Witaj
Gość

Wątek: Jakiego mutanta polecacie... ?  (Przeczytany 2021 razy)

  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Jakiego mutanta polecacie... ?
« dnia: Maj 04, 2009, 03:43:49 pm »
Witam.
Więc z racji takiej ze trochę się nudzę mam pp lvl jakoś 65-68 Więc do 75 aby zrobić retaila dużo nie zostało, a wzięła mnie jakaś ochota na mutanta.
Wiadomo że chcę zrobić fightera z nastawieniem na łucznika lub sztyleciaza.
Zastanawiałem się nad th/sws lub pr/wk albo pr/wl.
Może ktoś z was ma któraś z tych postaci aby powiedzieć co nieco jak one się sprawują itp.
Albo ktoś może ma ciekawy pomysł czym by się ciekawie grało. Postać jest nastawiona na pvp.

/edit
Po czasie zacząłem się zastanawiać tez nad pr/pal

« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2009, 10:23:26 pm wysłana przez ScovY »
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Jakiego mutanta polecacie... ?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2009, 02:52:35 pm »
Lepiej zmieszaj maga z SK. SK w hellbound ma byc poprawiony a jeszcze na statac hmaga lighting strike + k+ touch of shillen+ cubiki+fajny stun shield zbijajacy targe+venegace i ud = jazda ciezki do ubicia,bardzo dobry na wojow a na lucznikow to juz w ogóle.ja gram SE/SK i jestem zadowolony ale jak chcesz mutanta to proponuje NECRO/SK
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2009, 02:55:03 pm wysłana przez Drakir »


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Jakiego mutanta polecacie... ?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2009, 08:52:54 pm »
a ja gram (czasami) necro/ee, jestem typem solo playera....do full buffa brakuje mi nie duzo, zwykle biore na plecy bd/se, valakasa sie jeszcze nie dorobilem ale ta postac sypie m.critami nawet bez niego i z calym przekonaniem moge powiedziec ze na pvp postac sprawuje sie niesamowicie, moze ma marny p.def ale w moim przypadku gdy walcze o miejscowke na shrine czy na dino nie ma problemu  ogarniety gracz spokojnie duzo ta postacie zdziala... na temat necro/sk nie będę sie wypowiadal, nigdy nie gralem ta postacia, ja zawsze staram sie zapewnic sobie full buff minimalnym kosztem a w przypadku necro/sk musialbym bym oprocz bd/se odpalac ee/sws etc. Jezeli grasz z ziomkami z klanu, ktorzy potrafia zapewnic ci full buff to nie ma problemu, pewnie bedzie Cie ciezko zabic :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 11:50:59 am wysłana przez Calmodi »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Jakiego mutanta polecacie... ?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2009, 10:13:16 pm »
Hmmm....
Chciałem się dowiedzieć coś na temat dobrego maga (mutanta) na pvp.
Myślałem o  sorc/es  ,  necro/ee   ,  sorc/bp .... oraz kilka innych ciekawych kombinacji.
Proszę o podanie + i - tych postaci oraz własnych propozycji mutanta maga i jego oceny.
Z góry dziękuje.   :)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Jakiego mutanta polecacie... ?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2010, 01:29:13 pm »
Ja bym proponował necro/sk widzialem takiego w rekach ogarnietego gracza i to byl mega ovner. jest to bardzo twarda postac. Na ud/vengance+deflect arrow+TP+Guard Stance to luk mu moze naskoczyc. Posiada fajne cubiki, dreina o polowe slabszego od Ola ale o takim samym procencie oddawania HP i Lightning Strike.