Witaj
Gość

Wątek: ork a jednak łucznik :p  (Przeczytany 1393 razy)

  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

ork a jednak łucznik :p
« dnia: Wrzesień 11, 2009, 09:18:46 am »
pr/ol czy pr/wc...
ktora z tych postaci sprawdza sie najlepiej na pvp? chodzi mi o sprzęt ten sam i buff self + se/bd a pvp to pt vs pt i 1 vs 1


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: ork a jednak łucznik :p
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2009, 02:21:28 pm »
zadaj sobie pytanie ilu widzales pr/wc a ilu pr/ol i porownaj te dwie liczby... wc nie ma w sobie nic szczegolnego bufki+soul cry, nie widze sensu robienia takiej postaci :)


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: ork a jednak łucznik :p
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2009, 04:24:00 pm »
Szczerze to widziałem jednego ol/pr i to w sygnaturce na forum :P
"Wydawało" mi się że wc ma lepsze buffki xD


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: ork a jednak łucznik :p
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2009, 11:24:45 am »
PR/WC to jest postać pod względem buffów bardziej mobilna np. ze względu na g.mighta cov'a o lepszym re-use niż OL'owy do tego sumon pt.
PR/OL postać ta jest dobra głównie ze względu na posiadanego soul guard'a-1.5-1.4k p def w draco set na self baffie. CP regen to taki dodatek w przypadku łucznika ale baff z 3rd na zwiększenie max cp o ~800 to jest coś.

Ogólnie PR/OL jest lepszy do pvp na buffie a na pvp self ma dużą szansę wygrania z PR/WC ze względu na soul guard'a jednak posiada wtedy mniejszy p atk spowodowany brakiem g might'a pod ręką.
Co do ich p atk to są to dość duże liczyb do tego dochodzi soul cry który posiadają obydwie te postacie.
Jeżeli chcesz latać zupełnie solo to i tak polecam OL'a głównie dla tego że nawet bez tego g mighta jesteś ciężki do pokonania a z klanem jeszcze bardziej rozwija się skrzydła niż PR/WC :P
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk