Witaj
Gość

Wątek: Tyr/pal ...  (Przeczytany 1582 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Tyr/pal ...
« dnia: Październik 02, 2009, 06:25:14 pm »
Witam !!!

Mam pewien dylemat, gdyż kocham postać Tyrka i kocham go na pvp ..... na razie pocinam nim bez subki i na pvp dobrze mi idzie ... co powiecie o subce tyr/pal ... Nie zabardzo obchodzi mnie subka tyr/wc gdyz mam suporty na innych kontach . Gram głównie pod PVP :D
Czekam na wasze opinie .


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Tyr/pal ...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2009, 12:08:08 pm »
Według mnie Tyr/pal to bardzo dobra postać na farmienie rb czy też pvp. Rb-głównie z tego względu ten char jest dobry, kombinacja zealot+bizon+AI+1h blunt i krytyki nie dość że bardzo częste (50%) to jeszcze ich moc :P Na pvp bardzo dobry zwlaszcza w ataku z zaskoczenia czyli wpada na kombinacji do przeciwników kilka sekund i przeciwnicy śpią :P Jeżeli jednak jak napisałeś kochasz grać tyrkiem to ta postać może cię nie zadowolić pod względem bycia tyrantem bo Tyr/pal to tak naprawdę przykokszony pal, który fisty wyjmuje na rzucenie bizona i zealota (w tym charze żadko kiedy będzie sens bić ze skili tyrka typu huri czy blaster o ile w ogóle). Także bardzo dobry char, ale grając jako pal(1h blunt+tarcza).
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Tyr/pal ...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2009, 10:17:48 am »
a czy przypadkiem zaalot nie znosi sie z AI?
BD/SE
SR/SWS
DE/TY


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Tyr/pal ...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2009, 04:11:05 pm »
Nie jestem pewien ale na samym AI i tak są mocne kryty ewentualnie później odpalasz zealota jak AI się kończy i tyle :P
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Tyr/pal ...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2009, 01:48:22 am »
jak AI sie konczy to poprostu padasz, a nie zarzucasz zealota  :P