Witaj
Gość

Ankieta

Cuś orginalnego a nie jakies ne/ee sps/ee itp.

tyr/sk
8 (66.7%)
ol/ee
1 (8.3%)
tyr/sws
1 (8.3%)
ol/sws
1 (8.3%)
sps/sk
1 (8.3%)

Głosów w sumie: 12

Wątek: Cuś orginalnego ;D  (Przeczytany 1647 razy)

  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Cuś orginalnego ;D
« dnia: Kwiecień 03, 2010, 08:04:51 pm »
Więc już raz was męczyłem z pomysłem na sube no i zrobiłem tyr/ol postać b. fajna tylko teraz chce zrobić 2 postac nie rezygnując oczywiście z ty/ol poszukuje czegoś orginalnego w ankiecie podałem moje pomysły nie wiem czy ty/sk to w ogóle jest postać która da sie grać ;D ale jakoś tak se pomyslałem xD oczywiście nie czekam na propozycje typu sps/ee necro/ee tyr/pal bo to są obaczajone postacie i za dużo ich, no to czekam na odpowiedzi i bierzcie udział w ankiecie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2010, 08:12:04 pm wysłana przez rogo952 »


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Cuś orginalnego ;D
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2010, 08:32:01 pm »
Mój głos na Tyr/Sk, ponieważ nigdy nie słyszałem żeby ktoś robił tę postać a niewątpliwie jest ciekawa. Sps/SK nie zrobisz :P Ol/EE jest pełno, więc o oryginalności tą postacią zapomnij. Zastanawiałem się także nad Ol/SwS bo to zaiste niezwykła kombinacja. Tyr/SwS też jest oryginalny, ale jakoś mnie nie przekonuje. Mogłeś dodać Tyr/PS bo to mocna postać, chociaż nieużywana.

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Cuś orginalnego ;D
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2010, 10:14:13 am »
Sps/sk raczej nie da sie zrobic. OL/EE czy OL/SWS (support) jest juz calkiem duzo na serwerze więc nie wydają mi się oryginalnymi postaciami, kiedyś grałem razem z tyr/sws i nawet był w stanie zabić sam RB, chociaż to tez nie jest jakaś OP postać ale masz zawsze renewala przy sobie co na pewno się przydaje, ty/sk musze przyznać ciekawe połączenie chociaż w sumie tez wielkiego kopa nie będzie miał. Ja dodałbym jeszcze do tej listy Pal/OL, postac do farmy zupełnie nie przydatna jednak jeżeli masz dość dobre itemki to wymiata w małych pvp (np: blazing swamp czy samotne sado maso na Varce) i przyda się jako support do odnawiania CP na siege, chociaż moim zdaniem dużo wiecej frajdy jest z PvP na varce.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Cuś orginalnego ;D
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2010, 10:22:02 am »
lul chyba mi posta nie wyslalo >.>

TT/PS to raczej jedno z oryginalniejszych polaczen, chociaz nic nowego sie nie wymysli, bo wiekszasc kombinacji juz mialo, albo ma swoje 5 min, nie dotyczny ofc bezuzytecznych kombinacji typu wl/nec




  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Cuś orginalnego ;D
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2010, 06:02:54 pm »
Elvin w moim ostatnim temacie też podałeś swój przykład lecz dodałeś że z 2x support pp/sws i bd/se a nie rajcuje mnie odpalanie 3 l2 przy moim kompie ;p Czekam na dalesze odpowiedzi, a co do sps/sk to przypomniałem sobie teraz że sie nie da
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2010, 06:15:23 pm wysłana przez rogo952 »


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Cuś orginalnego ;D
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2010, 06:12:40 pm »
Czekam na jeszcze jedna odpowiedz ponieważ mamy remis ;)