Witaj
Gość

Wątek: 3 level tatos  (Przeczytany 2310 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

3 level tatos
« dnia: Marzec 12, 2007, 06:34:26 pm »
czy wie ktos jak zrobic tatuaż na level 3 a puzniej na 4 :)
bede wdzieczny

jezcze 1 pytanko
jak zlikwidowac sobie liczbe pk bo slyszalem ze jak ktos ma juz jakąś tam liczbe to zadko wypadaja dobre looty
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2007, 06:38:14 pm wysłana przez mordok123 »


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: 3 level tatos
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2007, 06:56:27 pm »
Co do drugiego pytania to do 5 pkt PK raczej nie powinienes nic ciekawego dropnac, powtarzam RACZEJ (bo mozna miec pecha tak jak ja hmm tylko ze ja nie jestem PK ani nie mam karmy a dropie rekawice talluma itp:P), a licznik mozesz kasowac wykonujac questa. Tutaj na forum jest gdzies juz z tym temat to poszukaj i tam byl link do questa.

PS: A tatoo lvl 3 i 4 u mammona chyba...
AyGo


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: 3 level tatos
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2007, 07:00:33 pm »
Co do drugiego pytania to do 5 pkt PK raczej nie powinienes nic ciekawego dropnac, powtarzam RACZEJ (bo mozna miec pecha tak jak ja hmm tylko ze ja nie jestem PK ani nie mam karmy a dropie rekawice talluma itp:P), a licznik mozesz kasowac wykonujac questa. Tutaj na forum jest gdzies juz z tym temat to poszukaj i tam byl link do questa.

PS: A tatoo lvl 3 i 4 u mammona chyba...
Jka najłatwiej zrobić questa ??? Teleport Hardins Academy potem /target Black Judge i tyle :D


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: 3 level tatos
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2007, 07:03:32 pm »
o tatosy to ja juz przeczytalem ale nie jest opisane co i jak

a co do tych pk to ja nim nie jestem i nie mam karmy ale mi chodzi o to kiedy bedzie mi cos czesciej wypadywalo czy jak bede mial mniej pk/pvp czy jak wiecej mam 3 pk/pvp.... i czy to mi moze przeszkodzic w wydropienu czegos lepszego

 Daab
teraz mowisz o pk czy o tatuazach

jeszcze 1 pytanko co do 3 profesji
przy tym jak pisalo na forum na 3 prof. to questa czeba robic calego z 3 etapami a czemu muj kumpel w clanie mam 74 i mam zaznaczone ze mam 3 prof. to znaczy ze zrobil tylko 2 etapy i mam 2 skille , a dam rady tak zrobic aby zaczac 1 prof. na 73lvl i aby ja zapisac i miec juz ten 1 skill i odznaczenie 3 prof. i uzywac go a w puzniejszym czasie dorobic sobie 2 pozostale
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2007, 07:13:25 pm wysłana przez mordok123 »


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3 level tatos
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2007, 07:12:19 pm »
tu masz link do questa na zbicie punktów PK ------->>>  http://www.lineage2.pl/site/readarticle.php?article_id=96

W miare prosty potrzeba ok 30min-1h na wykonanie.. za 2 razem jeszcze szybciej bo nie trzeba summonka juz tworzyc

Co do tatto to lvl 3 i 4 tylko u merchant of mammon (necropolie)

na lvl 3 trzeba soul stage 8 (kolor w zależnosci od tatuażu)

na lvl 4 trzeba soul stage 12 wiec sie raczej nie oplaca :-)
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2007, 07:15:02 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: 3 level tatos
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2007, 07:19:53 pm »
to juz wyczytalem z innych postow ze czeba isc do merchant of mammon
i miec stage 8 ale starczy tyle ze pujde do niego i bede mogl wbic temu tatuazowi level wyzej

i jeszcze to pytanko wyzej co napisalem co do 3 prof.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: 3 level tatos
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2007, 07:20:31 pm »
podepne sie jesli mozna :D
tat lvl 1 +8%cspeeda  -8%mdef
     lvl 2 +8%cspeeda  -7%mdef
     lvl 3 ??
     lvl 4 ??
czy na lvl 3 i 4 dodaje % do scpeeda czy tez odejmie z mdefa ?


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3 level tatos
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2007, 07:26:55 pm »
lvl 3  +9% / - 6%
lvl 4 nie wiem,nie robilem bo sie nie oplaca chyba ze ktos ma kilka "12" w WH ^^
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2007, 07:30:21 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: 3 level tatos
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 12, 2007, 08:56:42 pm »
Cytuj
jeszcze 1 pytanko co do 3 profesji
przy tym jak pisalo na forum na 3 prof. to questa czeba robic calego z 3 etapami a czemu muj kumpel w clanie mam 74 i mam zaznaczone ze mam 3 prof. to znaczy ze zrobil tylko 2 etapy i mam 2 skille , a dam rady tak zrobic aby zaczac 1 prof. na 73lvl i aby ja zapisac i miec juz ten 1 skill i odznaczenie 3 prof. i uzywac go a w puzniejszym czasie dorobic sobie 2 pozostale

Cytuj
ale starczy tyle ze pujde do niego i bede mogl wbic temu tatuazowi level wyzej


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3 level tatos
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 12, 2007, 09:18:04 pm »
By miec 3 profe musisz skończyc calego questa, potem ewentualnie nabic lvl by wykupic skile z 77-78 (jesli nie miales predzej takiego lvl) ze twoj kolega ma 74 lvl i 3 klase ( jesli dobrze zrozumialem przez to "mam") swiadczy tylko o tym ze zrobil 3 klase a potem suba i dlatego lvl mu spadł...

by wbic 3 lvl musisz miec tatto lvl 2 i odpowiedni (kolor) kryształ stage 8 z tym udajesz sie do merchanta of mammon
(tatto musi byc sciagniete)  i robiesz na lvl 3

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.