Witaj
Gość

Wątek: 3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??  (Przeczytany 5346 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??
« dnia: Sierpień 23, 2008, 01:02:08 pm »
Witam, mam kilka pytań dotyczacych trzeciej klasy i subclassy w serwisie DragonNetwork. Czytalem troche tematow i pomieszalo mi sie kompletnie w glowie, chce sie upewnic czy moje wnioski sa prawdilowe.

Czy dobrze zrozumialem, jezeli chce grac przypuscmy czysto teoretycznie panem OL/EE to nie moge sobie zrobic w zadnym przypadku OLa, czyli Tyra/Destro/WC, wbijam lvl 76 robie quest na horna czy jakies inne duperele zmieniam sobie klase w obrebie wlasniej rasy (??) z Tyra/Destro/WC na OLa spada mi lvl dobijam do 78lvl robie 3rd a potem robie znowu sube hornem na EE spada mi lvl i znowu expie do 78lvl zeby wbic 3rd tym razem EE???? o.0

Dobrze to zrozumialem?? Jezeli nie to prosze mnie nakierowac.

I czy da sie to wszystko zrobic samemu, czy niezbedny jest do tego klan czy np. dobry klan. Otoz w l2 gram sobie tylko z dwoma kumplami, zaden z nas nie wbil jeszcze 76lvl ale jest juz blisko, tylko nie wiem czy poradzimy sobie z zrobieniem calego tego shitu zwiazanego z tymi zmianami klas i wbijaniem 3 profiki.

Czekam na odpowiedz i pozdrawiam,
Qbig


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: 3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2008, 01:47:13 pm »
Niech ktoś bardziej doświadczony napisze konkretnie o robieniu mutantów bo nie chce namieszać.
A co do tego  czy poradzisz sobie sam... To zależy. Ja gram na infinity i 3 klasę można samemu bez problemu zrobić. Zdobyć horna też można samemu czasami jest to po prostu czasochłonne... Gorzej jest z retailem którego będziesz musiał zrobić aby mieć mutanta (czyli OL/EE). Bo do baiuma bez dobrego klanu to raczej ciężko się dopchać...
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: 3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2008, 03:30:45 pm »
jak chcesz grać ol/ee
1. robisz sobie orka (wc/ol/tyr/des) możesz wybrać Ol'a ale nie robisz wtedy na nim 3rd ;)
2. wbijasz 76 i robisz dłuuugi i męczący quest na retail
3. jak go zrobisz, idziesz do jakiegoś temple w większym mieście i gadasz z grand masterem
4. u grand mastera wybierasz subclass>add subclass>elven elder
5. teraz czeka cie ciężka praca poniewać lvl na retailu (ee) spada do 40 (na bazowym (wc/ol/tyr/des) lvl pozostaje bez zmian :) ) i musisz expić znowy do minimum 76 lvl co będąc ee niejest super miłe :)
6. jak już wyexpisz swój retail ee do 76 idziesz do aden i gadasz z npc Sir Eric Rodemai (stoi na środku placu koło monument of hero)
7. u niego bierzesz change class i klikasz do końca
8. do quest itemów doda ci sie item o nazwie subclass quest
9. no to do boju! :) musisz zdobyć item o nazwie longhorn horn (jak to zrobić ładnie opisał thorns w poście pt. subklasa dragon-network)
10. jak już uda ci sie zrobić p. 9 wracasz do Erica i klikasz to samo co poprzednio i dostajesz do wyboru subklasy, w tym wypadku będzie lista klas z rasy ork czyli wc/ol/tyr/des i wybierasz w tym wypadku ol'a
11. spada ci troche lvl (to jest opisane w poście "poziom postaci po dodaniu subklasy) więc expisz ciesząc sie z posiadania terminatorka :)

teraz czemu nie robisz 3rd jak main klasa to ol :)
quest na 3rd można robić tylko jeden raz więc po zrobieniu 3rd na main klasie już na retailowym ee/ol nie będziesz mógł jej zrobić :)

jak robisz "normalna" subklase
1. robisz postać
2. expisz minimum 76
3. gadasz z erikiem
4. zdobywasz horna
5. wracasz :P
6. wybierasz subklase w obrębie własnej rasy np. grająć humanem do wyboru dostaniesz klasy z rasy human jak orkiem to klasy orków itp. itd. :)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: 3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2008, 03:34:07 pm »
Dobra masz szczęście że nie mam co robić :P
ten temat zdaje mi się że był już poruszany 200x ale wytłumaczę raz i myślę że potem będzie opcja szukaj..

No to zaczynamy:

subclassa NA Dragon - Network
Jeżeli chcesz zrobić normalną subklasę, to zaczynasz grę daną postacią,
Przykład:
Zaczynam grę jasnym elfen, potem stopniowo robię 1,2,3 rd (3rd nie musisz ale zawsze warto).
Dalej:
Udajesz się do ADEN, w aden na samym środku stoi ziomek SIR ERIC RODEMAI, kilkasz na niego i u niego wybierasz (nie pamiętam dokladnie) Subclass quest, następnie twoje zadanie polega na zabiciu golkondy (krowy) respawnuje się ona w 5 miejscach (polecam temat pana moda)

następnie szukasz PT, i próbujesz ją dobić/zabić i jezli ci się uda dostaniesz albo quest item, albo drop item o nazwie "longhorn horn" idziesz z tym do sir ericka i wybierasz daną subklasę, potem masz 2 klasy możesz się u niego switchować, za drobną opłatą,


Mutanty

Tutaj sprawa też jest prosta:
Przykład; chcemy zrobić ol/ee
1. Postępujemy prawie tak samo jak w wypadku zrobienia normalnej subklasy.
OL/EE

Zaczynamy grę, jakimś orkiem (byle tylko nie Overlordem) czyli WC, tyr, dest.
gramy nim aż do lvl 76, następnie wykonujemy questa na retaila (chyba tego nie muszę rozpisywać), po skończenu quest wybieramy danego retaila (czyli subke, która chcemy zrobić w tym wypadku: xx/ee) czyli elven eldera
następnie exipmy go do 76 lvl, i bierzemy questa na subklasę (dopiero wtedy), i postępuje tak samo jak wcześniej, ubijamy krowe i zdobywamy horna, następnie idziemy do sir erica rodemai (oczywiście będąc na statsach ee i w "ciele" orka) i u niego będziemy mieli do wyboru daną subklasę, czyli overlord i w ten sposób powstanie nam ol/ee.

Myślę że zrozumiałes, jak coś pokreciłem to sorki, ale jestem po kilku bro.
pozdrawiam


Edit:
orri, sory ale dodałem posta swojego nie widząc twojego, bo jakbym widział twój super opis to bym się nawet nie wysilał pisząc 2 ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 03:36:33 pm wysłana przez Morok111 »
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: 3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2008, 03:50:11 pm »
Cytat: Morok111
Udajesz się do ADEN, w aden na samym środku stoi ziomek SIR ERIC RODEMAI

twój też jest fajny^^

Cytat: Morok111
Myślę że zrozumiałes, jak coś pokreciłem to sorki, ale jestem po kilku bro.

a kiedy ostatnio niebyłeś ::P

MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 23, 2008, 04:18:30 pm »
NO a ja od siebie dodam ze jak juz zrobisz tego ol/ee to masz idealna postac do
uzupelniania CP na siege i mass pvp  :P 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 04:20:03 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: 3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 23, 2008, 04:19:09 pm »
Cytat: Morok111
Udajesz się do ADEN, w aden na samym środku stoi ziomek SIR ERIC RODEMAI

twój też jest fajny^^

Cytat: Morok111
Myślę że zrozumiałes, jak coś pokreciłem to sorki, ale jestem po kilku bro.

a kiedy ostatnio niebyłeś ::P



o odezwał się ten co siedzi i pije kompocik :D
nie chcę w nic wynikiwać :P hehe :D
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: 3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 23, 2008, 04:20:24 pm »
Phi, no i wyjasnione :P
Szybko i przejrzyscie,
Dzieki Bardzo :P

PS ten ol/ee to byl tylko przyklad, co zrobie to jeszcze nie wiem.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: 3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 23, 2008, 04:23:34 pm »
so ty sie tak Thorns tych ol/xx przyczepiłeś xD jak drain orka to nie dark magic od nowa są silne, i jedyną ich wadą jest to że to mutanty i mana im sie kończy po 30 sekundach :P


A może tak w ramach zachęty do pomagania innym dostał bym może takiego małego +:angel:
To by sprawiło że moje życie nabrało by sensu i uwieżyłbym w sens pomagania innym ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 04:31:38 pm wysłana przez orri »
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 23, 2008, 05:12:06 pm »
Cytuj
so ty sie tak Thorns tych ol/xx przyczepiłeś xD jak drain orka to nie dark magic od nowa są silne, i jedyną ich wadą jest to że to mutanty i mana im sie kończy po 30 sekundach


Na arenie jest  caly czas jako dark magic a co do reszty serwow.... hehe sprawdz czy aby na pewno zostalo zmienione :-)

No i Orri jestes na dobrej drodze do + wiedze ze pomagasz

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: 3rd i Subclassa na DN... Może ktoś wytłumaczyś noobowi??
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2008, 05:39:13 pm »
to ciekawe... na arenie niejaki es/ol zabijał mnie (he 80 lvl bez suby) na full buffie z tt set na 6 może 7 hitów... :) se swoim castem es'a :)

co do + to troche szkoda że jest tak mało okazji do pomocy :)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off