Witaj
Gość

Wątek: warrior - prosze o pomoc :)  (Przeczytany 2316 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

warrior - prosze o pomoc :)
« dnia: Marzec 06, 2013, 09:34:01 pm »
Witam. (zrobilem wczoraj postac(human fighter i juz zrobilem warriora. mam 26 lvl)


Otoz chodzi mi o to ze jestem newbie w lineagu. gralem pare lat temu ale na otsach i w dodatku wszystko pozapominałem.Chcialbym sie zapytac jak najszybciej zdobyc golda na itemy? jakie eq kupic(wlacznie z bronia) i na jakim lvlu (tak zeby bylo oplacalnie)?z czego bic i w jakie skille dodawac, tak zeby starczylo jeszcze na nastepne klasy?

Po warrioru chcialbym wybrac gladiatora a nastepnie duale. mam takze pare pytan zwiazanymi z pvp i klasami po warriorze: czemu gdy teraz na 25 lvlu, mag (human i orc) zlozyli mnie jednym czarem, czy to sie na jakims lvlu wyrowna (chodzi mi o to czy bede w stanie wygrac pvp z magiem na tym samym lvlu)?z czego najlepiej atakowac gdy bede mial gladiatiora i w jakie skille dodawac pkt.?

prosze o niepisanie odpowiedzi w stylu zebym poszukal tutoriala na forum lub na google gdyz szukalem i znaleźć nie moglem. Jesli masz jakis link do poradnika w ktorym wszystkie odpowiedzi na te pytania na gorze sa zawarte prosze o jego podanie.


Prosze o szybka odpowiedz. z gory dziekuje :)


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: warrior - prosze o pomoc :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2013, 09:57:41 pm »
Teraz tutorial prowadzi za rączkę do 40lvl+, później już ogarniesz co i jak sam, powinieneś przynajmniej. Eq masz za free z ER/PoA. Adene (gold) na początku masz z questy, później farma, sprzedaż u NPC, prawdziwa kasa zaczyna się na 85lvl+. Jeśli chodzi o skille, teraz nie ma problemu z SP, bierzesz wszystkie jak leci.

Pewnie dlatego padasz na hita albo dwa, bo nie masz biżuterii (m. def). Oceń sam expiąc, druga sprawa drugą profesję i tak zmienisz za jakiś czas, więc nie ma sensu odpowiadać, skoro nie rozegrasz żadnego większego pvp. Wszystko zaczyna się po 4th.

Dodawanie pkt? O co chodzi, skilli się uczysz na top lvlach możesz je co najwyżej enchantować, ale to daleko droga do tego, więc trudno powiedzieć póki co.

PLUS wszędzie są opisy i poradniki i jak nie możesz znaleźć, to naucz się pierw szukać, bo to naprawdę nie jest trudne.

Pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2013, 10:02:58 pm wysłana przez Dickert »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: warrior - prosze o pomoc :)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2013, 10:20:01 pm »
Pisząc w dziale "Serwery oficjalne" spodziewam się, ze grasz na offie, gdzie są kroniki GOD++.

Na wyspie startowej bierzesz już na pierwszym levelu Story Questa. Będzie Cię on prowadził aż do 2 profesji. Robiąc tę serię questów nie masz się co martwić o adenę, ani exp.

http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=224059 - tu masz je wypisane po kolei wszystkie questy. Z tego na 22 lvlu dostajesz nawet broń top D grade

Do 40 lvla powinieneś biegać ze swordem i w heavy armorze, chociaż ze wszystkim da się expić.

Po 40 lvlu uzbrajasz się w Equipment C-grade. Najlepiej kupić common/bound itemy w Giran w Accessory(biżuteria)/Weapon(broń)/Armor(zbroja)/Grocery(shoty, hp potki) shopie.
NIE ZAPOMNIJ O SHOTACH :d
Broń oczywiście duale, a zbroja - heavy.

Na tym 40 lvlu najbardziej opłaca się expić w Cruma Tower (tp z Dion) do 52. Masz tam do wykonania jednego daily questa. Po wbiciu 50 lvla możesz brać questy u Adventurer Guildsman, za które dostaniesz adene i exp.

Nie żałuj SP na żadne skille do lvla 80, na wszystko Ci starczy, to są grosze w porównaniu do tego, ile będziesz potrzebował po przebudzeniu na 85 lvlu.

Od maga dostałeś po dupie, bo możesz nie mieć biżki, albo kupił sobie buff od Enchantera. Jeżeli stać Cię na taki buff - warto kupować, daje dobrego boosta. Enchanterzy chyba zazwyczaj siedzą w Aden. Uważaj na scamerów.
PvP na tym levelu w ogóle się nie przejmuj, do wbicia 85 po prostu sobie exp. Potem jest wszystko zbalansowane i masz duże szanse na pvp.

Po przebudzeniu będziesz Tyrr Warriorem, o nim więcej możesz poczytać tutaj: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,385.0.html



Sama chciałam to zrobić, ale widzę, że Arimas był pierwszy (wklejam więc tylko info i kolorek)
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2013, 08:12:30 am wysłana przez Shanique »


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: warrior - prosze o pomoc :)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2013, 10:31:42 pm »
1+ dla harana  :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2013, 10:34:38 pm wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: warrior - prosze o pomoc :)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2013, 10:02:40 pm »
dzieki za odpowiedzi. mysle ze teraz jakos ogarne. temat do zamkniecia :)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: warrior - prosze o pomoc :)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2013, 07:05:37 am »
Zamykam na życzenie autora.