Witaj
Gość

Wątek: [L2Off] Asgard - Helios x7 - 26.08.2016 - szukamy ludzi do wspólnej gry  (Przeczytany 1624 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Witam serdecznie.

26.08.2016 o godzinie 18 moskiewskiego czasu ma wystartować nowy serwer Asgard oparty na plikach OFF kroniki Helios (jest to kolejna już aktualizacja kroniki Goddess Of Destruction - czyli 4 transfer klasy, mixowane SA w broniach, brak limitu na poziom itp itd). Klient będzie dostępny w językach angielskim i rosyjskim. Obecnie trwa OBT więc można zapoznać się zarówno z systemem expienia z ratem x7 jak również od razu wykoksać postać do 105 lvl i poznanie jej możliwości na endgame co pomoże w podjęciu decyzji co do wyboru klasy docelowej.

Adres serwera:
http://gamecoast.net/

Wraz z kolegą szukamy ludzi do wspólnej gry a w przyszłości być może uformowania CP.

Kolega będzie grał Titanem, ja najpewniej jakimś supportem (healer albo buffer). Jeśli chodzi o ludzi do wspólnej gry mile widziani są wszyscy. Im więcej polaków tym lepiej zwłaszcza, że z kolegą chcielibyśmy uformować polski klan który coś by znaczył na tym serwerze.

Docelowo do CP będziemy szukać:
-othel z CW (każdy sztyleciarz oprócz spoila)
-wynn (summoner obojętnie której rasy)
-iss lub heal (z racji tego że jeszcze nie podjąłem decyzji czym ja będę grać)
-tank który nie będzie miał oporów do zrobienia przydatnej subklasy (np iss)
-aoe DD (najlepiej yul ale feohem też nie pogardzimy).

CP skoncentrowane na sprawnym robieniu instancji jak również na siege i multi pvp.

Chętnych proszę o zgłaszanie się w tym poście wraz z nickami (gdyby po starcie serwera nicki okazały się zajęte wtedy prosiłbym o wyedytowanie swojego posta i wpisanie aktualnego nicku)

Pozdrawiam

Metro


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off] Asgard - Helios x7 - 26.08.2016 - szukamy ludzi do wspólnej gry
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2016, 08:17:37 pm »
Lub zgłaszajcie się i dołączajcie do grupy na fb : https://www.facebook.com/groups/1218840428161273/


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off] Asgard - Helios x7 - 26.08.2016 - szukamy ludzi do wspólnej gry
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2016, 06:14:31 pm »
aktualnie ode mnie idzie 4-5 osób brakuje nam docelowo 2go heala i dd z suba tanka lub tanka tanka. Ewentualnie ja mogę zagrać tankiem z suba issem/DD jeśli respektuje to pw o ts3 pozdro. gramy 18-24 co do formowania polskiego klanu nie próbowałbym nie sadze że zbierzesz jakieś znaczące community aby mieć strikte znaczący polski side.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2016, 06:16:06 pm wysłana przez DzuDzak »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [L2Off] Asgard - Helios x7 - 26.08.2016 - szukamy ludzi do wspólnej gry
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2016, 06:22:56 pm »
aktualnie ode mnie idzie 4-5 osób brakuje nam docelowo 2go heala i dd z suba tanka lub tanka tanka. Ewentualnie ja mogę zagrać tankiem z suba issem/DD jeśli respektuje to pw o ts3 pozdro. gramy 18-24 co do formowania polskiego klanu nie próbowałbym nie sadze że zbierzesz jakieś znaczące community aby mieć strikte znaczący polski side.

Wiesz, w obecnej sytuacji zrobimy klan i z czasem możliwe cp akurat 18-24 mi nie pasuje bo pracuje do 19 często, a jak nie to o 19 mam treningi.  Ale dzięki że pytasz.