Witaj
Gość

Wątek: Serw H5 Same Daggery :/  (Przeczytany 3158 razy)

  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Serw H5 Same Daggery :/
« dnia: Lipiec 07, 2013, 12:21:38 am »
Gram na serwie Brados(x1000) , na serwie królują same daggery i Magi  :(
Jaka klasa najlepiej skontruje w pvp 1v1 i na oly PW i SH ?? !! ??

Proszę o odpowiedź dam +


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2013, 03:29:46 pm »
Moge cię zapytać z ciekawości o wiek? wychodzisz nam tutaj z serverami 543252349654262349623494321904-231504325043421x mówiąc ze króluja same daggerzy...sam sobie chyba odpowiedziales na swoje pytanie;d zrób daggera...na normalnym serverze takiego daggera powinien zjadać tank/tyrant czy chociażby kusza.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2013, 10:58:50 pm »
Necro z dziko wykręconymi skillami na +, OLek z dobrym SA


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2013, 10:32:06 pm »
Ale jeśli serwer jest zbalansowany no to każdy powinien mieć szansę ubić każdego powinno zależeć tylko od skilla gracza , a nie postaci ... Grałem na serwie gdzie daggerem na dualu z Bishem składałem RB'ki (nie epicki) , po czym zrobili balans i niszczył mnie chociażby Hawkeye/Zerk/WL (Stunami ...) . A na innym serwie gdzie już daggera olałem też niby był balans a dagger podleciał do PK w Full +16 EQ full Element i jeb jeb 2-3 skille i tank nawet nie zdążył targetować ...


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2013, 02:16:28 am »
Czy ty człowieku słyszysz samego siebie? pk z eq full+16? rozumiesz ze takie bajery są niemożliwe w normalnej grze zwaną lineage 2? podpowiem ci, nie grasz w Lineage 2:) to na czym grasz to tylko klient gry i nic więcej, piszesz nam o jakichś serverach 1000x rate i eq +16 albo o abstrakcjach takich ze dagger zdejmuje tanka na 3 skille no prosze cie człowieku...zacznij grać w prawdziwe l2 a nie głupoty piszesz, prosze nawet nie pisz mi nawet ze nie ma czasu na gre w l2 zeby grać na low rate bo to bzdura, graj sobie godzinke dziennie na low rate a po 2 miechach dofarmisz się i wreszcie bedziesz mógł pograć w prawdziwe l2...wejdz sobie na jakis server który ma chociażby pliki pts, to już byłby duży krok dla ciebie.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 09, 2013, 04:48:50 pm »
Wg mnie OL będzie dobrą kontra. Ale oczywiście trzeba go ogarnąć.  DA z reflcetem nie daje rady ???
Ps +16 na offie latarki są często spotykane
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2013, 04:56:48 pm wysłana przez Lore »


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2013, 11:00:16 am »
hahaha no to po co są serwery high rate skoro Ty uważasz że to nie L2 ...  hahaha

Każdy gra gdzie lubi mógłbym grać na low rate , ale na low rate przydałaby się ekipa bo nienawidzę latać z 5 kontami odpalonymi ... 1 Main i reszta buffy ...



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2013, 02:34:11 pm »
hahaha no to po co są serwery high rate skoro Ty uważasz że to nie L2 ...  hahaha
Bo te twoje serwery x1000 działają na plikach java które są mocno zmodyfikowane i z normalnym L2 mają tyle wspólnego co nazwa i grafika.

Pytasz się ludzi którzy grali/grają na offach i jeszcze masz czelność się wymądrzać nie mając pojęcia o czym piszesz.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 10, 2013, 04:32:44 pm »
na takich BRx1000 wszystko działa (a właściwie nie działa nic) tak jak wymyślił sobie admin i przeważnie wygląda to tak, że nerfy dostają klasy o które jest największy płacz na forach takich joke serberów :D
nie ma po co pytać bo takie twory rządzą się swoimi prawami które w żaden sposób nie są podobne do normalnego l2


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 10, 2013, 06:50:22 pm »
Wg mnie OL będzie dobrą kontra. Ale oczywiście trzeba go ogarnąć.  DA z reflcetem nie daje rady ???
Ps +16 na offie latarki są często spotykane
Co innego weapon +16 a co innego caly set+16...


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 10, 2013, 09:08:54 pm »
Przepraszam za Oftop.
No racja z setem na +16 nie wiedziałem ale kto by się chwalił . A tak BTW chyba wyczerpaliśmy temat.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 16, 2013, 11:44:34 am »
pan driki i Arimas to patrze bożyszcze l2 (swoją drogą współczuje) proszę trzymać się głównego wątku, a jeśli chcecie obrazać to radzę udać się na swoje podwórko do kolegów i tam ich powyzywać ciekawe czy wtedy będzie tacy fifarafa :D

a co do pytania:
jeśli na serwie ownuja dagerzy i magowie to proponuje zrobić kusze lub eva saint itp, oczywiscie wszystko ma swoje wady i zalety, kuszniczka może mieć problem z dagerrami, ale sa na nich odpowiednie techniki :) natomiast ee zmiecie wszystko na swojej drodze ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 16, 2013, 03:08:41 pm »
pan driki i Arimas to patrze bożyszcze l2 (swoją drogą współczuje) proszę trzymać się głównego wątku, a jeśli chcecie obrazać to radzę udać się na swoje podwórko do kolegów i tam ich powyzywać ciekawe czy wtedy będzie tacy fifarafa :D

a co do pytania:
jeśli na serwie ownuja dagerzy i magowie to proponuje zrobić kusze lub eva saint itp, oczywiscie wszystko ma swoje wady i zalety, kuszniczka może mieć problem z dagerrami, ale sa na nich odpowiednie techniki :) natomiast ee zmiecie wszystko na swojej drodze ;p
wytlumacz jak ee zamiecie ich? jestem ciekaw

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 16, 2013, 10:33:12 pm »
pan driki i Arimas to patrze bożyszcze l2 (swoją drogą współczuje) proszę trzymać się głównego wątku, a jeśli chcecie obrazać to radzę udać się na swoje podwórko do kolegów i tam ich powyzywać ciekawe czy wtedy będzie tacy fifarafa :D

a co do pytania:
jeśli na serwie ownuja dagerzy i magowie to proponuje zrobić kusze lub eva saint itp, oczywiscie wszystko ma swoje wady i zalety, kuszniczka może mieć problem z dagerrami, ale sa na nich odpowiednie techniki :) natomiast ee zmiecie wszystko na swojej drodze ;p
wytlumacz jak ee zamiecie ich? jestem ciekaw
Bożyszczu linejdza przestan, nie wywyższaj się! bo zaczne ci współczuć!


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 17, 2013, 09:53:25 am »
Dobra ludzie easy ... Peace And Love  :) .
Wróćmy do tematu , ale jak Eva Saint zniszczy np. Daggera ??? Przecież to support ,a dagger to maszyna do cięcia takich klas


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 17, 2013, 12:55:26 pm »
spali mu mane i zniszczy bronia z augu?


Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 17, 2013, 01:17:47 pm »
spali mu mane i zniszczy bronia z augu?
w open pvp zniszczy bronia z aug?


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 17, 2013, 02:31:20 pm »
bez mana potek i trafiajac na osoby ktore za wszelka cene beda chcialy pokazac ze scisna biednego EE dlaczego nie? :D


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 17, 2013, 03:09:44 pm »
Znajdę typowi mane i co mi z tego jak pewnie będzie miał przy sobie z 1k Mana Potów ??? Zespamuje i mogę tak mu palić mane przez 1h póki mu się poty nie skończą ...

A Broń z Augu o co chodzi?? że normalnie jak tank mam lać typów tylko augment z czym ??


Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 17, 2013, 04:21:09 pm »
bez mana potek i trafiajac na osoby ktore za wszelka cene beda chcialy pokazac ze scisna biednego EE dlaczego nie? :D
spam CP > jakikolwiek dmg EE


nawet liczac ze na serwerze nie ma MP potek istnieje cos takiego jak max clarity i life force


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 17, 2013, 09:59:14 pm »
spali mu mane i zniszczy bronia z augu?
spalisz mu mane ok, odplam max clarke i pozdro 500 wytrzymaj

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 17, 2013, 11:00:51 pm »
Ej Ludzie EE Spali mane i gość wymanasuje się potami i co mi z tego ??


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:15:21 am »
Na normalnym l2 nie istnieje coś takiego jak mana poty, dlatego counterem na daggerów jest wlasnie owy EE:) ale to i tak glownie na oly, co do open na takich daggerów to tyrek/tank/kusza/ol no i ja soluje je swoim slh ale to zależy od ogarnięcia już.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 18, 2013, 04:08:42 am »
Tank.
Problemem może być to, że bez problemu Ci uciekną.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Serw H5 Same Daggery :/
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 18, 2013, 11:48:40 am »
znacie jakieś serwy H5 exp minimum x10 gdzie nie ma mana potów i max 1k online ?? tak od 100-500 online