Witaj
Gość

Wątek: 2 graczy - uzupełniające się party  (Przeczytany 6351 razy)

  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

  • ..i zaczął opowieść o tym, jak zdobywał expo..
Odp: 2 graczy - uzupełniające się party
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 01, 2010, 04:20:31 pm »
@MastJedi

Po 1 - jestem dziewczyną...
Co do trainów - co ma train do AoE Nuke pt? Train to zaciąganie mobów w róg sali i ich masowa wyżynka polem a AoE to root zgrupowanych w jednym miejscu mobów-tak aby jak najwięcej zostało objętych rootem- i jechanie nukami obszarowymi. Najczęście na privach spotyka się trainy ciągnięte przez deski/warlordów, a Ty mi wyjeżdzasz z AoE.. Nie wiem co ma jedno do drugiego.

Solowanie RB Gladem? Ok, ale on mówił o zwykłej grze, nie uber solo rb - a glad bez many na pve nie jest różowy do koksu -są lepsi DD od niego np. łuk, dagger.

Podałam kombinacje najszybciej expiące, ze względu, że mają mało czasu a nie ma chyba szybciej xpiących postaci niż buffnięty nuker.

Nigdy nie używalam drugie paska jakimiś skrótami klawiszowymi-i mało kto o tym słyszał w moim otoczeniu, więc możliwe, że tutaj się myliłam.

@Alarion
SE wg. mnie jest całkiem wporządku dla nukera - POW jest buffem z 78 lv z trzeciej profesji EE, a empower SE ma praktycznie "od zaraz". Clarity jest dobre, fakt ale na 56 lv chyba o ile pamiętam, a i jego brak da się przeżyć jeśli SE nie będzie przeginał i np. będzie restował, gy nuk eksterminuje moby - nikt nie każe SE ciągle latać za nukerem jak cien i leczyć każdy ubytek mp. Jakoś we wcześniejszych kronikach ludzie latali z SE i nie narzekali, więc nie wiem czemu nagle miałoby się to zmienić aż tak drastycznie. Nie wiem jak to jest z baby petami, ale zakładam, że nie maą kokaburry.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: 2 graczy - uzupełniające się party
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 01, 2010, 11:32:24 pm »


@Alarion
SE wg. mnie jest całkiem wporządku dla nukera - POW jest buffem z 78 lv z trzeciej profesji EE, a empower SE ma praktycznie "od zaraz".

Zawsze mnie u ludzi rozbraja podejście "To jest ok, bo jest od początku" Muszę Cię rozczarować, bo end game L2 zaczyna się grubo po 3 profce. Gdyby party kompletowało się na zasadzie "co jest dobre na 40 lvlu" to zupełnie inne skłądy by były.

Pisałem już dlaczego EE jest lepszy, a jeżeli tak boli cię brak tego empa, to powiem ci, że expiąc kokaburę od 24 lvla (czyli od najwcześniejszego lvla na jakim możesz wziąć questa) w okolicach 46-50 twojego lvlu, kokabura powinna być już improved co daje ci automatycznie empa.

Do tego czasu masz empa od newbie helpera, tyle, że lvl 1, ale można przeżyć te kilka lvli od 40-48.


Jakoś we wcześniejszych kronikach ludzie latali z SE i nie narzekali, więc nie wiem czemu nagle miałoby się to zmienić aż tak drastycznie. Nie wiem jak to jest z baby petami, ale zakładam, że nie maą kokaburry.

Właśnie o to chodzi, że ludzie na privach nie wiedzą wielu rzeczy i żyją w mentalności czasów c3 c4 dość często. Nie wspomnę już o tym, że jeżeli taki SH w przyszłości marzy o czymś więcej niż bieganie w duo z ładowarką, to SE do party nie wezmą. SE od GF (a nawet wcześniej trochę) jest bufferem tylko dla melee party. Zestaw OL + EE wypiera jakąkolwiek potrzebe posiadania SE w mage party.

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: 2 graczy - uzupełniające się party
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 01, 2010, 11:53:19 pm »
ee > se

chyba ze epilog i to tylko w wypadku ze pt jest nastawione na pve, nie na pvp.

ee > se for evah


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.