Witaj
Gość

Wątek: Prośba o nowom mapke na stronce  (Przeczytany 2063 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Prośba o nowom mapke na stronce
« dnia: Kwiecień 18, 2007, 07:11:16 am »
Mam taki pomysł aby ktoś zamieścił mapke ze zdjęciami czy rysunkami potworów i ich lvlem na jakieś mapce i dał ją na stronce. Pomogło by to wielu graczom np.:takim jak ja ponieważ nie gram zbyt długo w L2. Więc wysuwam sie z prośbą o stworzenie takiej mapki i dodanie jej na stronę.
Z góry dzienkuje.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: Prośba o nowom mapke na stronce
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2007, 09:38:01 am »
www.l2wh.com => old Db/Il Db => home world map


Odp: Prośba o nowom mapke na stronce
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2007, 09:54:39 am »


Odp: Prośba o nowom mapke na stronce
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2007, 08:33:06 pm »
Izo tylko zwróc uwage na to ze to jest strona płatna jesli ktos nie bedzie wchodził z tego linka nie znajdzie nic :)
bo ty masz chyba opłacone konto :)


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: Prośba o nowom mapke na stronce
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2007, 10:17:38 pm »
Izo tylko zwróc uwage na to ze to jest strona płatna jesli ktos nie bedzie wchodził z tego linka nie znajdzie nic :)
bo ty masz chyba opłacone konto :)
nie mam oplaconego konta :) nie ma tez snifera, ale chyba ( bo nie pamietam :D ) mam tam zalozone konto  :D
co jedynie mam wielki X i tekst: "only for donators and uploaders" jak chce sprawdzic lokalizacje mobkow

odpalam l2wh, klikam na database( old database - odl db - rozwija sie menu), pozniej na samej gorze tego menu jest home world map :) - i ciap i jest mapka z rozmieszczeniem lvlowym mobkow (przynajmniej ja mam :D )

(od momentu wejsica IL) juz nie maja pokazanej szansy dropu dla zwyklych userow - jest tylko tyle ze dropi a szansa Hidden - drop baza byla dostepna jakis czas (miesiac albo dwa) - taka promocja od Admina L2wh, chyba poniedzialki byly za free dla zarejestrowanych

mapka jaka widze wyglada mniej wiecej tak (sporo pomniejszylem mapke - jest "troche" czytelna - moze sie przyda. jestem leniwy i nie chcialo mi sie sklejac z kawalkow)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2007, 10:19:39 pm wysłana przez izo »


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Prośba o nowom mapke na stronce
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 18, 2007, 10:44:14 pm »
Buu, uciąłeś Dwarven Village xD
Tak w ogóle to takich mapek z lvlami mobów było już na forum kilka(ja znalazłem 2^^). :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2007, 10:53:46 pm wysłana przez Siena »
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...