Witaj
Gość

Wątek: Prosze pomocy (chodzi o bronie magiczne)  (Przeczytany 1792 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Prosze pomocy (chodzi o bronie magiczne)
« dnia: Kwiecień 23, 2007, 08:05:12 pm »
Mam taki pytanie (jestem mega newb gram 2 dni w l2) a wiec nie wiem jaka bron mam wybrac mam 21 lvl
(gram human wizardem) otoz przeszukalem  strone lineage2.bo.pl i pisze tam ze najlepsza bronia magiczna D grade jest vajra wands;/ lol ale przeciez to jest jakas ksiazka wiec jak mozna z ksiazki zadawac jakies obrazenia;/ szukalem na innych forach i pisza ze eq do human wizarda to najlepiej demon fangs jak to jest z tymi broniami czy np miecz z duzym magic dmg moze  mi sluzyc jako rozdzka? prosze napiszcie bo ja sie nie znam na tej grze a jezeli  jednak ta ksiazka ma "walic" to czy musze isc do jakiegos npc i wykupic ja jako skill? czy w ogóle te ksiazki z kategorii  "magiczne" to sa bronie czy to po prostu skille ktore potem trzeba wykupic?Bardzo prosze o odpowiedz wyczerpujaca poniewaz chce sie  dowiedziec all o tej sprawie i o broniach magicznych z tego wzgledu iz jestem poczatkujacym wiec jak kazdy poczatkujacy lakne wiedzy :P


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Prosze pomocy (chodzi o bronie magiczne)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2007, 08:52:59 pm »
Nie patrz na rodzaj broni tylko na m.atk broni, z D grade najlepsza i najłatwiej dostepna top D to Staff of Life.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 2

  • Owned Powned
Odp: Prosze pomocy (chodzi o bronie magiczne)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2007, 09:03:42 pm »
Wszystkie te książeczi to częśći ekwipunku jaki możesz na siebie założyć - mówiąc książeczki, mam na myśli te przedmioty po których na najechaniu na nich myszką pojawia się ilość p.atack i m.atack
Masz racje że poza takimi "książeczkami" instnieją i inne - z tamtych uczysz się odpowiednich dla danej klasy umiejętności (patrz skilli)
Jak jak pisał poprzednik- grając magiem interesuje Ciebie tylko M.ATTACK a wszystkie pozostałe statystyki są mało istotne
GL & HF


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Prosze pomocy (chodzi o bronie magiczne)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2007, 09:18:03 pm »
ale to sorry to jednak tymi ksiazeczkami co mozna je ubrac - tzn te ksiazki "nie skille"  mozne jednak walic jako normalna bronia? ;/ bo tak to zczailem


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Prosze pomocy (chodzi o bronie magiczne)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2007, 09:25:21 pm »
Niektore bronie wygladaja jak ksiazki i maja Physical i magical attack jakis tam.

Dlaczego to sa ksiazki?? Bo magowie czaruja z ksiazek albo różdżek :)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Prosze pomocy (chodzi o bronie magiczne)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 23, 2007, 09:29:10 pm »
ok dzieki wielkie za odpowiedz hyhy czlowiek uczy sie cale zycie tym bardziej jak zaczyna sie dopiero uczyc^^^


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Prosze pomocy (chodzi o bronie magiczne)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 23, 2007, 10:16:11 pm »
Osobiście polecam ci jakąś broń jednoręczną, zawsze to tarcza coś tam chroni.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...