Witaj
Gość

Wątek: gra na dwoch serwerach  (Przeczytany 1877 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

gra na dwoch serwerach
« dnia: Czerwiec 12, 2007, 02:36:08 pm »
WITAM

W domu jest jeden komputer i do tej pory nie bylo problemu bo wszyscy grali na EPI
Ale niestety czesc graczy chce przejsc na inny serwer a ja nie mam na to ochoty bo Epi mi bardzo odpowiada
Czy jest mozliwe by na jednym komputerze grac (oczywiscie nie rownoczescnie:) ) na dwoch serwerach
jesli tak to jak to zrobic by mozna bylo grac i na elite i na epi
WSZYSTKIE NASZE PROBY ZAWIODLY
WGRYWALISMY NA OSOBNYCH DYSKACH I NA JEDNYM w odzielonych folderach z patchami wlasciwymi dla kazdego serwera i nic!
lUDZIE CUDU NAM POTRZEBA
pzdr Rob


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: gra na dwoch serwerach
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2007, 03:01:10 pm »
nie mozliwe  :o ja gram na 4 serverach czasem nawet jednoczesnie na 1 kompie  ;p
jedynie co mi przychodzi do glowy to to ze servery sa l2j(plik hosts)  ale chyba tak nie jest   :P
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

  • Drizzt D'Urden
Odp: gra na dwoch serwerach
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2007, 10:51:03 pm »
Ja korzystam z klienta "nieinstalowanego" czyli kopiowanego jakby sie ktos nie domyslil :P.
Gram na DN i L2max. Mojego sposobu nie polecam nikomu (no chyba ze jestes takim samym swirem jak ja ^^).

1. 2 partycje po 8 gb
2. Na kazxdej partycji oddzielny klient gry
3. Wgrac patche
4. Odpal to co chcesz :P.

A tak na powaznie to powinno dzialac nawet jesli umiescisz na jednej partycji w oddzielnych folderach. Nie testowalem. Ja dla swietego spokoju mam oddzielne partycje dla samej gry (bez indexowania i innych takich). Co jakis czas defrag i smiga. IMHO ten sposob pomaga ale podejrzewam ze niekazdy ma chec bawic sie w PM i dzielic sobie partycje specjalnie pod L2 ^^.

Teoretycznie w kazdym folderze z gra powinien byc patch pod dany server. Jesli to wersja sciagnieta torrentem w wersji "rozpakuj i graj" to tym bardziej bo instalka nadpisuje nam rejestr i czasami robi sie kaszana.
:[Dragon Network]::[Nightmare]::[xxDRIZZTxx]::[Blade Dancer]::[45]:
:[Dragon Network]::[Nightmare]::[DraconnianPL]::[Tyrant]::[69]:






  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: gra na dwoch serwerach
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2007, 10:58:46 pm »
Ja mam zainstalowanego Lineage 2x na jednej partycji, każdy serwer jest inny. Różnica jest taka, że nie zmieniam IP w pliku hosts w c:/windows/system32/drivers/etc tylko IP w pliku l2.ini Jest do tego specjalny program.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: gra na dwoch serwerach
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2007, 05:25:45 pm »
1. instalujesz klienta
2. kopiujesz go do innego folderu
3. patchujesz go do EPI i masz klient EPI
4. instalujesz l2 od nowa ( przy niektórych instalkach bedziesz mógł tylko wybrać "repair" ale na to samo wyjdzie)
5. patchujesz patcherem xxx