Witaj
Gość

Wątek: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.  (Przeczytany 306668 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1225 dnia: Maj 13, 2012, 01:32:30 am »
Ale nie każdym fajnie :D
Zrobiłem rerola z zerca na mistica żeby biegać w pt z bubusiem i jego expienie takie nudne. tylko tank sumonem i klikasz lewy, albo biegasz i walisz słabiutkie ob szarówki
higher lvl = more fun

Od 3 dni mam przyjemność testować terę na friend invite i muszę przyznać ze robi wrażenie,sama mechanika gry OK,grafa bezkonkurencyjna i do tego swiat ogromny,latam od 2h zwiedzam świat i mi szczena opada.Powiem szczerze ze zal mi ludzi którzy graja jeszcze w l2 dzien do nocy,no chyba ze dla ludzi.
Zobacze ja d3 ale jesli nie wcjagni to jest must buy dla mnie pozycja choć by dla samej radochy podziwiana swiata tera.
LF warrior do party ^^

Btw. hitowanie bossów po 120k skutkuje insta draw agro na siebie <.<
 :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1226 dnia: Maj 13, 2012, 01:41:07 am »
Od 3 dni mam przyjemność testować terę na friend invite i muszę przyznać ze robi wrażenie,sama mechanika gry OK,grafa bezkonkurencyjna i do tego swiat ogromny,latam od 2h zwiedzam świat i mi szczena opada.Powiem szczerze ze zal mi ludzi którzy graja jeszcze w l2 dzien do nocy,no chyba ze dla ludzi.
Zobacze ja d3 ale jesli nie wcjagni to jest must buy dla mnie pozycja choć by dla samej radochy podziwiana swiata tera.
LF warrior do party ^^

Btw. hitowanie bossów po 120k skutkuje insta draw agro na siebie <.<
 :D
Czym ty tak właściwie grasz? Slayer?
60 lvl już jest?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1227 dnia: Maj 13, 2012, 02:17:12 am »
51 Slayer, a co dmg duży? xD

Generalnie robię sobie amanke na boku ^_^ slayer ofc


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1228 dnia: Maj 13, 2012, 02:25:46 am »
Włśnie mi uświadomiłeś jaki warrior ma lol dmg :p
Max dmg jaki miałem do tej pory to 23k (warrior 53)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1229 dnia: Maj 13, 2012, 03:09:32 am »
Włśnie mi uświadomiłeś jaki warrior ma lol dmg :p
Max dmg jaki miałem do tej pory to 23k (warrior 53)
Generalnie uwielbiam duo z warriorem :D a jak lancer dorzuci swój debuff i jeszcze priest to już miodzio

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1230 dnia: Maj 13, 2012, 06:48:22 am »
20 lvl Priest reporting in. Grafika miazdzy suty a fun z pvp i pve nieporownywalnie wiekszy od l2 :D chociaz GvG jeszcze nie mialem przyjemnosci to frapsy na YT robia wrazenie. Troche zastanawia mnie dosc szybki endgame ale zobaczymy jak to bedzie. Pierwsze wrazenia mega pozytywne widac ze gra dopracowana oby z kolejnymi patchami tez tak bylo i gra rozwijala sie w dobrym kierunku bo widac ze ma potencjal ^^ Btw macie jakas polska gildie zalozona?
jak cos pm ig Audiomachine
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1231 dnia: Maj 13, 2012, 09:51:46 am »
20 lvl Priest reporting in. Grafika miazdzy suty a fun z pvp i pve nieporownywalnie wiekszy od l2 :D chociaz GvG jeszcze nie mialem przyjemnosci to frapsy na YT robia wrazenie. Troche zastanawia mnie dosc szybki endgame ale zobaczymy jak to bedzie. Pierwsze wrazenia mega pozytywne widac ze gra dopracowana oby z kolejnymi patchami tez tak bylo i gra rozwijala sie w dobrym kierunku bo widac ze ma potencjal ^^ Btw macie jakas polska gildie zalozona?
jak cos pm ig Audiomachine

Będziesz musiał dużo Gold'a włożyć w itemy na 60 lvlu żeby ulepszyć je, więc masa roboty przed tobą :). Szybko tego nie zrobisz gwarantuje :)
nope


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1232 dnia: Maj 13, 2012, 09:52:18 am »
Włśnie mi uświadomiłeś jaki warrior ma lol dmg :p
Max dmg jaki miałem do tej pory to 23k (warrior 53)
Bo warrior wyciąga dość słaby dps, przy odpowiednim sprzecie slayer moze walic kryty po 800k. Ja wolę inwestować w atk speed, z glyphem co daje 5% szans na stuna przy ataku mobki mozna na perma stunie trzymac. Przynajmniej mam te 15.55% debuffa na def a z lancerem w party 20.05%.
Musze jakaś ekipe znalezc na instancje bo  z randomami to masakra, po tym jak mi lancer padl 3x w sky garden ja musialem sie zajac tankowaniem.


Będziesz musiał dużo Gold'a włożyć w itemy na 60 lvlu żeby ulepszyć je, więc masa roboty przed tobą :). Szybko tego nie zrobisz gwarantuje :)
a jak bedzie chcial najlepszy sprzet to bedzie musial sie bawic w craft, którego levelowanie po 250 to masakra.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1233 dnia: Maj 13, 2012, 09:55:37 am »
To oczywiste,że warriorem w atak speed, dlatego wybrałem tę postać. Ale mimo wszystko fajnie by było zobaczyć jakąś sześciocyfrową liczbę.
Pół biedy robić inste z randomami, gorzej w ogóle znaleźć party :P


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1234 dnia: Maj 13, 2012, 10:07:54 am »
Nigdy nie miałem problemów z party, bo gram jako tank.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1235 dnia: Maj 13, 2012, 10:15:17 am »
Zgaduję, ze masz gildie i tam łatwo ludzi znaleźć. Ja jako random korzystam z party matching system :(
Niestety tam nie ma opcji, żeby zaznaczyć swoją rolę w party.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1236 dnia: Maj 13, 2012, 10:20:10 am »
Jestem w małym klanie gdzie jest taki rozrzut levelowy że robie wszystko z randomami. Staje pod teleportem, shout i jazda. Gorzej znalezc party na bamy, a solo takiego basiliska bilem ostatnio 20 minut.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1237 dnia: Maj 13, 2012, 10:26:40 am »
Zgaduję, ze masz gildie i tam łatwo ludzi znaleźć. Ja jako random korzystam z party matching system :(
Niestety tam nie ma opcji, żeby zaznaczyć swoją rolę w party.
Jak otwierasz okno party matching, to nad instancjami które masz do wyboru, na szczycie okna, są takie wielkie ikony oznaczone jako "tanking role", "damage dealer role", "support role"
Ja jako lancer mogę wybrać tylko tanking ale nie wiem jakie przydziały mają dostępne inne klasy.
Archeage <3


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1238 dnia: Maj 13, 2012, 10:33:26 am »
A faktycznie, nie zauważyłem, bo też mogę wybrać tylko jedną rolę - DD.
W sumie do 60 te instancje to tylko po to, żeby story questa zaliczać. Itemy zmieniają się w szybkim tempie.
Tankować warriorem z jakimś random healerem... odważnie :p


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1239 dnia: Maj 13, 2012, 10:34:55 am »
generalnie party matching to taki hard-mode :D
Archeage <3


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1240 dnia: Maj 13, 2012, 10:39:18 am »
Wiecie może czy w terze w późniejszych update'ach planują umożliwić większą ilość buildów jeżeli chodzi o glyphy? LF info
Przydałby się tank i dd build :(


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1241 dnia: Maj 13, 2012, 10:50:41 am »
Tankować warriorem z jakimś random healerem... odważnie :p
Może miałem szczęście ale tylko raz trafiłem na złego healera, większość ogarnia.


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1242 dnia: Maj 13, 2012, 12:41:03 pm »
@Arimas
Wszystko w swoim czasie , póki co d3 jesli okaże sie ze znudzi mi sie szybko wtedy Tera a tu raczej chyba pójdę w Tanka juz w l2 podobała mi sie ta klasa a tu to chyba jeszcze większe wyzwanie i frajda..Szkoda tylko ze na 7dni friend koncie nie mozna zobaczyć całego świata(tylko 1/4 chyba ze nie znam teleportu na 2 cześć swiata) bo jest po prostu pięknie zrobiony. Jeżdżę na koniu i obserwuje jak party ludzi robią elity i przyznam ze wygląda to na naprawdę świetną zabawę.
ps
chyba zaraz wsiądę w samochód i pojadę do pobliskiego Media Markt gdzie została 1 EK ,a co :) niech czeka na swoją kolej na półce
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2012, 01:01:03 pm wysłana przez WiLdEcaRd »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1243 dnia: Maj 13, 2012, 02:20:58 pm »
Kupuj i się nie zastanawiaj.


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1244 dnia: Maj 13, 2012, 02:22:04 pm »
a propo tych kodow na 7dni gry, podczas gdy beta byla dostepna nie posiadalem odpowiedniego sprzetu na wyprobowanie tery. Jesli ktos nie ma co zrobic ze swoim kluczem na 7dni bylbym wdzieczny aby mi go podarowal  :afro: z gory thx za pomocna dlon ;]
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1245 dnia: Maj 13, 2012, 03:05:18 pm »
 :D
ja ma i nie dam
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2012, 03:10:37 pm wysłana przez l2isoverOK »


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1246 dnia: Maj 13, 2012, 03:14:04 pm »
a propo tych kodow na 7dni gry, podczas gdy beta byla dostepna nie posiadalem odpowiedniego sprzetu na wyprobowanie tery. Jesli ktos nie ma co zrobic ze swoim kluczem na 7dni bylbym wdzieczny aby mi go podarowal  :afro: z gory thx za pomocna dlon ;]
Najlepiej zrób tak ja jak zrobiłem czyli gdzecznie poproś na forum Tera mozesz sie dopisać
http://tera-online.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=7&id=789&Itemid=6
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1247 dnia: Maj 13, 2012, 03:14:49 pm »
dzieki za link, wlasnie umieszczam tam posta ;] , mimo to moja prosba tutaj nadal aktualna  :afro: kto nie ma co robic z tym trialem chetnie przyjme  :bump:
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1248 dnia: Maj 13, 2012, 03:42:46 pm »
Właśnie, też mogę o triala prosić. Grałęm na Becie, ale chciałęm zobaczyć jak mój nowy sprzęt się sprawdzi :).

 I btw. jak to jest z pre-orderem? Pierw muszę kupić pudełkową, a potem pre?
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1249 dnia: Maj 13, 2012, 03:43:52 pm »
Jesli jesteś nie przekonany ale masz ochotę pograć to powiem ci ze możesz spokojnie brać tą grę w ciemno,jest po prostu rewelacyjna.
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible