Witaj
Gość

Wątek: Stigma System  (Przeczytany 5295 razy)

  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Stigma System
« dnia: Czerwiec 26, 2009, 12:23:14 pm »
Stigma System - (System Stygmat) Jest to system pozwalający na rozbudowę postaci poprzez dodanie stygmat(dodatkowych skilli, których opis znajduje się w każdym topicu o klasach). Jest to system pozwalający na dalszą rozbudowę postaci, dzięki temu gracze z tą samą profesją mogą mieć zupełnie inne statystyki(nie no, przesadziłem, ale różnice można zauważyć - np.wybiera się stigmy stricte ofensywne, stricte defensywne, albo robi mix - to zmienia niemalże całkowicie nastawienie postaci). Stygmaty można uzyskać poprzez wykonanie questu który da nam dostęp do panelu stygmat, a później poprzez rozmowę z Stigma Masterem możemy dodać wybrane stygmaty. Aby dodać takowy, potrzebujemy odpowiedniego kamienia stygmat (Stigma Stone), który można wydropić z potworów, a także Stigma Shards (dropione przez moby w Abyss, więc Stigmy będą dosyć...drogimi skillami ; >) - kiedy dorwiemy i kamień i sharda wtedy idziemy do Stigma Mastera i uczymy się Stigmy, jednakże kiedy zechcemy zdjąć jedną Stigmę i nauczyć się drugiej, Shardy nie zostaną zwrócone (co do kamieni nie wiem, ale chyba jednak będzie zwrot)

coś z wiki:
1. Ukończenie questu na Stigmę daje nam 2 sloty i co 10 lvl dostajemy kolejny.
2. Możesz otrzymać Stigma Stone poprzez ukończenie q na 20lvl.
3. Stigma Stone są różne dla każdej klasy i zależnie od typu kamienia, można nauczyć się aktywnej/pasywnej Stigmy.
4. Do włożenia Stigma Stone i otrzymania Stigmy potrzebujesz Stigma Shardów.
5. Aby otrzymać Stigma Shardy musisz pokonać NPC z nieprzyjacielskiej rasy.
6. Nie tylko z questów, ale także z dropu możesz uzyskać Stigma Stony.

czyli to co wymieniłem wyżej  ; >

Mały przykład koreańskiego panelu stygmat:

I'm offline.