Witaj
Gość

Wątek: Enemy for Gladiator  (Przeczytany 3897 razy)

  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Enemy for Gladiator
« dnia: Sierpień 17, 2009, 12:23:29 am »
Witam! Gram na servie c6. Mam pytanie, jaka postac walczaca wrezcz ma najwieksze szasne na pokonanie gladiatora? (wykluczajac sk i destro!!! bo ci nie cierpie!!)


thx and pozdro :)


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2009, 12:43:18 am »
Witam! Gram na servie c6. Mam pytanie, jaka postac walczaca wrezcz ma najwieksze szasne na pokonanie gladiatora? (wykluczajac sk i destro!!! bo ci nie cierpie!!)


thx and pozdro :)
po 1 niema czegos takiego jak c6
po 2 zalezy od graczy ale glad endgameowy moze miec ciezko jak tank mu zablokuje skille, z tyrkiem moze byc dosyc wyrownana walka :) (zalezy tez czy patrzysz na walki polowe czy oly ;P)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2009, 03:40:50 am »
Tank i tyr to chyba najgroźniejsi przeciwnicy zawsze, dodałbym również nukerów (zwłaszcza sps i necro z curse of doom), łucznikowi mogą ładnie skille posiadać, ale oni tylko na lepszym buffie.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2009, 07:55:55 pm »
w IL? kazdy tank i tyrant, lucznicy i magowie tylko na full buffie


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2009, 08:01:46 pm »
Overpowerlold?


:( Twój Stary


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2009, 08:02:48 pm »
Tank i tyr to chyba najgroźniejsi przeciwnicy zawsze, dodałbym również nukerów (zwłaszcza sps i necro z curse of doom), łucznikowi mogą ładnie skille posiadać, ale oni tylko na lepszym buffie.
czytaj pierwszy post pogrubione zdanie
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 17, 2009, 08:15:59 pm »
Łuk overpowerlolda się liczy jako wręcz? No chyba, że go zabije samymi drainami


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2009, 03:38:35 pm »
W walce wręcz to Tyrek, Pal i to chyba wszystko, ew. DA .Co to za serwer tak btw. ?
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 23, 2009, 02:59:24 am »
Olej melee fighterow i zrob maga.
Magowie robiia gladowi z dupy jesien sredniowiecza, a jak uslysze o biciu z bananow po dostaniu over9000 slowow,
 to wykastruje.
...


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 23, 2009, 04:53:00 pm »
Glad rozłoży maga. :shock: Pamiętam jeszcze, jak kiedyś walczyłem moim gladem z sorciem to sorc CP mi nie zbił. No może na mass może dostać, ale na 1 vs. 1 to ciężko :wink: . Zwłaszcza na IL :)
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2009, 05:04:09 pm »
Glad rozłoży maga. :shock: Pamiętam jeszcze, jak kiedyś walczyłem moim gladem z sorciem to sorc CP mi nie zbił. No może na mass może dostać, ale na 1 vs. 1 to ciężko :wink: . Zwłaszcza na IL :)
no bez cp potek to moze i tak, ale z Cp potkami glad nie ma szans


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 23, 2009, 05:16:47 pm »
Glad rozłoży maga. :shock: Pamiętam jeszcze, jak kiedyś walczyłem moim gladem z sorciem to sorc CP mi nie zbił. No może na mass może dostać, ale na 1 vs. 1 to ciężko :wink: . Zwłaszcza na IL :)
no bez cp potek to moze i tak, ale z Cp potkami glad nie ma szans

W IL tak.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 23, 2009, 07:37:46 pm »
Glad rozłoży maga. :shock: Pamiętam jeszcze, jak kiedyś walczyłem moim gladem z sorciem to sorc CP mi nie zbił. No może na mass może dostać, ale na 1 vs. 1 to ciężko :wink: . Zwłaszcza na IL :)
no bez cp potek to moze i tak, ale z Cp potkami glad nie ma szans
Na IL rozłoży, gorzej w HB i wzwyż :) .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 23, 2009, 08:09:11 pm »
nuker>glad. od hb do ct2.2.
I'm offline.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 23, 2009, 09:04:19 pm »
nuker>glad. od hb do ct2.2.
true story
A tak btw. to czemu to się zmienia w final ? :P
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 23, 2009, 11:23:05 pm »
ROTFL!
bo glad dostał enchant skilli na element i teraz jak przypierzy z obszarówki to to boli?
I'm offline.


Odp: Enemy for Gladiator
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 23, 2009, 11:25:36 pm »
ROTFL!
bo glad dostał enchant skilli na element i teraz jak przypierzy z obszarówki to to boli?
i champion's favor czy jak to sie u glada nazywa