Witaj
Gość

Wątek: KAmael  (Przeczytany 4525 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

KAmael
« dnia: Październik 02, 2009, 12:09:36 am »
Siema. Mam pewien problem z Tricksterem. mam go na subklasie i muszę/chcę go dobić do 80 poziomu z racji tego że jedynie za niego dostane divine rouge transform. jest tylko jeden problem.. Ta klasa to KALEKA. Mało hp, mało p atk, crity też takie sobie. Ta klasa ma chyba najwięcej niedziałających skilli na privach (pułapki niby tam pare działa ale np. taki fire trap atakuje raz pod koniec działania, reszta działa tak samo tylko każdy to resistuje). Real target i soul shock prawie nigdy nie wchodzą (5 souli czasem pomaga w soul shocku). Moje pytanie brzmi: gdzie expić czymś takim od 76 do 80 skoro nawet na hot springs ledwo se daje radę (w varce na mediumach jeszcze jakos idzie ale championa to nie ma mowy by położyć), Isle of prayer tak samo beznadziejnie.

W tym poście proszę o zrozumienie mnie (dziś zginałem tylko 5 razy) i porady jak grać tą klasą ponieważ być może to ja coś źle robię. Jakie dye używać itp.

Z góry thx


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: KAmael
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2009, 07:42:16 am »
Siema. Mam pewien problem z Tricksterem. mam go na subklasie i muszę/chcę go dobić do 80 poziomu z racji tego że jedynie za niego dostane divine rouge transform. jest tylko jeden problem.. Ta klasa to KALEKA. Mało hp, mało p atk, crity też takie sobie. Ta klasa ma chyba najwięcej niedziałających skilli na privach (pułapki niby tam pare działa ale np. taki fire trap atakuje raz pod koniec działania, reszta działa tak samo tylko każdy to resistuje). Real target i soul shock prawie nigdy nie wchodzą (5 souli czasem pomaga w soul shocku). Moje pytanie brzmi: gdzie expić czymś takim od 76 do 80 skoro nawet na hot springs ledwo se daje radę (w varce na mediumach jeszcze jakos idzie ale championa to nie ma mowy by położyć), Isle of prayer tak samo beznadziejnie.

W tym poście proszę o zrozumienie mnie (dziś zginałem tylko 5 razy) i porady jak grać tą klasą ponieważ być może to ja coś źle robię. Jakie dye używać itp.

Z góry thx

Grając na privie nie oczekuj cudów, również do porad.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: KAmael
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2009, 10:08:14 am »
To sobie postać już wyexpiłeś.
Hehe prawie na każdym lol privie kamele to badziew. Nie oczekuj cudów.
Alabasterem to tylko w Pt. I módl się żeby ktoś cię chciał.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: KAmael
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2009, 11:47:53 am »
No wiecie... do 76 już wyexpiłem. Te ostatnie 4 lvle to koszmar...

Mam jeszcze pytanko co do tych pułapek. Na tym forum wiele pytań było jak one działają ale odpowiedzi były niejasne. Czy one serio aktywują się tylko raz i dopiero po tym jak znikają? Bo po stworzeniu pułapki widać ją przez pare sekund, potem jej nie widać i dopiero kiedy zniknie (dajmy tu fire trap) to jeżeli mobek stał obok niej obrywa po hp. Tak to ma działać czy pułapka poprawnie działająca będzie się aktywować zawsze jak ktoś obok niej będzie?

No i pytanko do seedów. Co to znaczy "zasadzony" seed? bo na privie gdzie gram jak np. chce sparalizować to albo paraliżuje albo nie. A tu czytałem że to nasionko jakoś "rośnie" i dopiero wtedy paraliżuje. Wyjaśni to ktoś?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: KAmael
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2009, 05:55:33 pm »
No wiecie... do 76 już wyexpiłem. Te ostatnie 4 lvle to koszmar...
(...)
Cytuj
Spróbuj expić Prophetem jako mainem. Wtedy możemy pogadać o trudnych charach w expieniu :P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: KAmael
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2009, 10:53:25 pm »
To sobie postać już wyexpiłeś.
Hehe prawie na każdym lol privie kamele to badziew. Nie oczekuj cudów.
Alabasterem to tylko w Pt. I módl się żeby ktoś cię chciał.

Powiem ci że soulbreaker, berserker a nawet inspector są już na tyle sprawni by daćsobie rade w expie solo. Więc nie mów że na każdym privie kamaele to badziew.

Spróbuj expić Prophetem jako mainem. Wtedy możemy pogadać o trudnych charach w expieniu :P

Pozdrawiam

A żebyś wiedział że spróbowałem. Mniej więcej tak samo beznadziejnie się expi solo co tricksterem. Z tą różnica że propheta częściej biorą do pt :P.

Nadal proszę o odpowiedzi na moje pytania (Bardzo by mi pomogły w zrozumieniu tej klasy). I nie ma dla mnie znaczenia to że gram na privie. Chcę po prostu się dowiedzieć więcej o tej klasie bo jest ona oryginalna. Zbugowana do reszty ale jednak ciekawa z tego powodu :P.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2009, 10:58:38 pm wysłana przez mokuszin »


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: KAmael
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2009, 08:37:50 pm »
Hmm, real target rzadko siada? lol :P


Podstawa arba to wlasnie real target + pt lucznikow na jakis hellbound czy cos i do przodu.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: KAmael
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2009, 10:28:44 pm »
Spróbuj skołować od kogoś 1h sword na +4 B/A/S grd z focusem, zmień se na rapier. Spory dex u Female=siadanie krytyków, aktywujące Maximum Ability.
Nie wiem jak masz z buffem, ale bierz empa/mistica/acu, to może raz na jakiś czas death mark siądzie.
Możesz w sumie użyć strategii.... Aktywacja max ability->kusza->skille do końca max ability->rapier, ale jest to męczące jak diabli (dot. srv bez mana potek).
Jeżeli już musisz walić z tej nieszczęsnej kuszy... Poszukaj spota z małą liczbą agro mobów, i warpuj/biegaj!!!!. Arbalester to klasa w stylu nabroić i sp... uciec  :D
Co do seedów: raz siadają, raz nie, to zależy od farta.
I ostatecznie... poszukaj srv z działającymi trapami xD


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: KAmael
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 08, 2009, 09:36:39 am »
Do 77 Mogłem sobie iść oczka w WoA, to już rozkminiłem ten real target że nie wchodzi jak mobek jest wyższy lvlem od ciebie -.-(na oczka i buffalo wchodził 99%). niestety od 77 zaczynają sie niebieskie mobki i zaczyna się problem again.