Witaj
Gość

Wątek: Przefarmiona postac  (Przeczytany 2804 razy)

  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Przefarmiona postac
« dnia: Maj 13, 2010, 08:54:28 pm »
Na pewnym hr-nie bic mnie mim, iz jest to l2j to wiele rzeczy dziala(l2inc)- mam troche gotowki(nie jestem donatem). Zastanawiam sie, ktora z klas jest najlepsza jesli bierzemy pod uwage, ze jest przekoxana. To jest skille +30/+15, 5/5 rb bizu, OE bron+set?
Zastanawiam sie czy bedzie to tank?huh?

Gimme ur sadzestions
zzOMGzz AW/sk


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2010, 09:03:12 pm »
daggerzy/glad/tyrant/
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2010, 09:03:46 pm »
Ten temat ma wywołać żywą dyskusję co bedzie najlepsze tak aby kazdy sie spieral godzinami co lepsze i dlaczego jak to postać x ze skilami +30 pojedzie postać y jednym skilem +15/30 i dlaczego? bo innego sensu takiego tematu to nie widze... a odpowiedź brzmi że większość  klas jest świetna w odpowiednich rękach i można ją przefarmić.  Bierz th ownera nie daj sie oszukać on jest prouber for ever... ^^


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 13, 2010, 09:14:02 pm »
taa...th jest przefarmiony !!!
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2010, 09:21:20 pm »
spoil


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 13, 2010, 09:27:05 pm »
Na pewnym hr-nie bic mnie mim, iz jest to l2j to wiele rzeczy dziala(l2inc)- mam troche gotowki(nie jestem donatem). Zastanawiam sie, ktora z klas jest najlepsza jesli bierzemy pod uwage, ze jest przekoxana. To jest skille +30/+15, 5/5 rb bizu, OE bron+set?
Zastanawiam sie czy bedzie to tank?huh?

Gimme ur sadzestions
pal.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 13, 2010, 09:27:48 pm »
chciałbym kiedys sprawdzić wszystkie klasy f. humanów ale jak patrzę na takich th to mnie krew zalewa i nie wezmę tego nigdy, bez urazy ale ta klasa kojarzy mi sie tylko z dziećmi ktore po złapaniu fraga potrafią tylko pisac "xaxaxaxaxaxa noob", będziesz przefarmiony bez większego wysiłku wiec to  postać tytułowa tego tematu, chcesz być oryginalny to bierz spoila:D 


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 13, 2010, 11:33:22 pm »
Chodzi mi o to, iz niektore klasy nie wymagaja imba eq zeby mniej wiecej ownic a inne bez tego nie moga sie bic. (np dager/tyrek a nuker(?)).
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 13, 2010, 11:46:22 pm »
czyli mnieman ze chodzi Ci o dobra postać ale niekoniecznie taką że musi miec full ench. itemow aby w ogóle startować na pvp na hr serwerze? no to nuki (sam grałem tylko raz na hr sh i bylem cienias ale daje rade) jezeli nie mówimy o oli to dager tez nie musi posiadać wybitnego eq zeby wykorzystując element zaskoczenia łapać fragi, to samo moge odnieść do archera ale on musi włożyć znacznie wiecej wysiłku żeby sie nie męczyć
 


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 14, 2010, 02:11:10 pm »
Czytaj ze zrozumieniem. Sa klasy ,ktore nie wymagaja OE eq zeby ownic a inne bez tego nie zdzialaja nic. Chodzi mi, ktore sanajmocniejsze biorac pod uwage, ze sa przekoxane.
zzOMGzz AW/sk


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 04, 2010, 09:12:11 am »
Może tak, może nie graj tym czym lubisz bo i tak w trakcie gry ludzie zdobywają EQ, a co do przefarmienia, różnica polega na tym, że magiem/dagerem sensowne pvp zaczniesz wcześniej niż np. tyrkiem na którym musisz mieć ressisty, stuna + chance, parę innych skillów. Tylko nie wyp*** z tekstem "nie ma najlepszej postać" jak tak napiszecie to zróbcie PP i go go PvP
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 06, 2010, 12:03:35 am »
TK / Pal / Glad / Tyr


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Przefarmiona postac
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 06, 2010, 01:51:10 am »
Wg. mnie tanki/daggery/nukerzy.

Glada i tyra bym tu nie zaliczył ponieważ oprócz enchantu pod element nie są w stanie jakoś bardzo zwiększyć swojej ofensywy.