Witaj
Gość

Wątek: lf const na theonline x100  (Przeczytany 2059 razy)

  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
lf const na theonline x100
« dnia: Lipiec 19, 2010, 03:00:18 pm »
Post 1. Jak w tytule, byle by ludzie byli ogarnieci i aktywni o jednakowych godzinach. Jesli chodzi o postac to mi to nie robi różnicy. pw na forum...

Post 2. Bump !
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2010, 07:13:54 am wysłana przez Naito »
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: lf const na theonline x100
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2010, 07:12:34 am »
Posty oczywiście scaliłem, ponieważ w taki sposób nie odświeżamy tematów. Na przyszłość radzę pamiętać o tym, że jeśli chce ktoś odświeżyć temat, musi tylko edytować pierwszy post, wówczas będzie każdy miał go zaznaczonego jako nowego.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
Odp: lf const na theonline x100
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2010, 08:46:48 pm »
Ogolnie napisze tutaj bo nie chce mi sie robic drugiego tematu o podobnej tematyce.

Wiec, szukam const. party ktore gra lub bedzie gralo na jakims zjadliwym serwie ( dobre pliki i dobry online ). Moze to byc rowniez klan, ale przypuszczam ze watpie iz jesli sie jakis znajdzie spelni moje wymagania (oczywiscie mowie tu o pseudo factor PL klanach. W sumie znam tylko 1 taki ^^ )
Czego oczekuje:
-Wiek członkow pt. minimum 18+ lat
-Doświadczenie zwiazane z gra.
-Mozna by napisac jeszcze kultura osobista ale jak ktos ma 18+ to chyba wie jak sie zachowac.
-Najlepiej gdyby trzon const. znał sie od dluzszego czasu. (Nie szukam const. zrobionego kompletnie z randomow, wole cos stabilnego)
-Const. lubiace pvp/pk i które wie jak to sie robi...
-TS/Ventrilo
-Bez parcia na pixel
-Zorganizowane w 100% znaczenia tego slowa

Zainteresowanych zapraszam na pw.
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD