Witaj
Gość

Wątek: Enchant...  (Przeczytany 20039 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 25, 2006, 07:38:36 pm »
Cytat: sebeq
Co wy gadacie nie ma sposobu na bezpieczne enchantowanie ? :lol: Pewnie ze jest. Uwaga:
1. Siadasz
2. Otwierasz inventory
3. Klikasz 2x na enchant, potem raz na bron lub armor

P.S Sprawdzone (do +3)


Co do 1 punktu, lepiej jest w tym czasie tanczyc, wtedy bron ladniej swieci po enchancie  :twisted:


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 09, 2006, 10:01:24 pm »
Nie rozumiem kretynow którzy gadają bez sensu. Temat jest na propozycje sposobów aby można je testować. Więc nie wymyślajcie bzdur i nie gadać że nie ma sposobu na enchant bo na pewno jest :evil: . Nie zaśmiecajcie tego typu tematów swoimi postami jeżeli nie wierzycie to wasza sprawa ale jak znajdzie sie sposób to na pewno będziecie korzystać TĘPE NOOOBY.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 1

    • http://www.noobwars.gr/forum/index.php?act=sf&f=334
Enchant...
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 09, 2006, 10:58:34 pm »
Cytuj
Nie rozumiem kretynow którzy
probuja zamiast grac uczciwie, szukaja caly czas sposobow na cheatowanie. Co z tego ze bedziesz mial bron +6545132468574, jak inni beda cie uwazac za skonczonego idiote, debila, kretyna, polmozga (itd.).
Czolgistka/Irulana
Human Sorcerer/DE Shilien Elder
Level 52/Level 5x
Clan GreenWarriors
Alliance FateCompany
Sever Noobwars


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 10, 2006, 09:59:48 pm »
ja zenchantowalem bron 2 razy do +14
ja mam sposob nusisz miec w hug enchabtow i broni a na pewno wyjdzie
ja urzywam sposobu taniego wychodze na odludzie wyzucam 1 adeny i enchantuje i tak w kolko
 :P
sprawdcie moze wam wyjdzie


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 11, 2006, 07:44:09 am »
Ja mam duala c grade +7 i wcale jakos nie swieci.


Enchant...
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 12, 2006, 08:48:10 am »
bugged serwer  :rotfl:


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Enchant...
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 13, 2006, 06:56:45 pm »
Rozjasnij monitor :)


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 17, 2006, 04:58:27 pm »
ja robie enchat w kosciele


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Enchant...
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 17, 2006, 05:33:48 pm »
BIERZESZ KOMPA DO KOSCIOLA?....zaRT...Ja przebijam items w roznych miejscach ale w sumie najczesciej w dwarf vilage...W sumie nie wiem dlaczego :?
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 19, 2006, 12:49:20 pm »
Jest 1 sposob , cheat , exploit nazwijcie jak chcecie.
Jesli enchantujecie bron zaraz przed restartem serwera <na moim to jest okolo 5 sekund> to mozecie "zapisac" ten enchant jesli sie uda dajac exit przed restartem, jesli bron sie rozleci czekasz na restart, po restarciemasz spowrotem swoja bron i enchant.

Mowiac prosto - stan postaci / equip zapisuje sie automatyzcnie w bazie danych serwera 5sek. przed restartem, puzniej tylko jesli sie wylogujemy przed restartem.

Testowalem na enchantach d grade ,dziala na 100% <na moim serwie :P >


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Enchant...
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 19, 2006, 01:20:20 pm »
Ten bug dawno zlikwidowany, teraz serwer zapisuje dane losowo do 2min do 1s przed restartem.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 19, 2006, 05:45:30 pm »
a wie kto jak zenchantowac DAMASCUSA  na TEMPESCIE (EXTREME)chociaż do +7 a jak bezpiecznie...(MOJ KUMPEL KUPIL DAMASCUSA +7 FOCUS HEHE ZA 150KK LOL SPRZEDAWAL;P :twisted:


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 19, 2006, 05:45:47 pm »
a wie kto jak zenchantowac DAMASCUSA  na TEMPESCIE (EXTREME)chociaż do +7 a jak bezpiecznie...(MOJ KUMPEL KUPIL DAMASCUSA +7 FOCUS HEHE ZA 150KK LOL SPRZEDAWAL;P :twisted:


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 19, 2006, 05:47:11 pm »
HAHA DWA RAZY TO MOWCIE JAK ENCHANTOWAC BO JA JUZ 3 RAZY sls ZNISZCZYLEM NA +4;/ FAZA Z ENCHANTAMI TO POJEB..JAKIES :evil:


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Enchant...
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 19, 2006, 08:50:45 pm »
moze maly warn tak btw dla tego pana^^ a poza tym czy myslice ze jak ludzie maja enchant 20+ to oni sobie tak poropstu z eq wzieli i mieli takie szczescie? juz predzej trafili by 6 w totka


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 20, 2006, 07:20:50 pm »
tak szczerze powiedziawsz to mnie dobijaja te enchanty ja mam takiego pecha ze mi nic nie wychodzi;/ na +4:((  ......a ja mysle ze jest jakas taktyka bynajmiej na enchanty... a jak mie to bardziej wkurzy to z czituje se postac moze GM nie zaówazy:(( :(


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 21, 2006, 12:11:34 am »
ja zauwazyłem że jak enchantuje coś po raz pierwszy to spokojnie dochodze do wysokiego poziomu. a jesli spale bo przekrocze(np spaliłem sword of miracles na +13 to potem nie moge wyjść wyżej niż +4. server Kain na FrozenZone. ale mam juz sposób;) bede nowe postacie tworzył tylko po to aby wysoko enchantować:)


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 21, 2006, 12:30:30 am »
mi na +4 na 100% wychodz nie wiem dlaczego
jakies 15 itemow na +4 robilem ani jeden sie nie spalil
nie wiem czy to kwestia szczsciaczy  buga serwera
serwer: Hobby
Spoiler---PW------SPS
 34-------60-------59
Glumin--Loanel----Papier


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Enchant...
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 21, 2006, 05:57:46 pm »
To patrzcie na to: <screen pochodzi z L2World> nie jest on mój, ale autor się raczej nie obraził, do +20 został zdonatowany, ale i tak efekt niezły


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 22, 2006, 12:00:53 pm »
co do tego sposoby z rebootem ... gram na serverze Hobby 6,7x raty i chcialem zapytac czy ktos wie czy ten sposob jeszcze dziala na hobby ? bo podobno tak :p



Do papiera: na serverze Hobby szansa na enchant do +4 jest jakies 99% wiec nie dziw sie ze nic nie spaliles bo item na +4 spala sie raz na rok :)

BTW: moj nick tam to RapierdalatoR 65 tyrant
~jesli ktos zna sposob na ench na Hobby l2 to PW~


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 24, 2006, 12:23:00 pm »
Zauwazylem ze najlepiej enchantuje sie duale nie wiem dlaczego moze taki urok mojego servera wlasnie bawilem sie na serwie dopalajac bron któr juz nie uzywam.
W spoilu mialem troche enchantuw d i c tabar padl przy +6  za to na duale strom*strom poprostu braklo mi papieruw hehe w 10 minut zrobilem z +2 + 15 od tak sobie i tak mialem duale na krysztaly przerobic
teraz sie zastanawiam czy ne zrobic nowego chara blade dencera hehehe


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

    • http://www.pcgamesforum.fora.pl
Enchant...
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 24, 2006, 01:17:17 pm »
A ja se kupilem jakis daggerek D grade (dokladnie to 2 daggerki) i zaczełem enchantowac pierwszy sie rozlecial przy +5 a drogiego pociagnelem do... +16 ^^ Poprostu klapnelem se na ziemie, Wsadzilem do łapy jakas inna bron i enchantoalem pokolei raz ten pierwszy raz drogi i tak ciagle.... (przy +16 mial 150iles P.atk czyli wiecej niz najleprzy C grade) ale rozpadł się jak chcialem +17 ;(((


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Enchant...
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 25, 2006, 01:48:01 pm »
a moj kumpel zenchantowalsobie DAMASCUSA do +7^^ to cud bo nikt na tym servie nie ma czegos takiego:)a GM na nastepny dzien wszadzil mu BANA a za co? tego nikt nie wie:(


Enchant...
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 29, 2006, 04:31:29 pm »
Cała prawda o enchant
Na kazdym serweze mozna enchantowac bezpiecznie do +3 chyba ze serw ma ustawione inaczej Rate enchante
Bron D grade mozna bezpieczni enchantowac do +3 niezaleznie od lvl
jezeli masz lvl 52 do +4 jesli masz lvl 62 to do+5 jesli masz lvl 72 do +6
Bron C garde niezaleznie od lvl do +3 jesli masz lvl 62 do +4 jesi masz lvl 72 do +5
Bron B grade niezaleznie od lvl do +3 jesli masz lvl 72 +4
To enchantowanie broni sprawdzałem na kilku serwerach gdzie grałem i Raty enchant były ustawione na 60% enchantowałem zawsze bron na Warschmicie jesli próbowałem na innej postaci to powyzej +4 zawsze bron sie rozsypywała do enchantowania broni nie uzywałem zadnych bugów ,lagów i wyzej wymienionych w postach pomysłów
Innych sposobów na enchant broni samemu nie ma jak sie komus uda powyzej to tylko łud szczescia :D
Mówi sie duzo o programach do enchant tzw czitach czy jakos tak przekopałem z kumplami cały internet wraz z ruskimi ,koreanskimi , chinskimi stronami i nic takiego nie znalazłem.

A najbardziej bezpiecznym sposobem na enchant jest poproszenie GM o to zeby ta bron zenchantowali
Na jednych serwerach np GM enchantował do +8  ale musiałes miec swoje enchanty i np zabierał 500 kkAdeny
Na innych serwerach GM enchatuje ci bron za donate ale tez nie wiadomo do ilu to jusz kwestia dogadania sie z GM za jaka kwote i do ilu ci  zenchantuje

Zyczę milaej zabawy z Enchanowaniem broni :D


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

  • http://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71047123
    • Mow mi Dziadzio
Re: Enchant...
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 15, 2006, 01:44:01 pm »
ja znam najleprzy sposob:
1.kup bron najlepiej dwie jezeli magiczna bron kub blessed spirit shoty jezeli bron dla wojownika to soul shoty
2.kup enchanty i usiondz se z daleka od ludzi
3.naluz jedną bron i popraw na +3
4.urzyj shotow 100 razy (dla bezpieczenstwa zeby nie spalila sie na+4)
5.naloz druga bron i powtóżpunkty 3 i 4
6.zeby bylo +5 urzyj shotow 250 razy druga bron terz
7.urzyj 300 razy zeby bylo +6
8.urzyj 450 razy zeby bylo +7
9.urzyj 500 razy zeby bylo +8
10.urzyj 550 razy zeby bylo +9
11.urzyj 600 razy zeby bylo +10
 I TAK DALEJ CO 1 ENCHANT O %) SHOTUW WIECEJ TRZEBA URZYC :dw_3_1:i to prawda ,że darfy najlepiej enchantują
ya