Witaj
Gość

Wątek: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!  (Przeczytany 56428 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #250 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:53:40 am »
Skąd u was ta nienawiść do inova? Ludzie pracujący w inova wypruwają sobie flaki abyście mgli za darmo z PA i ingame shop grac w l2. Jak wam coś nie działa to wasza wina, Polopiryn nie miał żadnych problemów co dowodzi ze ewidentnie coś złe robicie. Inova nigdy nie wypuszcza złego programu a obsługa techniczna serwerów jest doskonalą.

rofl... Sam siebie posluchaj...? Mam nadzieje ze ten post to tylko czysta ironia ale i tak odpowiem...

Zeby nie bylo - jestem informatykiem i na co dzien mam do czynienia z rzeczami porzy ktorych ten stupid launcher to nawet nie pikus... Zreszta geez, o czym my w ogole rozmawiamy - to jest zwykly setup ktory instaluje prosty programik, ktory ma za zadanie pobrac gre ktora potem mam uruchomic - to 3 proste kroki, czlowieku CO tu mozna zrobic zle... LOL??? Mam w pelni oryginalny system z wsiemi poprawkami na bierzaco aktualizowany... Mam mase gier _rowniez orygionalnych zeby nie bylo, platforme steam z masa gierek, platforme origin tez z masa gierek... Ncsoft launchera i zainstalowane L2 God dla serwerow US i WSZYSTKO mi smiga i nigdy z zadna gierka nie mialem i nie mam porblemow, a ty mi prubujesz udowodnic ze nie jestm sobie w stanie poradzic z instalacja jakiegos durnego malego setupu... BIG double LOL... Zastanow sie czasem zanim cos napiszesz i nie traktuj ludzi jak dzieci bo sie osmieszasz....

Btw jeszcze edit: a ja kioedys mysllame i narzekalem na ncsoft ze ciala daje i lipe czasem odstawia... A tu prosze... Nowa firma, Big start i big fail... W ogole nie potrafie zrozumiec fenomenu marketingowcow w ncsofcie... To jakis evenement jest na skale globalna... Goscie od 7 lat tak daja ciala ze obled, maja masakrycznie grywalna i swietna gre, a nie potrafia tego w zaden sposob od tylu lat wykorzystac... A sprzedaz licencji EU przy wprowadzeniu free top play to chyba najwiekszy fail w historii tworcow gier... Toc od dawna wiadomo bylo ze najwiekszy popyt na ta gre jest wlasnie w eu i rus i stamtad pochodzi najwieksza ilosc graczy... ncsoft lubi sobie strzelac w kolana chyba...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 01:00:30 am wysłana przez dimmiu »


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 1

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #251 dnia: Grudzień 03, 2011, 01:18:33 am »
Skąd u was ta nienawiść do inova? Ludzie pracujący w inova wypruwają sobie flaki abyście mgli za darmo z PA i ingame shop grac w l2. Jak wam coś nie działa to wasza wina, Polopiryn nie miał żadnych problemów co dowodzi ze ewidentnie coś złe robicie. Inova nigdy nie wypuszcza złego programu a obsługa techniczna serwerów jest doskonalą.

rofl... Sam siebie posluchaj...? Mam nadzieje ze ten post to tylko czysta ironia ale i tak odpowiem...

Zeby nie bylo - jestem informatykiem i na co dzien mam do czynienia z rzeczami porzy ktorych ten stupid launcher to nawet nie pikus... Zreszta geez, o czym my w ogole rozmawiamy - to jest zwykly setup ktory instaluje prosty programik, ktory ma za zadanie pobrac gre ktora potem mam uruchomic - to 3 proste kroki, czlowieku CO tu mozna zrobic zle... LOL??? Mam w pelni oryginalny system z wsiemi poprawkami na bierzaco aktualizowany... Mam mase gier _rowniez orygionalnych zeby nie bylo, platforme steam z masa gierek, platforme origin tez z masa gierek... Ncsoft launchera i zainstalowane L2 God dla serwerow US i WSZYSTKO mi smiga i nigdy z zadna gierka nie mialem i nie mam porblemow, a ty mi prubujesz udowodnic ze nie jestm sobie w stanie poradzic z instalacja jakiegos durnego malego setupu... BIG double LOL... Zastanow sie czasem zanim cos napiszesz i nie traktuj ludzi jak dzieci bo sie osmieszasz....

Btw jeszcze edit: a ja kioedys mysllame i narzekalem na ncsoft ze ciala daje i lipe czasem odstawia... A tu prosze... Nowa firma, Big start i big fail... W ogole nie potrafie zrozumiec fenomenu marketingowcow w ncsofcie... To jakis evenement jest na skale globalna... Goscie od 7 lat tak daja ciala ze obled, maja masakrycznie grywalna i swietna gre, a nie potrafia tego w zaden sposob od tylu lat wykorzystac... A sprzedaz licencji EU przy wprowadzeniu free top play to chyba najwiekszy fail w historii tworcow gier... Toc od dawna wiadomo bylo ze najwiekszy popyt na ta gre jest wlasnie w eu i rus i stamtad pochodzi najwieksza ilosc graczy... ncsoft lubi sobie strzelac w kolana chyba...

Wiecej ............... plz..........
kioedys mysllame evenement porzy orygionalnych   wtf?! rozumiem można za wcześnie kliknąć litere na klawiaturze no ale bez przesady.
Fajnie że masz mase gierek.
Big start i big fail? TO JEST OPEN BETA TEST
Jak Tobie tak Ci prowadzący (programiscii GM etc.) nie pasują, to nie graj, jeden troll mniej.

Według mnie Innova odwala kawał dobrej roboty, nie oceniaj Innovy zbyt pochopnie, to jest dopiero OBT będzie można dyskutować po oficjalnym starcie.
CPU: AMD Athlon II X4 640 3,0GHz  GPU: ASUS EAH6850 DirectCU  SSD: OCZ AGILITY 3 60GB
MOBO: MSI 770-G45 HDD: Samsung F3 HD502HJ  RAM:Kingston 2x2GB 1333MHz CL9 PSU: OCZ StealthXStream2 600W
Microsoft SideWinder X4 :: Razer DeathAdder :: Philips SHP2000


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #252 dnia: Grudzień 03, 2011, 06:41:26 am »
U mnie teraz śmiga aż miło,żadnych problemów z pingami jak na ncwest :D


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #253 dnia: Grudzień 03, 2011, 07:03:30 am »
tak był ten błąd, ncsoft im to po pewnym czasie naprawił. Teraz możne będzie szybciej.


tak czytając wasze posty po raz kolejny mam potwierdzenie ze inova nie radzi sobie technicznie już od dawna z lineage 2.
czytając twoje posty po raz kolejny (pierwszy był przy zapewnieniach Alariona, że serwery eu nie wstaną na 100% w tym roku) mam wrażenie, że zarówno Ty jak i paru jeszcze ludzi na tym forum ma olbrzymi problem z przyjęciem do wiadomości faktu, że dla europejskich graczy L2 od tej chwili przestały istnieć serwery NCsoft i ruoffa :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

  • I see You
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #254 dnia: Grudzień 03, 2011, 07:41:14 am »
Ja z tym swoim biednym transferem pobrałem właśnie l2 i po prostu go odpaliłem, nie miałem żadnych problemów ofc (win 7 32bit) wszystko mi chodzi żadnych spięć z froze i kartą graficzną. L2 zajmuje mi 14,5 GB instalowana na partycji bez śladów ncsoftu i innych l2.

Czekam na was a ja zmykam na wykłady xD


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #255 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:15:53 am »
Witam.
Mam problem. Podczas odpalania gry wychodzi mi Crash Error i pisze: "No Video" mógł by mi ktoś powiedzieć co mam zrobimy aby wyeliminować ten błąd?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #256 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:26:41 am »
Skąd u was ta nienawiść do inova? Ludzie pracujący w inova wypruwają sobie flaki abyście mgli za darmo z PA i ingame shop grac w l2. Jak wam coś nie działa to wasza wina, Polopiryn nie miał żadnych problemów co dowodzi ze ewidentnie coś złe robicie. Inova nigdy nie wypuszcza złego programu a obsługa techniczna serwerów jest doskonalą.

rofl... Sam siebie posluchaj...? Mam nadzieje ze ten post to tylko czysta ironia ale i tak odpowiem...

Tak to byla czysta ironia haterze invoa :))

Btw jeszcze edit: a ja kioedys mysllame i narzekalem na ncsoft ze ciala daje i lipe czasem odstawia... A tu prosze... Nowa firma, Big start i big fail... W ogole nie potrafie zrozumiec fenomenu marketingowcow w ncsofcie... To jakis evenement jest na skale globalna... Goscie od 7 lat tak daja ciala ze obled, maja masakrycznie grywalna i swietna gre, a nie potrafia tego w zaden sposob od tylu lat wykorzystac... A sprzedaz licencji EU przy wprowadzeniu free top play to chyba najwiekszy fail w historii tworcow gier... Toc od dawna wiadomo bylo ze najwiekszy popyt na ta gre jest wlasnie w eu i rus i stamtad pochodzi najwieksza ilosc graczy... ncsoft lubi sobie strzelac w kolana chyba...

Niestety o tym decyduje ncsoft korea, a nie ncsoft NA.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #257 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:33:44 am »
Z mojego pkt widzenia gdyby nie Innova to ncsoft który sprzedał prawa do swojej gry nie miałby żadnej konkurencji, bo przecież jak, i dziś nie mielibyście tego swojego super ncsoftu za darmo do grania (chyba że już by totalnie tracił graczy). A tak aby powalczyć o rynek-usera musieli podjąć kroki które u Innovy świetnie się sprawdziły. Przez reakcje ncsoftu z otwarciem Shilen i magmelda Innova wystartowała szybciej niż zapewne planowali. Być może to tylko domysły ale coś w tym jest. Więc nie ma co płakać, czy prześcigać się w tym kto jest lepszym informatykiem, bo to tylko beta, a co nie działa pewnie naprawią.

Xkr zanim zaczniesz cisnąć po ludziach przeczytaj co w tym swoim pierwszym poście z pretensjami napisałeś i wyciągnij wnioski, bo jedyne pretensje możesz mieć do siebie, a nie zwalasz wine na błędy Innovy, restart systemu, -_-' twoim zdaniem 4game, czy potem jeszcze wytykasz komuś kto zwrócił ci uwage. Poza tym temat o instalacji itd masz i tutaj i na forum 4game opisany krok po kroku, wiec zanim zacząłeś rzucać mięsem mogłeś poszukać i przeczytać a być może uniknąłbyś i problemów z odpaleniem instalacji, instalacją klienta czy czym tam kolwiek i nie musiałbyś swoich żalów wypisywać.
Wielu ludzi pewnie się wczoraj ostro zestresowało, ale to nie powód żeby sie tak stresować. Kilka osób mogłoby się oderwać od ekranu i wyjść się przewietrzyć, a dla młodszych lepienie babek z piasku na odstresowanie :P

Dunkor przejrzyj temat, ale generalnie chodzi o błąd z systemem xp ( o ile masz xp) za jakiś czas pewnie naprawią więc spokojnie znajdz dobre zajęcie i czekaj, możesz śledzić też forum 4game albo może tutaj pojawi się pewnie kiedyś info że problem zniknął i już będzie ci działać :) przyjemności
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 08:35:48 am wysłana przez Ezrael »
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #258 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:46:59 am »
Ok dzięki:) Czyli pozostaje mi tylko czekać? Nie zmieniać żadnych sterowników i tym podobnych?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #259 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:51:13 am »

Xkr zanim zaczniesz cisnąć po ludziach przeczytaj co w tym swoim pierwszym poście z pretensjami napisałeś i wyciągnij wnioski, bo jedyne pretensje możesz mieć do siebie, a nie zwalasz wine na błędy Innovy, restart systemu, -_-' twoim zdaniem 4game, czy potem jeszcze wytykasz komuś kto zwrócił ci uwage. Poza tym temat o instalacji itd masz i tutaj i na forum 4game opisany krok po kroku, wiec zanim zacząłeś rzucać mięsem mogłeś poszukać i przeczytać a być może uniknąłbyś i problemów z odpaleniem instalacji, instalacją klienta czy czym tam kolwiek i nie musiałbyś swoich żalów wypisywać.
Wielu ludzi pewnie się wczoraj ostro zestresowało, ale to nie powód żeby sie tak stresować. Kilka osób mogłoby się oderwać od ekranu i wyjść się przewietrzyć, a dla młodszych lepienie babek z piasku na odstresowanie :P

Dunkor przejrzyj temat, ale generalnie chodzi o błąd z systemem xp ( o ile masz xp) za jakiś czas pewnie naprawią więc spokojnie znajdz dobre zajęcie i czekaj, możesz śledzić też forum 4game albo może tutaj pojawi się pewnie kiedyś info że problem zniknął i już będzie ci działać :) przyjemności

Widzicie miałem racje. inova wypościła idealnie napisany program a problemy spowodowali sami gracze którzy nie potrafią czytać. jakie to oczywiste dla tych co graja na ru off. Wszystko wina nowych. Najbardziej kuriozalny jest błąd Xp, tzn Xp działa dobrze ale program inova nie działa pod XP. Po raz drugi  popełniono ten sam błąd, ale nie mace prawa do krytyki, należny grzecznie zapytać o termin naprawy, a jak nie napiszą to schować się w kąciku i grzecznie w ciszy czekać.

tak był ten błąd, ncsoft im to po pewnym czasie naprawił. Teraz możne będzie szybciej.


tak czytając wasze posty po raz kolejny mam potwierdzenie ze inova nie radzi sobie technicznie już od dawna z lineage 2.
czytając twoje posty po raz kolejny (pierwszy był przy zapewnieniach Alariona, że serwery eu nie wstaną na 100% w tym roku) mam wrażenie, że zarówno Ty jak i paru jeszcze ludzi na tym forum ma olbrzymi problem z przyjęciem do wiadomości faktu, że dla europejskich graczy L2 od tej chwili przestały istnieć serwery NCsoft i ruoffa :P

owszem myślę ze zdecydowana większość polaków pójdzie na nowe serwery inova, czy zdecydowana większość europejczyków w to już wątpię. Czas pokaże. Te problemy które macie z instalatorem inova to szczyt góry lodowej problemów technicznych inova. Tego się tutaj nie pisze ale gracze rosyjscy nie są zadowoleni z obsługi technicznej inova. Ale jak wiadomo krytyka jest zabroniona.

Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #260 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:54:06 am »
Kto może z tych którym l2 działa uploadnąć swój folder frosta /lineage2/frost ? Bo po wciśnięciu play odpala się na chwile frost i nic więcej  hahaha

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 1

  • Tak suche że aż stodoła się zapaliła
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #261 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:46:16 am »

Zakładam, że wie ktoś co to znaczy.
Updatujesz z l2us jak tak to wywal folder system i jeszcze raz update
Polskie Polaczkowo Pol PL :D
Nxi EE 72 i jakoś tam się zmienia :D.


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #262 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:55:54 am »
Kto może z tych którym l2 działa uploadnąć swój folder frosta /lineage2/frost ? Bo po wciśnięciu play odpala się na chwile frost i nic więcej  hahaha

tak samo u mnie :(

zaraz skopiuje na drugiego kompa i obczaję na nim


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #263 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:01:34 am »
czy ktos z was tez ma problem sciagnac l2 od innovy?? ich luncher nie moze mi sie updatowac jest jakis inny link zeby juz sciagnac tego nowszego??


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #264 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:01:46 am »
nie wlaczajcie l2 przez system tylko ze strony od 4game <ten w kacie kolo zegara> - wciska lineage 2eu ->pokazuje sie strona-> wlaczasz play i grasz, ja tez mialam ten komunikat bo wlaczalam przez system ;)

@up
odinstaluj launchera i zainstaluj go jeszcze raz tak, jakby od poczatku instalowal -> jest w temacie opisane co i jak http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46405.0.html


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #265 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:19:43 am »
tylko ze luncher automatycznie chce sie updatowac i nic z tego.Naciskam instal (na ich stronie) wyskakuje mi Tylko 3,9gb (gdzie reszta gry?)

up dziala:D dzieki za pomoc:)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 10:23:39 am wysłana przez bezimienny »


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #266 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:26:18 am »
nie wlaczajcie l2 przez system tylko ze strony od 4game <ten w kacie kolo zegara> - wciska lineage 2eu ->pokazuje sie strona-> wlaczasz play i grasz, ja tez mialam ten komunikat bo wlaczalam przez system ;)

włączam przez stronę i jak wyżej frost odpala się na chwilę i nic się nie dzieje

PS: na drugim kompie działa


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #267 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:27:53 am »
nie wlaczajcie l2 przez system tylko ze strony od 4game <ten w kacie kolo zegara> - wciska lineage 2eu ->pokazuje sie strona-> wlaczasz play i grasz, ja tez mialam ten komunikat bo wlaczalam przez system ;)

włączam przez stronę i jak wyżej frost odpala się na chwilę i nic się nie dzieje

PS: na drugim kompie działa
To upnij jak możesz z 2 kompa folder frost z zawartością może to coś pomorze :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #268 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:28:37 am »
Mam pytanie to osób które znają się na L2 i wiedzą jak gra wygląda w późniejszych etapach, co sadzicie o PA i Item shop-ie? Czy Item shop da osoba z kasą duża przewagę? I jak to wypada na tle Ncsoft


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #269 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:33:44 am »
Na ru item shop nie daje żadnej przewagi ew nie taką która ty osobiście odczujesz.. w is przeważnie kupuję się potki na stop wita lub też runki na expa. Pa jeśli chcesz cisnąć szybko to imo podstawa od 76 lvl + albo i wcześniej.


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 1

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #270 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:35:38 am »
Mam pytanie to osób które znają się na L2 i wiedzą jak gra wygląda w późniejszych etapach, co sadzicie o PA i Item shop-ie? Czy Item shop da osoba z kasą duża przewagę? I jak to wypada na tle Ncsoft

Innova IS nie daje takiej przewagi jak NcWest IS.

PA praktycznie jedynie zwiększa exp, pozostałe 'itemy' (enchanty, scrolle) są w skrzynkach i masz jedynie szansę na ich otrzymanie.
Gdzie na NcWest masz czapki z op buffami, potki odnawiające całe hp/cp/mp z dość małym reuse, scrolle z buffami enchantera, które można używać od 1 levela etc etc.



"Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka."


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #271 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:36:44 am »
Mam pytanie to osób które znają się na L2 i wiedzą jak gra wygląda w późniejszych etapach, co sadzicie o PA i Item shop-ie? Czy Item shop da osoba z kasą duża przewagę? I jak to wypada na tle Ncsoft

Innova IS nie daje takiej przewagi jak NcWest IS.

PA praktycznie jedynie zwiększa exp, pozostałe 'itemy' (enchanty, scrolle) są w skrzynkach i masz jedynie szansę na ich otrzymanie.
Gdzie na NcWest masz czapki z op buffami, potki odnawiające całe hp/cp/mp z dość małym reuse, scrolle z buffami enchantera, które można używać od 1 levela etc etc.
Na ruoffie też tylko nie w paczkach !!

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #272 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:37:02 am »
Ale nie pytam się o RU, na PTS jest pokazany sklep wiec myślę ze to już ten który będzie normalni, więc zastanawiam się co o nim myślicie?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #273 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:37:27 am »
Solar, zaraz Ci dam link do folderu frosta. Już się upa:

http://speedy.sh/n2EV3/Frost.rar

Na bank działający :)


@Edit
Teraz ja potrzebuję pomocy, wszystko mi ładnie działa. Gra się włacza, postać jest. Jak się zalogowałem w tamtej świątyni to wszystko było git, ale jak wyszedłem na plac w talking to dupa, tekstur nie ma. Wyświetlają się nicki npc i graczy, ale tekstur nie ma. Może to wina karty graficznej?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 10:45:52 am wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: OBT oraz PTS Lineage2.eu ruszy... DZISIAJ!
« Odpowiedź #274 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:55:52 am »
to frost z mojego drugiego kompa
http://www.multiupload.com/C896V2KJJX

u mnie dalej nie działa :(

edit:
@Polopiryn
Twój frost też u mnie nie działa, zapewne problem jest w innym miejscu
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 10:58:46 am wysłana przez karpiu2822 »