Witaj
Gość

Wątek: Nowy na l2core  (Przeczytany 3584 razy)

  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Nowy na l2core
« dnia: Wrzesień 05, 2016, 02:15:11 pm »
Witam,
bo długiej rozłące z L2 postanowiłem wrócić do gry na L2core.
Poczytałem trochę opinii i stwierdziłem, że ten serwer będzie najsensowniejszy.

Odbiegając od kwestii wyboru postaci - padło na Tyrr Duelist - mam kilka pytań dotyczących tej kroniki i serwera.
1) Mentoring - czy system dalej działa i czy jest opłacalny tak jak kiedyś? Jakie bonusy poza buffem i expem daje? Czy buff różnic się od tego z Newbie helpera którego mogę mieć do 94 lvl?
2) Nowe skille - czy faktycznie nie opłaca się brać wszystkich nowych skili z 4 profy? Rozumiem, że to wszystko zależy od klasy ale czy jest jakiś bardziej doświadczony Gladiator który może się tutaj wypowiedzieć?
3) Suby. Słyszałem o tym, że można brać subę z której można czerpać skille. Jak to dokładnie wygląda? Chodzi mi o dual class.
4) Exp - po raz ostatni jak gralem na GoD to questy skończył się na ok. 43 lvl. Potem były to już tylko daily questy.
Jak wygląda to teraz? Czy jest szansa na fast lvling dzięki questom czy od C gradów musze już szukać lokacji do PVE?
5) Max lvl. Zniesiono capping na lvl. Czy ktoś ma już ponad 105? :)
6) PL na serwerze. Czy w tym momencie na serwie to już sami pro kozacy w r99 sprzęcie? czy jest szansa na dobre pt z low lvl czy raczej musze sie nastawiać na solo exp?
7) Rgrade na początek. O ile pamięć mnie nie zawodzi to na NA serwerach po wbiciu 86 można było się ubiegać o r grade set. Jak to wygląda na Core? widzę, że można z daily rewardow (czy jakoś tak) wyciągnąć dynasty seta a co potem?

Dzięki z góry za pomoc i SEE U on CORE :)
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Nowy na l2core
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2016, 03:59:19 pm »
Nie radzę grać Tyrr Duelist - sam grałem, kombinowałem na siłę, żeby nim grać ale się nie da. A mówili mi nie graj nim to nie słuchałem...
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Nowy na l2core
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2016, 10:40:41 am »
Nie radzę grać Tyrr Duelist - sam grałem, kombinowałem na siłę, żeby nim grać ale się nie da. A mówili mi nie graj nim to nie słuchałem...
Jakieś konkrety i argumenty?
Nie znam klas po przebudzeniu więc mogę jedynie polegać na opiniach innych ale argument "bo grać się nie da" nie do końca do mnie przemawia ;)
chyba że zaraz powiesz rób healera lub issa to na pewno znajdziesz pt :)

Z teorii mogę wnioskować, ze postać glada od innych tyrr nie za dużo się różni, więc nie do końca wiem, co w nim może być nie tak.
jakieś większe minusy?
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Nowy na l2core
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2016, 04:17:40 pm »
Nie robi dpsu ani w pvp ani pve. Tyle Ci musi wystarczyć i serio nie staraj się na siłę udowodnić, że jest inaczej bo skończysz tak jak ja robiąc nową postać i drugi raz wszystko to co już miałeś w tym dodatki, których przenieść się nie da a są kosztowne.

Glad z naprawdę mocnym sprzętem daje radę na olimpiadzie tylko a i tu też nie tak, że na luzie wszystko i wszystkich.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans