Witaj
Gość

Wątek: Problem z drop patchem  (Przeczytany 2048 razy)

  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Problem z drop patchem
« dnia: Maj 28, 2018, 01:29:53 pm »
Mam problem z drop patchem gdyż po wgraniu plików patcha do folderu system i uruchomieniu gry ( oczywiście przez updater), pobiera on od nowa pliki które skopiowałem i zastępuje je starymi. Chodzi o pliki :( itemname-e.dat, Npcgrp.dat, Npcname-e.dat, skilname-e .dat ). Wiem że updater zabezpiecza przed cheatami, ale już dużo wcześniej padła obietnica że będzie można korzystać z drop patchy.

Asgota napisał w innym temacie :

"Co do plików w systemie, pliki które będą zablokowane oraz sprawdzane to między innymi:
-interface.u,
-interface.xdat,
-l2.bin,
-servername-e.dat,
-weapongrp.dat,
-etcitemgrp.dat,
-Engine.u,
-armorgrp.dat,
-dsetup.dll,
-dsetup.u,
-skillgrp.dat,
-l2.ini

Część z powodu cheatów, część bu uniknąć problemów z graczami którzy grają na 10 serwerach jednocześnie, ale używają tylko jednego klienta.
Także efekty chat'u, oraz wszelkie droplisty możecie sobie wrzucić jakie chcecie, za ich działanie my oczywiście nie odpowiadamy."

Asgota, czy to co obiecałeś wcześniej jest nadal aktualne ? Jeśli tak to zwłaszcza jeśli nie chcecie bawić się w dodawanie własnego patcha, proszę o poprawienie tego updatera żeby można było korzystać z własnych drop patchy.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Problem z drop patchem
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2018, 01:42:24 pm »
Niestety jednak nie da rady, pliki: itemname-e.dat, Npcgrp.dat, Npcname-e.dat, skilname-e .dat  są przez nas edytowane, jeżeli podmieniasz te pliki na swoje nie będziesz widział czesci custom itemow typu donate coiny, Vote coiny, armory ze starter packow itd, ogólnie ponad 100 itemow... dodatkowo skille np. Buffy u newbie guide itp.



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z drop patchem
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2018, 01:55:20 pm »
Rozumiem. Coś za coś i trzeba się z tym pogodzić  :(. Ale jak już uruchomisz live serwer to znalazłbyś na tyle czasu żeby dodać chociaż komunikat o wejściu spoila ? Bardzo mi tego brakuje. Tak na marginesie brakuje mi też informacji w grze które mobki są agro i jaki level mają ( ale to to już bardzo prosto ustawić na plikach l2j ). Czy mógłbyś wprowadzić taką namiastkę drop patcha ? Jeśli tak to bardzo by mnie to uszczęśliwiło :P