Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020  (Przeczytany 65554 razy)

  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #275 dnia: Luty 28, 2022, 12:21:28 pm »
no wstaw


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #276 dnia: Luty 28, 2022, 01:54:33 pm »
Tu masz filmik od znanego na serwerze ruska. Filmik z soboty. Pierwsza akcja ok godziny 13. Przynajmniej do godziny 23 reguralne pvp. Wszystko było w tym samym czasie Zaken, Baium, Antek, Siege. Zaken padl dopiero ok 4 w nocy. W niedziele serwer rzeczywiście mógł być pusty, ale czy ogólnie jest pusty to już oceń sobie po filmiku we własnym zakresie:

https://www.youtube.com/watch?v=TXzXlkVkCik


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #277 dnia: Luty 28, 2022, 05:19:52 pm »
max online od ostatniego restartu prawie 1300, a offline shopów ponad 2k. to nie wygląda na pustki.
Elmorelab: Asaradagaal Soultaker 75/destro 72. OFF. Wts 465958809 sp


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #278 dnia: Luty 28, 2022, 05:45:51 pm »
Już Ci powiem skąd takie info... ano ode mnie. Zalogowałem się w sobotę i niedzielę. Dion pustki, Giran sklepów praktycznie brak, spoty puste.
Mam wstawić zdjęcia bo akurat porobiłem ?
Ale to jakieś potwierdzona informacja? MasterToma gdzieś o tym pisał, że zablokował ruskich?
Bo aż sam sprawdziłem, jest lekkie tąpnięcie online, tak z 20% na oko (pik online + trochę więcej pustego miejsca po offline shopach) w porównaniu do zeszłego tygodnia, ale może to być zwyczajnie spowodowane wojną na Ukrainie,  Ukraińcy nie mają teraz czasu na zabawę.
To ciekawe, bo jeśli jednak MasterToma to rusek a nie Ukrainiec to sami wiecie....
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #279 dnia: Luty 28, 2022, 07:35:18 pm »
Nic takiego nigdzie nie widziałem, pisał jedynie że będzie blokował posty o wojnie na shoucie.

Ruscy na ts są więc chyba mają się dobrze. Wiem też, że w ally Empire gra sporo Ukraińców...
Te pustki to kolega nie wiem jak trafił. Może po restarcie serwera w sobotę, jak Toma czyści serwer ze sklepików? Cholera wie...


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 28, 2022, 08:51:14 pm »
Nic takiego nigdzie nie widziałem, pisał jedynie że będzie blokował posty o wojnie na shoucie.

Ruscy na ts są więc chyba mają się dobrze. Wiem też, że w ally Empire gra sporo Ukraińców...
Te pustki to kolega nie wiem jak trafił. Może po restarcie serwera w sobotę, jak Toma czyści serwer ze sklepików? Cholera wie...
Czyli false flag.
Pik weekendowy to 1200+, mniej niż zazwyczaj.
Shopy obok Taurina  - miejsca w okolicach Grocery i Weapon Shop, było tam full shopów teraz są puste placki.
Sprawdzone przed chwilą.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #281 dnia: Marzec 02, 2022, 10:27:51 am »
Wygląda na to, że to wojna zbiera swoje żniwo, niestety. Ally Empire gdzie graja głównie Rosjanie i Ukraińcy, praktycznie z dnia na dzień przestało się pojawiać (nie mieli do tego żadnych powodów). Widzę, że przygotowują się do Valakasa, ale... no zobaczymy jak to będzie wyglądało na pierwszym Valakasie w sobotę, ale na 99% jestem pewien, że tąpnięcie jest powodowane wojną i to w dużo większym stopniu niż Rebornem.

Zaznaczam też, że online cały czas jest spoko powyżej 1k, 1,1k w tygodniu w prime. 1200+ w weekend. Niemniej widać, że coś się dzieje i nie jest to w żadne sposób powodowane wcześniejszą sytuacją na serwerze.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #282 dnia: Marzec 02, 2022, 02:00:46 pm »
Moja wcześniejsza wiadomość potwierdzona w 100%. Niestety.


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #283 dnia: Marzec 02, 2022, 10:47:45 pm »
Co wy rozmawiacie ludzie, dzien w dzien sie bijemy z ruskami. Duze rusko ukrainskie allly na razie wypadlo z gry, dlatego online troche spadl. Na varce dzisiaj bilismy sie o spota z 4 party. Do fogu nei wejdziesz. Sklepow od groma. Wszystkie rb padaja w 5-10 min od respa.

Lata mniej ruskich / ukraincow bo taka kolej rzeczy.

A ruski chat na discordzie jest bardzo aktywny.

W top ally na serwie nie ma miejsc w klanach i trzeba czekac...

https://www.youtube.com/watch?v=YQafbWDuSSY ja w dion sklepy znalazlem. minuta 2:00 te "puste placki" kolo taurina
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2022, 11:20:01 pm wysłana przez Szakalaka »


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #284 dnia: Marzec 03, 2022, 05:05:38 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=YQafbWDuSSY ja w dion sklepy znalazlem. minuta 2:00 te "puste placki" kolo taurina

I tak za każdym razem. Jakie to przewidywalne.   
 xD
Tak łaziłem, sobie oglądałem i pomyślałem, że na wszelki wypadek zrobię screeny, przecież  zaraz przybiegnie jakiś "obrońca" serwera

Shopy obok Taurina  - miejsca w okolicach Grocery i Weapon Shop, było tam full shopów teraz są puste placki.
Sprawdzone przed chwilą.
Na pierwszym screenie miejsce przy Weapon Shop, normalnie stały tam craft shopy i trochę offline shopów z materiałami.
Na drugim widok w kierunku Grocery, były materiały i kryształki, aż do wejścia do Grocery
Na trzecim podobny widok ale od Grocery w kierunku WH, inaczej obrócona kamera.
Było tam full shopów, upchniętych tak gęsto, na ile pozwala serwerowy mechanizm stawiana shopów (matryca).
Jak komuś się nudzi może przeczytać watki o Elmorelab, co jakiś czas był podawany pik online:
Najwięcej tuż po upadku Etiny, 1800+. potem na długi czas ustabilizowało się na 1500+, potem lekko spadło na 1400+, teraz w czasie wojny 1200+
Defetyzm to nie jest, to są fakty. Ja nie sugeruję, że serwer pada, zawsze pisałem, że warto na nim grać bo i tak alternatywy na inny long-run nie ma.
BTW jak już poświęcasz tyle czasu na kręcenie filmików, to taka wskazówka - ujęcia z odległego zooma powodują, że szyldy sklepów zasłaniają rzeczywiste rozstawienie postaci.
Jeśli chciałeś zrobić wrażenie ilością shopów to przypomną, że nie ma limitów dla jednego gracza, są takie przypadki, że jeden stawia ich po kilkanaście - to na ostatnim screenie




Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #285 dnia: Marzec 04, 2022, 04:54:06 pm »
Już Ci powiem skąd takie info... ano ode mnie. Zalogowałem się w sobotę i niedzielę. Dion pustki, Giran sklepów praktycznie brak, spoty puste.
Mam wstawić zdjęcia bo akurat porobiłem ?
Ale to jakieś potwierdzona informacja? MasterToma gdzieś o tym pisał, że zablokował ruskich?
Bo aż sam sprawdziłem, jest lekkie tąpnięcie online, tak z 20% na oko (pik online + trochę więcej pustego miejsca po offline shopach) w porównaniu do zeszłego tygodnia, ale może to być zwyczajnie spowodowane wojną na Ukrainie,  Ukraińcy nie mają teraz czasu na zabawę.
To ciekawe, bo jeśli jednak MasterToma to rusek a nie Ukrainiec to sami wiecie....

Nie wiem jak wstawić tutaj fotę ale Dion było puste, praktycznie zero sklepów. Giran jak było pełno sklepów to tak może z 1/3 było.
ALE znowu wróciło do normy więc nie wiem o co chodzi.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #286 dnia: Marzec 04, 2022, 04:54:59 pm »
Nic takiego nigdzie nie widziałem, pisał jedynie że będzie blokował posty o wojnie na shoucie.

Ruscy na ts są więc chyba mają się dobrze. Wiem też, że w ally Empire gra sporo Ukraińców...
Te pustki to kolega nie wiem jak trafił. Może po restarcie serwera w sobotę, jak Toma czyści serwer ze sklepików? Cholera wie...

Niedziela jakoś między 10-11 godz


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #287 dnia: Marzec 06, 2022, 10:59:39 pm »
Wy jacys pierdolnieci jestescie. Problemu nie masz z tym, ze ktos pisze, ze na serwerze nie da sie kupic shotow, ale srasz sie do filmiku obalajacego to klamstwo. Lecz sie.


Dzisiaj w srodku nocy o antharasa bilo sie ok 15 party.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2022, 06:58:22 am wysłana przez Szakalaka »


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #288 dnia: Marzec 08, 2022, 08:59:34 am »
Ta gra ma tyle lat to i tak cud ze na serwerach jest tulu stałych graczy


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #289 dnia: Marzec 10, 2022, 08:24:55 am »
Bry,
Ma ktoś pożyczyć lub sprzedać WCKa na jakimś wyższym lvl aby był VRka ??


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #290 dnia: Marzec 11, 2022, 06:55:06 pm »
Mam WL 52/ SE 52 / DESTR 40+ / NEKRO 50 mogę oddać za symboliczną cene pisać pv, paypal albo allegro
Addicted


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #291 dnia: Marzec 12, 2022, 04:43:54 am »
O czym tu dyskutować. Serwer stoi, sporo ludzi gra, większość popularnych spotów przeważnie oblegana, a na shoucie całkiem często idzie przeczytać,że gracze 30+ szukają pt xp albo rb. Systematycznie dochodzą nowe rzeczy z c4,naprawy błędów,a  w przyszłym roku c5. Kręci się.

Ciekawostka. Parę dni temu ubili chyba dopiero pierwszego Valakasa na serwerze,
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2022, 04:49:01 am wysłana przez Nargothrond »
Elmorelab: Asaradagaal Soultaker 75/destro 72. OFF. Wts 465958809 sp


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #292 dnia: Marzec 12, 2022, 05:27:19 pm »
w przyszlym roku c5? myslisz ze tylu ludzi jeszcze bedzie grało?


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #293 dnia: Marzec 12, 2022, 05:54:37 pm »
w przyszlym roku c5? myslisz ze tylu ludzi jeszcze bedzie grało?

tu już Li pisał, jak wygląda sytuacja. Czy online 1,5k czy 50 powinien stać i jak na razie nie ma żadnego powodu, żeby adminowi nie ufać. Wiek serwera jest nieco złudny, tak na dobrą sprawę większość spośród tych, którzy teraz grają jest na serwerze max rok od wejścia c3.
Elmorelab: Asaradagaal Soultaker 75/destro 72. OFF. Wts 465958809 sp


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #294 dnia: Marzec 21, 2022, 09:28:35 am »
Panowie jako, że Spoila i WCka już jakoś mam ogarniętego postanowiłem zrobić jakąś postać którą będę grał i może więcej przyjemności będzie niż tylko spoilowanie oraz może uda się też jakieś PVP wygrać :)

Nie chce maga ale też nie wiem co na tej kronice C4 daje radę w PVE i PVP z zasłyszanych opinii ludzi to radzili albo jakiegoś noża np TH albo Tyrka.
Ja myślałem o Gladzie ale odradzono mi na tej kronice bo podobno to męka grać nim na C4, to samo było z Dark Avengerem którego chciałem zrobić... podobno tankiem to głównie solo gra na C4 bo nikt go w party nie chce.

Ktoś coś podpowie ?

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Pozdr


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #295 dnia: Marzec 21, 2022, 09:36:16 am »
Zrob sobie BD/SWS. Zawsze znajdziesz party/rb/farm/aoe


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #296 dnia: Marzec 21, 2022, 05:43:28 pm »
Panowie jako, że Spoila i WCka już jakoś mam ogarniętego postanowiłem zrobić jakąś postać którą będę grał i może więcej przyjemności będzie niż tylko spoilowanie oraz może uda się też jakieś PVP wygrać :)

Nie chce maga ale też nie wiem co na tej kronice C4 daje radę w PVE i PVP z zasłyszanych opinii ludzi to radzili albo jakiegoś noża np TH albo Tyrka.
Ja myślałem o Gladzie ale odradzono mi na tej kronice bo podobno to męka grać nim na C4, to samo było z Dark Avengerem którego chciałem zrobić... podobno tankiem to głównie solo gra na C4 bo nikt go w party nie chce.

Ktoś coś podpowie ?

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Pozdr

Niestety nic z tych klas które wymieniłeś do pvp się nie nadaje. To kronika magów, na endgame każdy gra spsem (jest też ogromna różnica między spsem a innymi magami). Ktokolwiek zrobił tanka to płakał że go nie biorą do pt, bo za tanka w pt robi zazwyczaj bd/sws, przy czym tylko bd znajduje pt na randomowe rb. Jak zrobisz tanka to będziesz się tylko wkurzał na to jak bardzo bezużyteczna będzie Twoja postać.

Nie wiem kto Ci radził tyrka albo th na c4 robić. Na pve owszem jest ok (choć musisz mieć support), ale na pvp dostajesz cancela/m.cryt i tyle rumakowania. Jeżeli nie chcesz przeklinać swojego wyboru to tylko mag, ewentualnie jakiś support i próbować się gdzieś wkręcić do klanu.

Jak coś to pytaj, będę podpowiadał ;)


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #297 dnia: Marzec 22, 2022, 07:35:57 am »
Panowie jako, że Spoila i WCka już jakoś mam ogarniętego postanowiłem zrobić jakąś postać którą będę grał i może więcej przyjemności będzie niż tylko spoilowanie oraz może uda się też jakieś PVP wygrać :)

Nie chce maga ale też nie wiem co na tej kronice C4 daje radę w PVE i PVP z zasłyszanych opinii ludzi to radzili albo jakiegoś noża np TH albo Tyrka.
Ja myślałem o Gladzie ale odradzono mi na tej kronice bo podobno to męka grać nim na C4, to samo było z Dark Avengerem którego chciałem zrobić... podobno tankiem to głównie solo gra na C4 bo nikt go w party nie chce.

Ktoś coś podpowie ?

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Pozdr

Niestety nic z tych klas które wymieniłeś do pvp się nie nadaje. To kronika magów, na endgame każdy gra spsem (jest też ogromna różnica między spsem a innymi magami). Ktokolwiek zrobił tanka to płakał że go nie biorą do pt, bo za tanka w pt robi zazwyczaj bd/sws, przy czym tylko bd znajduje pt na randomowe rb. Jak zrobisz tanka to będziesz się tylko wkurzał na to jak bardzo bezużyteczna będzie Twoja postać.

Nie wiem kto Ci radził tyrka albo th na c4 robić. Na pve owszem jest ok (choć musisz mieć support), ale na pvp dostajesz cancela/m.cryt i tyle rumakowania. Jeżeli nie chcesz przeklinać swojego wyboru to tylko mag, ewentualnie jakiś support i próbować się gdzieś wkręcić do klanu.

Jak coś to pytaj, będę podpowiadał ;)

Dzięki za konkretną odpowiedź :)
Bardziej szukam pod pve ale jak się wydarzy pvp to też aby nie być na jednego hita stąd Tyrek lub TH. Zastanawiałem się jeszcze nad jakimś łukiem ale wtedy w cata nie pofarmię kamyków stąd też wybór Tyrka (deski nie chce, grałem nią na offie i się porzygam jak zacznę znowu tym biegać).
Suport mam w postaci WCka.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #298 dnia: Marzec 22, 2022, 10:48:37 am »
To do cata tyrek jak najbardziej, choć podczas ewentualnego pvp też bym za dużo nie oczekiwał (tu zdecydowanie lepiej sprawdziłby się th). Pamiętaj, że to kronika bez crytów ze skila, no i nie ma też zealota. Niemniej do farmienia w kata powinno być spoko, choć oprócz WC przydałby Ci się jeszcze bd (buff z wc relog na bd i heja). Sam lubię tyrka i pewnie go hobbystycznie zrobię na ostatniej subie, ale tak jak mówię, za dużo od niego nie oczekuj.

Uważaj też w cata na ruskie kurwie, na pewno będą próbować Cię dropić. Z tyrkiem nie tak łatwo jak z deską, bo nie wystarczy shitbuff, ale na pewno znajdzie się jakiś rusek który specjalnie zrobił SK, żeby dręczyć nowych graczy. Nie zrażaj się, miej przy sobie bsoe.

No łukiem kamyków nie pofarmisz, a na endgame też niewiele zdziałasz. SPS jest OP w tej kronice. W ally Empire wszyscy grają na SPSach, inne ally rerollowało z łuków na SPS (serio). Jeżeli jesteś nastawiony na pve bez większych aspiracji do pvp to na tyrku powinieneś mieć fun z gry ;)


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2ElmoreLab - C1 x3 - START 06.03.2020
« Odpowiedź #299 dnia: Marzec 22, 2022, 11:46:20 am »
To do cata tyrek jak najbardziej, choć podczas ewentualnego pvp też bym za dużo nie oczekiwał (tu zdecydowanie lepiej sprawdziłby się th). Pamiętaj, że to kronika bez crytów ze skila, no i nie ma też zealota. Niemniej do farmienia w kata powinno być spoko, choć oprócz WC przydałby Ci się jeszcze bd (buff z wc relog na bd i heja). Sam lubię tyrka i pewnie go hobbystycznie zrobię na ostatniej subie, ale tak jak mówię, za dużo od niego nie oczekuj.

Uważaj też w cata na ruskie kurwie, na pewno będą próbować Cię dropić. Z tyrkiem nie tak łatwo jak z deską, bo nie wystarczy shitbuff, ale na pewno znajdzie się jakiś rusek który specjalnie zrobił SK, żeby dręczyć nowych graczy. Nie zrażaj się, miej przy sobie bsoe.

No łukiem kamyków nie pofarmisz, a na endgame też niewiele zdziałasz. SPS jest OP w tej kronice. W ally Empire wszyscy grają na SPSach, inne ally rerollowało z łuków na SPS (serio). Jeżeli jesteś nastawiony na pve bez większych aspiracji do pvp to na tyrku powinieneś mieć fun z gry ;)

Wielkie dzięki za pomoc :)
Też się skłaniałem w stronę Tyrka i dzisiaj nim zacznę grać :)