Witaj
Gość

Wątek: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021  (Przeczytany 18179 razy)

  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 04, 2021, 06:21:27 pm »
A jakie customy zrobili?
Nie ma poprawnej prezentacji serwera na poczatku tematu.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 04, 2021, 06:34:08 pm »
Odwiedź na ich stronie zakładkę skills - praktycznie grę do góry nogami przewrócili.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 05, 2021, 05:32:14 pm »
Faktycznie masa zmian, ale moze gra sie lepiej  :P
Nie oceniam bo nie sprawdzalem sam ale z doswiadczenia wiem ze jak skille sa zmieniane to wychodzi fail bo strasznie trudno to zbanansowac. Moze tu jest inaczej...


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 05, 2021, 07:34:06 pm »
Osoby, które są zainteresowane grą na naszym serwerze otrzymają 3 dni Premium account.

Customs jakie wprowadziliśmy to rzeczy, które urozmaicają, ułatwiają i uprzyjemniają rozgrywkę gry.

W sprawie Premium napiszcie tutaj lub na naszym discord (nie zapomnijcie podać nick postaci). Pozdrawiamy.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 09, 2021, 01:38:25 pm »
Zaczalem gra i kilka słow dla zainteresowanych serwerem.

1. Pliki ok, jak na razie brak bugow.
2. Duzo ulatwien dla nowych graczy:
-Daily Quests czyli za wbijanie level dostaje itemy typu HP potion i  buff scrolle. Vote Coin za ktore można jakieś itemy kupić (matsy)
3. Ilosc adeny z dropa niska ale za to wysoki item drop rate wiec mozna sobie zbroje czy bron wydropic co pomaga w etapie do 40lvl. (Wartosc itemow z dropa w npc shopach niska wiec na tym adeny nie da sie zrobic)
4. Community na serwerze chętne do pomocy nowym graczom.


Przypomina mi troche inne MMO typu WoW, Guild Wars2 gdzie nie samo farmienie jest najważniejsze ale sa tez inne rzeczy do roboty. Dla mnie po wielu latach farmienie w L2 jest wlasnie jego najsłabszym ogniwem i wszelkie usprawnnienia tego schematu sa na +

Co do online to nie mam pojecia. Na spotach +/- 20lvl jestem sam.
Serwer godny polecenia. Nowi gracze to to czego tu brakuje.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 09, 2021, 11:18:45 pm »
Baium Event 06.02.2021
https://youtu.be/hfaY17H9xqE


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 10, 2021, 10:57:31 am »
Jak wygląda gra summonerem na takim serwerze, konkretnie chodzi mi o warlocka ewentualnie ES-a? Czy skille subki skalują się na summona i jest w ogóle sens grać taką postacią, summonerzy zazwyczaj byli w tej grze na szarym końcu? Jaki macie mniej więcej online? Nie zależy mi na dużym serwerze, grałem kiedyś na Deviant Realms, o ile ktoś pamięta taki serwer i pomimo relatywnie niewielkiej ilosci ludzi jest to jeden za serwerów który najmilej wspominam.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 10, 2021, 12:26:10 pm »
Odwiedź na ich stronie zakładkę skills - praktycznie grę do góry nogami przewrócili.

Nie zaprzeczam, chociaż dla nas i wielu  graczy, gra jest ulepszona pod wieloma względami. Szkoda, że NCSOFT nie był tak łaskawy, aby zrobić tego rodzaju urozmaicenia, a jestem przekonany, że grało by się każdemu dużo wygodniej i przyjemniej.

Niedługo wprowadzimy większy update. Patch note ze zmianami, poprawkami i dodatkami umieścimy na stronie głównej.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 10, 2021, 12:37:23 pm »
Jak wygląda gra summonerem na takim serwerze, konkretnie chodzi mi o warlocka ewentualnie ES-a? Czy skille subki skalują się na summona i jest w ogóle sens grać taką postacią, summonerzy zazwyczaj byli w tej grze na szarym końcu? Jaki macie mniej więcej online? Nie zależy mi na dużym serwerze, grałem kiedyś na Deviant Realms, o ile ktoś pamięta taki serwer i pomimo relatywnie niewielkiej ilosci ludzi jest to jeden za serwerów który najmilej wspominam.

Serwer pomimo małej popularności (ludzie komentują, a nawet nie spróbują) nie liczy dużego on-line, ale my się nie poddajemy i ciągle walczymy. Takiego serwera jak ten, nikt nigdy nie stworzy. Pozostaną nudne Interludy z masą botów i bugów. Poświęćcie godzinkę i spróbujcie, bo nic Was to nie kosztuje, jedynie co możecie z tego wynieść to przednia zabawa, jak za dawnych lat.

W odpowiedzi na Twoje pytanie: summonerzy zostaną trochę wzmocnieni otrzymają umiejętność powołania podwójnego Servitora (z grupy tych najmocniejszych po 3 profesji). Ogólnie każdą postać warto przetestować. Myślę, że spodoba Ci się odświeżony i z głową zrobiony Serwer. Możliwe, że powstała zupełnie inna gra na bazie Lineage, ale patrząc na obecne czasy, nie każdy chce robić to samo co 15 lat temu. Już nie jesteśmy dziećmi, siedzącymi przy komputerze 10h w ciągu dnia. Ten kto ma na to czas, pozazdrościć? Raczej nie.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 10, 2021, 12:46:39 pm »
Faktycznie masa zmian, ale moze gra sie lepiej  :P
Nie oceniam bo nie sprawdzalem sam ale z doswiadczenia wiem ze jak skille sa zmieniane to wychodzi fail bo strasznie trudno to zbanansowac. Moze tu jest inaczej...

W odpowiedzi na Twoje pytanie. Akurat zdziwisz się, bo balans postaci jest widoczny. Oczywiście weź pod uwagę to, że każda postać ma przypisaną swoją rolę i nie każdy wygra z każdym. Tak została stworzona ta gra. Ale skoro podobają Wam się generalne ataki łuczników, destroyer na frenzy i zealotcie, debuffs necromancera na 30-40 sec postoju i pvp trwające 5 sec, to tylko życzyć powodzenia w takiej grze. Najważniejsze, że boty w koło biegają i pokazują on-line, a my klapki na oczach i jazda. Dokładne wiemy dlaczego nikt nie chce do nas zajrzeć. Ponieważ boicie się wyzwania. Wiecie, że nic od nas nie otrzymacie (broni, zbroi, enchantów itd). Po prostu nie jesteście graczami PvP  :shock:


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 12, 2021, 01:31:47 pm »
Online niewielki ale community bardzo przyjazne i pozytywne. Kazdemu zalezy zeby nowi gracze czuli sie dobrze i zostali. Pomagaja i tlumacza zasady panujace na serwerze.

Polecam.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 18, 2021, 11:29:38 am »
Zgadzam się z tym co napisał przedmówca. Też jestem nowy, gram na substack x3 bo lubię classica jako kronikę no z sentymentu do substacku z dragon-network szukałem właśnie czegoś takiego.  Serdecznie polecam i zapraszam nowych graczy. Proste zasady żadnego p2w ani botów. Jestem bardzo zadowolony!

 !! !! !!POLECAM !! !! !! !! !!


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 18, 2021, 12:46:00 pm »
Zgadzam się z tym co napisał przedmówca. Też jestem nowy, gram na substack x3 bo lubię classica jako kronikę no z sentymentu do substacku z dragon-network szukałem właśnie czegoś takiego.  Serdecznie polecam i zapraszam nowych graczy. Proste zasady żadnego p2w ani botów. Jestem bardzo zadowolony!

 !! !! !!POLECAM !! !! !! !! !!


Niesamowicie wiarygodny jesteś z tym jednym postem na koncie.
Addicted


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 21, 2021, 12:11:34 pm »
od czegoś trzeba zacząć :) nie udzielałem się wcześniej na tym forum bo nie było takiej potrzeby ale kiedy przeczytałem temat udostępniony na discordzie w/w serwera postanowiłem się zarejestrować i podzielić swoją opinią.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 22, 2021, 08:04:26 am »
🏰"To help the new clan" Contest
We know how hard it is to bring new people to the server, so we decided to help the clans by organizing a small Contest.

🔨Terms and conditions:
• Bring friends and create a clan of at least 30 people.
•  Clan will receive our support in the form of a reward.
• If the clan exceeds 30 active players (does not apply to dualboxes), leader and clan members receive support from us.

🆘️Starter pack for new clans:
• Level 3 clan & crp for skills.
• Premium account of 1 month for every clan member.
• 50kk for the development of the clan.
• Clan Hall of your choice.

Thank you for supporting us in every possible way.

Isekai Team
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2021, 08:37:09 am wysłana przez t »


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 22, 2021, 08:05:56 am »
📉After almost 2️⃣months of live server:
▪︎the highest level of main class is 79 (1 player)
▪︎the highest equipment is B grade
▪︎the highest enchant of C grade weapon is 8 (prop. 3 people)
▪︎the highest enchant of B grade weapon is 5
▪︎nobody has any Epic jewelery
▪︎on-line is diversified and depending on the time of day (mostly casuals are playing here), the biggest amount of players is at weekend (on Sunday)
▪︎there are 4 medium clans:
- VipAsses (International)
- Alternative (Polish)
- Thelasthope (International)
- Todopoderoso (South America)
- and a few small ones

As you see there is no rush. People help each other, there is a friendly atmosphere.

It's very easy to level up your character for killing Raid bosses.

Enjoy your stay and have fun


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 26, 2021, 01:15:57 am »
Update będzie wdrażany krok po kroku zgodnie ze ścieżką opisaną poniżej:
The Map of Updates
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2021, 01:24:10 am wysłana przez t »


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 19, 2021, 10:21:17 pm »
Prawdziwa walka o przedmioty klasy A rozpoczęła się. Aktualizacja została wdrożona dwa dni temu.

Dołącz do najlepszego długoterminowego projektu z doskonałymi plikami.

Wiele rzeczy można zrobić, jeśli komuś zależy na rozwoju serwera i własnym, a nie łatwym pozyskaniu pieniędzy od ludzi. Płacz i ciągłe narzekanie nie wniesie rozrywki, tym bardziej słuchanie ludzi, którzy nie znają gry w 1%.

Profesjonaliści zapraszają do świata magii w nowoczesnym wydaniu dobrze znanej nam gry z lat 2003. Niech nasza kreacja i innowacyjność pochłonie Was do reszty. Spróbujcie, zanim wyrazicie jakąkolwiek opinię. Bo bez próby nie ma opinii a opinia innych nic nie znaczy.

Życzymy udanej i przyjemnej zabawy.
Isekai-club.com


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 26, 2021, 04:50:33 pm »
Update stage 2 już wkrótce. Informacje znajdziecie na naszej stronie w news. Link do nowego promo video poniżej. Pozdrawiamy

https://youtu.be/IyMaG5g_jp0


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 03, 2021, 08:31:13 am »
🌐https://isekai-club.com/
👨‍👩‍👧‍👦https://discord.com/invite/g3sRYeh
📽Promo Video: https://youtu.be/IyMaG5g_jp0
📽PvP Promo Video: https://youtu.be/6SB9l7Uk6vo
✅NoAdvantage [ x3 ] Improved Classic 2.0 Substack 1+1 same race ➡️ LIVE ON-LINE, open from 02.01.2021:
•  No cash grab, No p2w, No GM shop, No GM buffer.
• Revamped old & brand New Skills.
• Base stats distribution system.
• Improved Buff Scrolls.
• Offline Shops.
• IG Drop calculator.
• Max Enchant +8 (success rate 33%).
• Max level 80.
• Olympiad in C grade items (non-enchanted).
• Free substack at level 40.
• Scrolls of mana.
• Pendants to diversificate classes.
• Stats distribution system (Argonaut skills).
• Greatly increased physical evasion in PvP (you should use only skills in PvP)
• Easy exp/farm on Raid Bosses.
• Added new locations with Powerful Raids (end-game content).
• and more...

Spanish / English / Russian

Nuevos desafíos, RB fuerte, muchas cosas por hacer, servidor con perspectiva durante años, hecho con pasión y compromiso.

Ayuda a otros en la batalla por artículos de grado A o crea tu propio clan y arrebata todo de las manos del enemigo.

El equipo de trabajo duro te invita al mejor proyecto a largo plazo.

No te lo pierdas
Equipo Isekai
====================
New challenges, strong RB, a lot of things to do, server with a perspective for years, made with passion and commitment.

Help others in the battle for A grade items or make your own clan and grab all from the enemy's hands.

Feel like you were in the old days.

Hard working team invites you to the best long-term project.

Don't miss it up
Isekai Team
======================
Новые задачи, сильная репутация, много дел, сервер с перспективой на годы, сделанный с энтузиазмом и целеустремленностью.

Помогите другим в битве за предметы ранга A или создайте собственный клан и заберите все из рук врага.

Трудолюбивая команда приглашает вас на лучший долгосрочный проект.

Не пропустите
Isekai Team
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2021, 12:51:29 pm wysłana przez t »


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 08, 2021, 09:02:24 am »
Jaki online jest na serwerze mniej więcej :)? No i generalnie jaki klimat? Są boty?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 08, 2021, 06:45:09 pm »
Każdego dnia więksa :) Dołącz do nas to będzie +1 :) Botów nie ma, można mieć odpalone trzy okna. Gram tu od początku i już nie szukam serwera. Dla mnie jest bajka :)


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 09, 2021, 10:12:36 am »
Zgadzam się z tym co napisał przedmówca. Też jestem nowy, gram na substack x3 bo lubię classica jako kronikę no z sentymentu do substacku z dragon-network szukałem właśnie czegoś takiego.  Serdecznie polecam i zapraszam nowych graczy. Proste zasady żadnego p2w ani botów. Jestem bardzo zadowolony!

 !! !! !!POLECAM !! !! !! !! !!


Niesamowicie wiarygodny jesteś z tym jednym postem na koncie.
Cytuj
Każdego dnia więksa :) Dołącz do nas to będzie +1 :) Botów nie ma, można mieć odpalone trzy okna. Gram tu od początku i już nie szukam serwera. Dla mnie jest bajka



Ile jeszcze kont stworzysz żeby promować to nieudolnie xD proszę Cię jest 2021
Addicted


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 09, 2021, 11:15:42 am »
Dokładnie, jestem gm i stworzyłem konto Archer_IT XD i latam na swoim servie w b grade necro/pp bo lubię XD Tak na poważnie swoje domysły schowaj do kieszeni no są mocno chybione :) pozdro


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] NoAdvantage (stacksub) - Classic 2.0 [x3] - START 02.01.2021
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 16, 2021, 12:33:36 am »
Cytat: baxu
Ile jeszcze kont stworzysz żeby promować to nieudolnie xD proszę Cię jest 2021

Czy mogę zapytać się, co dokładnie nieodpowiada Tobie na naszym serwerze, że tak negatywnie nas oceniasz i wszystko krytykujesz? Oraz co masz na myśli w nieudolnym promowaniu serwera? Jeśli masz jakieś pomysły na lepszą i skuteczniejszą reklamę niż informacje o serwerze, to chętnie zapoznam się z twoją sugestią, a może radą. Chyba, że bardziej przekonuje Cię reklama typu "up", "bump", "hola heca". Tego typu reklamy świadczą "jaki zasób słów, taka wartość serwera".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2021, 12:37:20 am wysłana przez t »