Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Ravin x(low?) 2023+  (Przeczytany 240 razy)

 • Wiadomości: 2

 • Pochwał: 0

[L2OFF] L2Ravin x(low?) 2023+
« dnia: Czerwiec 16, 2022, 08:40:09 pm »
Budzisz się na piaszczystej ziemi, przecierasz oczy z piasku, dostrzegając okolice Gludin Harbor. "Co ja tutaj robię?" "Jak ja się tu w ogóle znalazłem?" Pytania te nie dają ci spokoju, jak gdyby uczepiły się ciebie, nie chcąc za żadną cenę odpuścić. Wszystko wokół wydaje się znajome, a jednocześnie jakby wyrwane z logiki i sensu, niczym we śnie. Masz wrażenie, że znasz to miejsce jak własną kieszeń, ale jednocześnie czujesz, że c o ś jest nie w porządku. Gdy tylko docierasz do miasta Gludin w poszukiwaniu odpowiedzi, dostrzegasz to. Zmiany. Wszystko się zmieniło i nastał nowy czas, nowa era. Teraz już wiesz, że ci, którzy pójdą z duchem zmian, przeżyją, a ci, którzy będą się buntować przed przyszłością, zostaną brutalnie straceni przez wiatry zmian...

Narracja:
Lineage 2 Ravin to alternatywna rzeczywistość L2, widziana w krzywym zwierciadle. Wszystko się tu zmieniło – Potwory stały się potężniejsze, rasy opracowały nowe zaklęcia i umiejętności, miasta zostały wzmocnione o dodatkowe fortyfikacje, a wszystko to za sprawą trwającej w Aden wojny. Chociaż udało się powstrzymać Shillien przed zmartwychwstaniem, jej liczni wyznawcy oraz poplecznicy wciąż nie dają za wygraną, polując na heretyków i bezbożników.

Cele serwera:
+Przeróbka klas -> Celujemy w nadanie klasom nowego znaczenia w grze, nie usuwając im atrybutów, z którymi były zawsze kojarzone.  Zamierzamy wzbogacić ich gameplay, skupiając się na rozgrywce zespołowej i drużynowej.
+Nowe Lochy oraz Raidy -> Naszym celem jest stworzenie nowych Lochów i Raidów przynoszących wyzwania, poprzez ulepszenie AI w formie nowych skilli oraz nowych mechanik. Pragniemy, by PvE nie było zwykłym klepaniem  f1 f2 24/7, tylko przemyślanym i rozsądnym stylem grania który wynagradza gracza za jego trud.
+Progresja świata -> Stare frakcje umiejscowione w nowe konflikty. Zaimplementowanie nowej narracji i systemu questów, fabularnych, dziennych, tygodniowych oraz epickich.
+Nowy system rzemiosła -> Oddalamy się od przestarzałego systemu craftu. Naszym celem jest stworzenie craftingu opierającego się na używaniu NPC w miastach, wdrażając w ten system także wszystkie grywalne klasy, a nie tylko krasnoludy. Każdy gracz będzie mógł zasilać ekonomię serwera poprzez crafting. 
+Nowe łupy do złupienia -> Nowe Bossy w otwartych lokacjach, a także bossy questowe, które będą związane z systemem „Bounty”  wynagradzający gracza za ubijanie określonych bossów. Ponadto Player Killers (PK) będą wyznaczani nagrodą przez władcę zamku.
+Polowanie na skarby -> Stworzenie systemu znajdowania skarbów, poprzez stworzenie unikalnych miejsc, w których skarby pojawiają się losowo na mapie. Chcemy nagradzać graczy cennymi skarbami i unikalnymi przedmiotami, które można sprzedać, aby wynagrodzić im czas i wysiłek poświęcony na poszukiwanie skarbów.Serdecznie zapraszamy ludzi, którzy posiadają otwarte umysły i mają ochotę wyruszyć z nami na przygodę, by przekraczać razem z nami granice kreatywności, jak i fizyczne możliwości gry. Jeśli jesteś Lineage’owym konserwatystą, to niestety będziesz musiał obejść się smakiem, bo nie jest to serwer pasujący do ciebie. Pozdrawiamy i gorąco zachęcamy dać szansę naszym modyfikacjom. Tylko dzięki wam i waszym opiniom możemy iść do przodu, aby się dalej rozwijać.

W tym momencie został ukończony pewien etap przekształcania klas postaci. Poszukujemy chętnych, którzy mają ochotę na PvP w nowym wymiarze do wypróbowania naszego serwera oraz do podzielenia się swoją opinią.
Opinie, które zgromadzimy na tym etapie będą miały duży wpływ na dalszy design serwera. Wysłuchamy każdego, kto ma coś do przekazania.

Pozdrawiamy, L2R team.

Discord(English): https://discord.gg/zEyjy2uMjj
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2022, 08:43:25 pm wysłana przez shocko »


 • Wiadomości: 241

 • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Ravin x(low?) 2023+
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2022, 03:45:02 pm »
Ja rozumiem, że to Wasz czas, a, że Wam go nie szkoda, to mi tym bardziej nie powinno. Jednak zapytam z ciekawości, po co ruszać coś co już jest dobre?


 • Wiadomości: 2

 • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Ravin x(low?) 2023+
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2022, 05:33:52 pm »
Skoro coś jest dobre, to dlaczego by tego nie ulepszyć? Skoro faktycznie to już jest takie dobre i cudowne to dlaczego wszystkie serwery padają w pięć minut od otwarcia? Płyty z eternitu też były dobre.
Czy nie lepiej włożyć czas w coś kreatywnego niż utknąć w nieskończonej pętli farmienia na jakimś serwerze interlude z trzeciego świata?
Serwer jest tworzony dla niszy i było to od początku zamierzone.


 • Wiadomości: 84

 • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Ravin x(low?) 2023+
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2022, 09:34:21 am »
L2 jest dobre. A serwery padają z wielu powodów. Głównym jest lenistwo i brak zrozumienia samego L2 jako gry, zarówno przez graczy jak i ludzi prowadzących serwery.
 • Serwer który ma rate powyżej x1 zawsze będzie miał zjebaną ekonomię, absurdy w stylu MJ set po 1kkk adeny i w szybkim tempie doprowadzi do końca gry.
 • Sami gracze za dobrze znają samą grę i tricki jak dostać się do endgame w kilka dni. Szczególnie Interlude. Ale sam model grania w const party zamordował ta grę.
 • Zmęczenie materiału, ile lat można klikać tą samą grę?
 • Dualbox wypacza samą grę.

Za przeproszeniem, co Wy tutaj ulepszacie?
 • Startujecie od H5 które jest gównem z instancjami, kamaelami, grindem do systemu elementów oraz przedmiotami których modele wyglądają jak z plastiku. Jedyne kroniki które mają sens to C1-C5 i Classic, Interlude jest grywalny ale zbyt oklepany.
 • Chcecie dodać instancje do gry która słynie z tego że najlepszym open worldem na świecie.
 • Chcecie zabić system PK jakimiś dodatkowymi udziwnieniami podczas gdy gra bazuje na PvP.
 • Przeróbka klas, tylko po co?
 • Dodajecie jakieś gówno questy i znowu, po co? Tego gówna nikomu się nie chce czytać a same questy na zmianę klasy są wrzodem na dupie.
 • Po cholerę chcecie ruszać system craftu który jest jednym z najlepszych? To właśnie ekskluzywność craftu dla krasnoludów jest tym co wyróżnia tą rasę spośród innych. Nie jakieś NPC.