Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker vs Spellhowler  (Przeczytany 11705 razy)

Abyss Walker vs Spellhowler
« dnia: Maj 26, 2007, 04:31:39 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2007, 12:33:02 pm »
Jak postarać się zabić AW.

Raczej wypadało by mieć buffki.

Zaczynamy od SLOWA, surrender i nuki trzymamy go na odpowiedniej odległości, gdy AW jest już blisko możemy mu odpalić Curse of Chaos, SLOW i liczyć na to, że jego skil nie wejdzie :P Wtedy należy odbieć i patrzyć wcześniej aby SLOW wszedł bo jeśli nie to dostaniemy Backstabem i GL! :]

Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2007, 09:22:41 am »
Musi wejść tylko magic critical hit! i Abbys bedzie leżal na ziemi...









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2007, 09:31:21 am »
Blinding Blow na dzień dobry, ale przed dobiegnięciem, albo od razu gdy stoi do nas przodem, jak się odwróci to BackStab i zazwyczaj na tym się kończy walka. Jak się nie odwraca, to Deadly i Mortal, też szybko zejdzie ;)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2007, 02:00:49 pm »
ew luk i stun ^__^


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 02, 2007, 03:39:22 pm »
o.O no świetna taktyka o.O
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 02, 2007, 03:56:06 pm »
A Stunem to wczoraj Necro zdjełem, ahaha :D Nie jest to zła opcja, szczególnie, że magowie nie noszą maja, resist shocka też nie biorą z CH zazwyczaj, a CON mają mało :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 02, 2007, 04:32:30 pm »
Bo to noby sa :P Mi by było szkoda czasu na łuk :P
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 02, 2007, 06:29:18 pm »
Jak postarać się zabić AW.

Raczej wypadało by mieć buffki.

Zaczynamy od SLOWA, surrender i nuki trzymamy go na odpowiedniej odległości, gdy AW jest już blisko możemy mu odpalić Curse of Chaos, SLOW i liczyć na to, że jego skil nie wejdzie :P Wtedy należy odbieć i patrzyć wcześniej aby SLOW wszedł bo jeśli nie to dostaniemy Backstabem i GL! :]
moge się dowiedzieć, po co ? :P
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 02, 2007, 08:52:03 pm »
Po nic.Jak AW potrafi grać, to utrzyma Sh na tricku, tak, że Sh może nawet nie uderzyć AW i paść.
;o


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 02, 2007, 10:29:15 pm »
Po nic.Jak AW potrafi grać, to utrzyma Sh na tricku, tak, że Sh może nawet nie uderzyć AW i paść.
can't happen, za długi re-use, w pvp 1 on 1 z nukerem max 2x rzucisz (chyba że coś pójdzie nie tak, wtedy 3). Ale duża część nuker'ów (przynajmniej na privach) ma problemy z retargetem, więc Trick działa prawie jak stun.

Curse Chaos jest bezużyteczny, bo jeśli dagger wali normalnymi atakami, to tylko dlatego że czeka na cooldown blow'ów i nie mając za bardzo co robić zabija czas, wiedząc że to nie wiele zmieni.
EPI :
Valeth - AW 6x


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 02, 2007, 10:33:19 pm »
Jak postarać się zabić AW.

Raczej wypadało by mieć buffki.

Zaczynamy od SLOWA, surrender i nuki trzymamy go na odpowiedniej odległości, gdy AW jest już blisko możemy mu odpalić Curse of Chaos, SLOW i liczyć na to, że jego skil nie wejdzie :P Wtedy należy odbieć i patrzyć wcześniej aby SLOW wszedł bo jeśli nie to dostaniemy Backstabem i GL! :]
moge się dowiedzieć, po co ? :P

Jak ktoś nie potrafi grać AW :D
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 02, 2007, 10:36:55 pm »
Cytuj
Jak ktoś nie potrafi grać AW :D
to będzie Backstab'y walił od przodu ;]
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 02, 2007, 10:44:40 pm »
na full c4 jest jakies 30% szans, zę backstab wejdzie od przodu.
;o


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 02, 2007, 11:38:06 pm »
Wszystko zalezy jak sie zaczyna walka, jesli stoimy daleko od siebie to sh rzuca slow, silence (zeby aw nie mogl wbic swojego slowa) i gg dla sh. Ja nie mam problemow z zadnym sztyleciarzem gdy jest daleko :D
Dokladniej to wyglada tak na dzien dobry slow i odbiegam od niego jesli wszedl, co by nie mowic mi zawsze wchodzi, potem silence i bieganie z nukowaniem, trzeba caly czas pilnowac zeby nie zdjal targetu, jesli zdejmie i masz odrobine wprawy to bez problemu i tak sobie poradzisz, jesli bardzo ci to przeszkadza i nie radzisz sobie to napisz makro na target

Jesli stoi blisko to tez masz szanse, chociaz sytuacja jest trudniejsza, ja robie tak surrender huragan aura flash huragan aura flash, mozna do tego dorzucic vampiric claw, nie ma po co uciekac bo i tak nie masz szans, trzeba caly czas pilnowac targetu zeby ci go nie zdjal i nie odwarac sie plecami skile w brzuch wchodza srednio, gdy hp zjedzie ci ponizej 700 mozesz probowac zabawy z cdl

Szanse oceniam na 30% mag 70% sztyleciaz, nuki naprawde bardzo mocno uderzaja sztyleciarza a on ma malo hp, moj sh przezyl bacstaba pw na 77 lvl wiec na rownym lvl raczej na hit nie zejdziesz, chociaz i na to jest szansa :D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 03, 2007, 08:07:56 am »
Tricka rzuca się z zajebiście bliska i nikt nie mówił, że wejdzie, jak nie wejdzie, to już ani nie zdażymy uciec, ani dobiec i zabic. Czas wyjęcia łuku jest szybki. Dagger+Łuk+Stunning Shot na pasku...
Cytuj
na full c4 jest jakies 30% szans, zę backstab wejdzie od przodu.
Na którym serverze retailowym za czasów C4 grałeś :?: :shock:
Cytuj
Szanse oceniam na 30% mag 70% sztyleciaz, nuki naprawde bardzo mocno uderzaja sztyleciarza a on ma malo hp, moj sh przezyl bacstaba pw na 77 lvl wiec na rownym lvl raczej na hit nie zejdziesz, chociaz i na to jest szansa
LOL :?: Miałeś chyba BleesaTheŻycie jakto mówią my mądre chłopki na Vencie, o :P A on był bez DW i bez VS, bo to poprostu nie możliwe. Bez buffów GH, bez Hexa, mnie na buffach w DC z Demon Daggera bez kryta stukał po 2600... Mag  naprawde czesto jest na hita :) Szczególnie po kombiacji: uciekający nuker=Blinding+Backstab=GF :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 03, 2007, 11:48:42 am »
No bo sa zwolennicy AW i mowią, że on wygra i sa tacy co kochają SH(ja :D) i tego będe sie trzymać, że SH rox :D

btw. Na początek można go rozmiękczyć Shadow Flare w sumie zależy od lvl czy ma się Vortexy czy się ich nie ma :]
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 03, 2007, 07:51:52 pm »
Obaj mielismy bufki z ch :D czyli mialem mialem btb, napisalem moja taktykie, ja sie bardziej boje sztyleciarzy gdy mnie atakuja z zaskoczenia, bo tak to mozna pilnowac zeby byl caly czas z przodu. Nigdy nie uciekam przed sztyletem bo po co, btw zawsze mozna probowac fear jak wejdzie to gg

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 03, 2007, 09:06:24 pm »
zawsze dagger moze cie "obiec" na backstaba :)


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 03, 2007, 11:02:22 pm »
mag jak rzuca czary caly czas sie przesuwa zeby byc twarza do targetu, obegniecie wtedy imo jest niemozliwe, ale ja sie nie znam na sztyleciarzach, mogie tylko napisac jak to wyglada ze strony maga
btw szkoda ze nie mozna chodzic tylem :D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 26, 2008, 11:21:43 am »
zalezy od odleglosci w jakiej rozpoczyna sie walka...jesli jest 900 to aw dostaje slowa i raczej juz jest gg(jesli nie wejdzie to gg dla sh  :P ) duzo tez zalezy od bufa, terenu i equipu ale ogolnie aw z magami ma duzo gorzej niz taki th np ktory odpali dasha i juz jest przy magu...


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 26, 2008, 03:34:27 pm »
Ogólnie rzecz biorąc to polecam walkę z wilkiem, czy tam smokiem. Chodzi o targety i detargety, nie chce mi się tłumaczyć o co chodzi każdy to wie. Slow? Najważniejsze to nie dać się ztargetować. Na duelach jest już gorzej, ale... przecież nie do tego jest stworzony dagger, czyż nie?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 26, 2008, 04:12:41 pm »
Ogólnie rzecz biorąc to polecam walkę z wilkiem, czy tam smokiem. Chodzi o targety i detargety, nie chce mi się tłumaczyć o co chodzi każdy to wie. Slow? Najważniejsze to nie dać się ztargetować. Na duelach jest już gorzej, ale... przecież nie do tego jest stworzony dagger, czyż nie?

jesli sh cie nie zauwazy i bedziesz w stanie dobiec na zasieg tricka to spoko ale jesli cie zobaczy wczesniej to zbijanie targetu wiele ci nie da jesli wylapiesz slowa...jest jeszcze stun z luku ktory "moze" wejdzie ale to jest tylko moze (chociaz sh maly con)


Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 26, 2008, 05:02:17 pm »
Ogólnie rzecz biorąc to polecam walkę z wilkiem, czy tam smokiem. Chodzi o targety i detargety, nie chce mi się tłumaczyć o co chodzi każdy to wie. Slow? Najważniejsze to nie dać się ztargetować. Na duelach jest już gorzej, ale... przecież nie do tego jest stworzony dagger, czyż nie?

jesli sh cie nie zauwazy i bedziesz w stanie dobiec na zasieg tricka to spoko ale jesli cie zobaczy wczesniej to zbijanie targetu wiele ci nie da jesli wylapiesz slowa...jest jeszcze stun z luku ktory "moze" wejdzie ale to jest tylko moze (chociaz sh maly con)
cale 23% liczac ze SH nie ma zadnych dodatkowych resistow(RS, Maj set, Antek, Zaken, Tezza) i ma 78 lvl ...


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 28, 2008, 11:44:57 am »
Ogólnie rzecz biorąc to polecam walkę z wilkiem, czy tam smokiem. Chodzi o targety i detargety, nie chce mi się tłumaczyć o co chodzi każdy to wie. Slow? Najważniejsze to nie dać się ztargetować. Na duelach jest już gorzej, ale... przecież nie do tego jest stworzony dagger, czyż nie?

jesli sh cie nie zauwazy i bedziesz w stanie dobiec na zasieg tricka to spoko ale jesli cie zobaczy wczesniej to zbijanie targetu wiele ci nie da jesli wylapiesz slowa...jest jeszcze stun z luku ktory "moze" wejdzie ale to jest tylko moze (chociaz sh maly con)
cale 23% liczac ze SH nie ma zadnych dodatkowych resistow(RS, Maj set, Antek, Zaken, Tezza) i ma 78 lvl ...
dlatego napisalem moze :P