Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker vs Spellhowler  (Przeczytany 11702 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 16, 2009, 11:31:04 am »
Witam,mam problemy z pokonaniem magów,typu SH i necro itp.Problem jest w tym ,że za nim podejde do niego to już leże nie mam sposobu,czy do niego podejsc jak pierwszy zacznie walić z odległości.Jak coś gram AW po 3rd klasie.Może byście podsuneli mi co mam na nego wrzucić,bo ja odniedawna gram w L2 i tak więc się uczę,ale nielubie jka se expe a mnie ktoś zabija,a z magami mam najwiecej problemu,a niepowinienem ,nie?


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 16, 2009, 11:51:06 am »
Witam,mam problemy z pokonaniem magów,typu SH i necro itp.Problem jest w tym ,że za nim podejde do niego to już leże nie mam sposobu,czy do niego podejsc jak pierwszy zacznie walić z odległości.Jak coś gram AW po 3rd klasie.Może byście podsuneli mi co mam na nego wrzucić,bo ja odniedawna gram w L2 i tak więc się uczę,ale nielubie jka se expe a mnie ktoś zabija,a z magami mam najwiecej problemu,a niepowinienem ,nie?
probuj wykorzystywac otoczenie i chowac sie za skalami/drzewami itp a jesli grasz na jednej z nowszych kronik to z czasem dojdzie ci shadow step to bedziesz mogl skoczyc do nukera z pelnego zasiegu jego nuka
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 16, 2009, 01:08:16 pm »
shadow step ma zasieg 600 i te 300 musisz dobiec


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 16, 2009, 02:26:23 pm »
A bardzo czesto nie zdarzysz...
...


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 16, 2009, 03:18:07 pm »
A bardzo czesto nie zdarzysz...
to tak jakby powiedziec ze duelist nie zdazy dobiec w range zeby rzucic bananem bo sie polozy... takie teoretyzowanie to ja pier... ten...  :oops:

prawda jest taka ze to dziala w 2 strony - albo sh siadzie crit/aw bedzie mial slabe jewele i nei zdazy podbic do niego albo aw spokojnie zrobi ss i posklada sh na strzala/2
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2009, 04:06:23 pm »
Jest po 3rd class, więc Shadow Step'a ma. Biegniesz w strone sh, wrzucasz shadowa, powinieneś być za jego plecami, backstab i co tam jeszcze chcesz, no i gf. W Final daggerzy mają kopa. Jeżeli biją Cie nuki, to odbiegasz za skałe, sh poleci za tobą jak za fragiem - jeżeli nie ogarnia to skróci bardzo range tzn nie będzie się utrzymywał w obrębie 900 tylko podbiegnie pod skałe czy tam inną przeszkodzę. Jak coś tam próbuje ogarniać to się obracasz tak by nie mógł Cię trafiać, popełni błąd zapewne, tym bardziej, jeżeli zabił Cię już kilka razy wcześniej. Będzie wtedy myślał przecież że jest pro. ;]

Jak złożysz S grade armor, wrzucić kilka Earth Stone'ów i sh już bedzie miał dużo problemów z Tobą. Nie wiem jak Twój przeciwnik jest wykoxany, ale sh ma powera, często kryt i +1, więc staraj się o jak najlepszy eq +++ no i rób go w konia. Daggerzy najczęściej powinni wykorzystywać ukształtowanie terenu. ;]

Teraz tak jeszcze myślę o mozliwości strzelania z łuku - nie próbowałem, musisz sobie sam sprawdzić jak by to wyglądało, ale być może udałoby Ci się ganiać z SH - jeżeli on nie przebiegnie range 300 w czasie w którym Ty oddasz strzał, no to troche pobiegacie ale go rozpierniczysz. Nie próbowałem tego, nie mam jeszcze dużego dośw. z daggerami (w nowych kronikach nimi nie grałem) ale L2 jest też metodą prób i błędów. Możesz znaleźć dużo sposobów, na różnych miejscówkach na różne klasy. GL.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2009, 04:09:03 pm wysłana przez Skullcrash »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 16, 2009, 05:33:04 pm »
Ty z łuku masz bodajrze 600 range a Mag 900 zatem rozumiesz że takie bieganie raczej jest bez sensu:P


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 16, 2009, 05:43:49 pm »
Lol łuk.

Jak AW ma 83 to Ghost Hunting, shadow step i w sekunde jest przy nim, a jeszcze lepiej chować się za ściany/drzewka tak, żeby nie zauważył.

Jeśli nie masz cziterskiego lvl/eq/oeskilli to możesz wrzucić bindinga bo jak walniesz backstaba to on zacznie uciekać, a na jego slowach możesz jedynie czekać do reuse shadow stepa, czyli umrzeć albo robić bsoe.


:( Twój Stary


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 16, 2009, 06:12:24 pm »
Lol łuk.

Jak AW ma 83 to Ghost Walking, shadow step i w sekunde jest przy nim, a jeszcze lepiej chować się za ściany/drzewka tak, żeby nie zauważył.

Jeśli nie masz cziterskiego lvl/eq/oeskilli to możesz wrzucić bindinga bo jak walniesz backstaba to on zacznie uciekać, a na jego slowach możesz jedynie czekać do reuse shadow stepa, czyli umrzeć albo robić bsoe.
;)

wszystko agree do tego co pisales :D tylko imo ze strony sh troche lipna opcja by bylo marnowanie czasu na rzucanie slowa bo gh i tak bedzie szybszy ><
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 16, 2009, 09:20:46 pm »
Aha to dzieki miej wiecej bede już wiedział,a co do l2 to gram na Graci Final.Może poskutkuje postaram sie robić tka jka mowicie.A co do jego eq to ma przewaznie dynasty,i bron tak z +10,a co do shadow step to nie mam ,ale thx jeszcze raz :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2009, 09:23:15 pm wysłana przez Bobson002 »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 16, 2009, 10:09:34 pm »
Lol łuk.

Jak AW ma 83 to Ghost Walking, shadow step i w sekunde jest przy nim, a jeszcze lepiej chować się za ściany/drzewka tak, żeby nie zauważył.

Jeśli nie masz cziterskiego lvl/eq/oeskilli to możesz wrzucić bindinga bo jak walniesz backstaba to on zacznie uciekać, a na jego slowach możesz jedynie czekać do reuse shadow stepa, czyli umrzeć albo robić bsoe.
;)

wszystko agree do tego co pisales :D tylko imo ze strony sh troche lipna opcja by bylo marnowanie czasu na rzucanie slowa bo gh i tak bedzie szybszy ><
O lol

Sry, myślałem, że SpS a nie SH :D

SH to się złoży na 1 backa, a jak nie to i tak ni ucieknie :)


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 17, 2009, 07:50:22 am »
No właśnie o to chodzi ze np Ja ide se expić a tu mnie zaraz z daleka jakiś mag przeważnie to jest SH z nawet dobrym eq,a jak z daleka to ma duzes zanse za nim ja do niego dobiegne.Jak jż do biegne se jakoś z nim radze ,ale problem zeby dobiegnąć do niego i go uwalić jeszcze :)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:46:20 am »
Hmm ty grasz na serverze z ratami xk?


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 17, 2009, 11:08:11 am »
No właśnie o to chodzi ze np Ja ide se expić a tu mnie zaraz z daleka jakiś mag przeważnie to jest SH z nawet dobrym eq,a jak z daleka to ma duzes zanse za nim ja do niego dobiegne.Jak jż do biegne se jakoś z nim radze ,ale problem zeby dobiegnąć do niego i go uwalić jeszcze :)

l2radar
new future.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 17, 2009, 02:21:36 pm »
A nies sry pomyliłem się szadow stepa mam więc będe go uzywał,a grma na ratach 40 coś takiego.Ale to szadow step  i odtylko go BS i blowami taa?Czy jeszcze cos na niego wrzucić?


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 17, 2009, 02:28:31 pm »
hexa możesz próbować. jak zdążysz :D

ajjj, racja Sknerus, meh fail : x
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2009, 02:34:02 pm wysłana przez YoungPadawan »
I'm offline.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 17, 2009, 02:31:09 pm »
hexa możesz próbować. jak zdążysz :D
już chyba lepiej cw


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 17, 2009, 02:44:58 pm »
hexa możesz próbować. jak zdążysz :D
już chyba lepiej cw
mozna tez 2 naraz jak sie znajdzie chwile i ma hexa ++ ><
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 17, 2009, 06:23:32 pm »
imo

ss->bs->bluff->cw/dowolna kombinacja blowow :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 17, 2009, 06:43:40 pm »
imo

ss->bs->bluff->cw/dowolna kombinacja blowow :D
jak trafisz bsem po ss i sh jeszcze stoi to nie widze sensu robienia bluffa/cw tylko kolejny bs ;P
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 17, 2009, 07:13:39 pm »
No niby tak ale zawsze ten BS moze nie wejsc QQ wiec lepiej od razu kliknac na bluff niz czytac logi czy trafiles czy nie ^^

Tak wiem, ze AW to nie TH ale AW tez missuje wiec stfu :*
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs Spellhowler
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 17, 2009, 07:27:21 pm »
No niby tak ale zawsze ten BS moze nie wejsc QQ wiec lepiej od razu kliknac na bluff niz czytac logi czy trafiles czy nie ^^

Tak wiem, ze AW to nie TH ale AW tez missuje wiec stfu :*

kurde a juz mialem pisac ze tylko th ma takie akcje jak opisales ;<
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...