Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight vs Shillien Knight  (Przeczytany 2923 razy)

Shillien Knight vs Shillien Knight
« dnia: Maj 26, 2007, 04:40:31 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight vs Shillien Knight
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2007, 09:36:43 pm »
Tak naprawdę to nie ma metody do takiego PvP. to zależy od szczęścia i doświadczenia graczy.Włączamy Guard Stenca i Shield Fortress. Standardowo dajemy hexa i power breaka do tego freezing Strike, Sting i Cubic. Mozna probować strzelić LS i modlić sie aby wszystko wchodziło. Dobrym sposobem jest odbiec i strzelać drainy aby zregenerować życie.

Pewna nowatorska metoda jest poczekanie aż przeciwnik użyję Ultimate Defense po czym poczekać aż mu minie i zaatakować go rotem (skil z c5) i wsadzamy sami UD i bijemy go zadając mu obrażenia a sami dostawać śmieszne obrażenia.

Pozdrawiam Drazel


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Shillien Knight vs Shillien Knight
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2007, 10:35:52 pm »
mam tk,wiec m.w. tyle samo many i pewnie tak samo jak ja wiesz ze wlaczenie gs+sf naraz sprawi ze po chwili nier bedziesz mial mp,zwlaszcza ze sk uzywa tez i innych skilli zuzywajacych mp a tk raczej nie :P
gs wlacza sie i wylacza w odpowiednich momentach ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight vs Shillien Knight
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2007, 11:01:30 pm »
Wlacz GS+SF+Forti do konca walki zostanie ci MP...jak idziesz w zwarcie odpalasz GS+SF a jak idziesz na nuki to ew. SF.I po co jak sie nukujesz walic hex i pb? To nie debuffy na m.atk i m.def...
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2007, 11:03:04 pm wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight vs Shillien Knight
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2007, 10:35:31 pm »
Wlacz GS+SF+Forti do konca walki zostanie ci MP...jak idziesz w zwarcie odpalasz GS+SF a jak idziesz na nuki to ew. SF.I po co jak sie nukujesz walic hex i pb? To nie debuffy na m.atk i m.def...

W ostateczności można je rzucać, żeby cubici się ruszyły.
Sursum corda!


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • The Dark Knight
Odp: Shillien Knight vs Shillien Knight
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 14, 2009, 06:26:51 pm »
Jak dal mnie walka zalezn astrasznie od szcescia w todzie i w ogóle wejscia tego skila( na oli) pozniej to juz tylko fart lub dobre odpowiedzi skila na skil ze tak sie wyraze.

Propo ud nie warto uciekac zbytnio.. szcegolnie jak sie juz wyrobilo przewage jaka kolwiek.. podbiegasz ud wlaczasz i nawalasz w niego ile wlezie ( stosuje to bo po co mam ryzykowac dostanie debufow,anchora i innych badziew jak moge go nawalac i zmusic do bliskiego starcia a nie robienia ze mnie ,,galarety" ( raz sie tak nadzialem, ze ucieklem od typa z amka+10 mimo ze wygrana mialem w kieszeni i co?? anchor i gf for him :P>bez smarta jeszce wtedy bylo sie)

PS ktos wie jak dziala w pelni LS na graci final??
Dex x4: Shillien Templar lvl 85
Grave x4:Shillien Templar lvl 82 hero-retired
Grave x4:Soul Hound Lvl 80 hero-retired
RuOff/Retail:Shillien Knight-retired