Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 162040 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Siemanko

Mam pytanie odnośnie cata, mm i bs mammonów. Gdzie można ich znaleźć (bs i mm mammon) bądź gdzie obecnie bronie d/c można zamieniać np. homek na SLS(chodzi tu o weapon oe?). Cata obecnie są pozamykane ? czy jest do nich inne dojście ? duska i dawna w GoD już niema ?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 06:50:15 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2011, 10:23:57 pm »
Nie ma cata/necro ani w ogóle 7s więc i dusk/dawn.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2011, 10:27:41 pm »
A mammony przemieszczają się losowo po miastach teraz.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2011, 10:30:32 pm »
A mammony przemieszczają się losowo po miastach teraz.
a Priest of Dawn razem z nimi.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2011, 10:51:36 pm »
Dzięki wielkie za info.
A pojawiają się w jakiś konkretnych miejscach np. obok wh/luxury czy bs ? czy losowo ?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2011, 10:56:56 pm »
raczej w centrum np w giran na środku rynku na wprost wejścia do ratusza. patrz na radar.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2011, 08:05:09 am »
A za co się u nich kupuje? Czy nadal jest 500k aa na chara co 24h, czy jest jakieś inne źródełko?
I miałbym prośbę o wklejenie jakież to armory i weapony S są w luxury. Podejrzewam, że IC, Draco i Arcana. Mam nadzieję, że nie ma Dynasty :) No i przydałoby się info i ich cenach w tymże luxury. A i jeszcze czy nadal nie ma w luxury Maj i NM.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2011, 08:30:30 am »
nie ma dynasty sa tylko S :> ale to jest common i tutaj moje pytanie da sie cos z tym zrobic np odselowac tak jak armory na pts? wbic atri a do bronii SA?


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2011, 11:14:23 am »
nie ma dynasty sa tylko S :> ale to jest common i tutaj moje pytanie da sie cos z tym zrobic np odselowac tak jak armory na pts? wbic atri a do bronii SA?

Bound item to nie common ffs, to jest w 100% normalny item z zastrzeżeniem, że nie da się tradować go, wbijanie atri do s-grade to średni pomysł szczególnie że od 76 możesz expić w party z lv85.
Odnośnie nowo dodanych broni do luxury(top a i low s) to przy otworzeniu otrzymujesz losowe sa, ja na dragon slayerze trafilem crit drain(11hp na crita, zuzywa bss, aka useless) a na bomcie conversion, jeszcze większa lipa, ale na transformacji ujdzie...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 16, 2011, 06:32:54 pm »
A jak jest z VP ? co jakiś czas się regeneruje ? czy tylko itemkami z dotacji można zwiększać ?
1 q na profkę się normalnie q wykonuje ? czy trzeba poprostu wziąć od npc ?
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2011, 06:40:50 pm wysłana przez Nathis »


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2011, 10:13:19 pm »
Cytuj
A jak jest z VP ? co jakiś czas się regeneruje ? czy tylko itemkami z dotacji można zwiększać ?
co maintace się regeneruje do fulla (ale jeszcze maintance nie było ;p) + 5 max itemowna tydzien do uzycia
Cytuj
1 q na profkę się normalnie q wykonuje ? czy trzeba poprostu wziąć od npc ?
- quest na 1,2 i 3 profke zostal skasowany, nie wiem co dali nowego czy 1 q dla wszystkich czy od npc...
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 16, 2011, 11:07:39 pm »
Cytuj
A jak jest z VP ? co jakiś czas się regeneruje ? czy tylko itemkami z dotacji można zwiększać ?
co maintace się regeneruje do fulla (ale jeszcze maintance nie było ;p) + 5 max itemowna tydzien do uzycia

Na dzień chyba a z pa 10

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 16, 2011, 11:48:01 pm »
Na tydzień :)

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 17, 2011, 07:42:18 am »
nie ma dynasty sa tylko S :>
Dynasty to też S....
Chyba, że znów wrócili Dyna do S80:D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 17, 2011, 09:52:45 am »
A jak z questem na sube i nobla?



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 17, 2011, 01:00:17 pm »
A jak z questem na sube i nobla?

Z tego co się orientuję to brak zmian, jedynie masz dodany quest na dual-klas(odblokowanie na wybranej subie 99 i mozliwosci przebudzeniia). Więcej info pod koniec tygodnia, bo przy takim tempie expienia łatwiej będzie subę dociągnąć do 75 niż zrobić 2xtw...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 17, 2011, 02:51:27 pm »
Suba i Noble bez zmian.
Dyna to High S grade
Stare s84 to teraz s80
Dalej Immortal r85  itd
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 17, 2011, 06:45:10 pm »
Myślę, że tutaj ogólnie można pytać o to co ma się zmienić. A więc i ja pytam. Czy BH i WS coś znaczą w tym nowym systemie? Czy można jakoś zawojować rynek? Oraz co do tanków, czy opłaca się samemu (bo niestety co CP nie mam czasu, gdyż grać będę sobie bardzo powoli) grać palkiem? Chodzi tutaj o offa, tego f2p. I ogólnie jaką klasę polecacie która poradzi sobie z expem, jest przyjemna generalnie poradzi sobie sama :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 17, 2011, 06:52:29 pm »
Oraz co do tanków, czy opłaca się samemu (bo niestety co CP nie mam czasu, gdyż grać będę sobie bardzo powoli) grać palkiem? Chodzi tutaj o offa, tego f2p.

Partymatching i jazda, z tego co zauważyłem to nawet na lancerze zaczęli tego używać. Solować też niby można, ale po co?

I ogólnie jaką klasę polecacie która poradzi sobie z expem, jest przyjemna generalnie poradzi sobie sama :)

Łuki,daggery,woje, ihmo nukery mają trochę gorzej(więcej solo do 8x) ale też ujdzie. Bufferzy healerzy do party nie zastąpieni, cały czas ktoś szuka warka czy discera na exp
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 17, 2011, 07:04:45 pm »
Czyli normalnie mogę grać Palkiem i po prostu szukać sobie party... luzik


A co do tych BS czy WS, to opłaca się nimi grać?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 17, 2011, 07:26:31 pm »
tylko, jeżeli z craftera chcesz zrobić dwarfa wojownika, a z spoilera dwarfa daggera.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 17, 2011, 08:04:56 pm »
Trochę bez sensu, no ale w porządku.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 17, 2011, 09:24:47 pm »
nie będę tworzyć nowego postu, więc może tu mi pomożecie.bo zaczęłam na l2.ws ale info o f2p mnie trochę "podjarało" i jestem gotowa, że idę na to nowe offowe :) więc l2.ws poszlo w odstawke.ale znów pojawia sie przede mna odwieczne pytanie: SPS czy WL :( Od lat gram albo pierwszym albo drugim.co radzicie na GOD? w końcu ta kronika to prawdziwa rewolucja. jak Waszym fachowym okiem wypadają te postacie względem poprzednich kronik?
pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 17, 2011, 09:40:38 pm »
to zalezy czym chcesz byc po przemianie w 4 klase, wszystko do 85 teraz sie malo liczy - sps czyli nuker, wl czyli tyr warrior bo nie wiadomo czy bedzie mozliwosc zmiany tak jak to mialo miejsce na ruoffie
retired


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 17, 2011, 09:58:05 pm »
nie będę tworzyć nowego postu, więc może tu mi pomożecie.bo zaczęłam na l2.ws ale info o f2p mnie trochę "podjarało" i jestem gotowa, że idę na to nowe offowe :) więc l2.ws poszlo w odstawke.ale znów pojawia sie przede mna odwieczne pytanie: SPS czy WL :( Od lat gram albo pierwszym albo drugim.co radzicie na GOD? w końcu ta kronika to prawdziwa rewolucja. jak Waszym fachowym okiem wypadają te postacie względem poprzednich kronik?
pozdrawiam

Opcja wilk syty i owca cała: zrób sps'a dobij 85, przebudź, dobij 80 na wl subie, zrób questa na dual-class, dokoksaj 85, przebudź. Graj tym na co akurat masz nastrój, wyglądając cały czas jak elfka :)
---
ShiningWill - Me haz shield!