Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 572707 razy)

  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2450 dnia: Wrzesień 17, 2011, 07:21:20 pm »
Przeczytałem całe, widać, że koleś ma największe doświadczenie w DoT'ie, kilka drobnych rzeczy przekłamał dot. LoL'a, ale znaczna większość jest prawdą. Ja nigdy nei kłóciłem się, że LoL > DoT'a. Dla mnie akurat rozbija się to o to, że naprawdę wielka część moich znajomych gra w LoL'a (w sumie znaczna ich część do znajomi z reala). Grając w LoL'a staramy się grać ostatnio rankedy i buildować od jakiegoś czasu naprawdę competetive drużyny i wiem, że do DoT'y porównania to nie ma specjalnego.

Trzeba wziąć jedynie pod uwagę, że jak wbije się na gry rankingowe 5 vs 5 (pre made teams) rozgrywki są wtedy naprawdę na wysokim poziomie, podczas gdy 90% gier solo, to miejsce zgrupwania plebów, warzyw, retardów wszelkiej maści, wynikającej głównei z faktu, że gra jest darmowa. Dlatego jak się chce gier na poziomie, nie ma innego wyjścia, jak złożyć swój stały pre made i grać. Wtedy dopiero widać jaka jest przepaść między skillem ludzi.

Nie mogę się tylko zgodzić w tym artykule z wadą F2P LoL'a. Koleś traktuje to jako wadę, ale gdzie tu wada? Nie ma w sklepie itemów dających przewagę nad inną osobą (np. mocniejsze runy niż te darmowe itd.). Wszystko spokojnie można wyfarmić.

Że od początku nie ma 30 lvlu? Akurat do tego 30 lvla konta, pozna się grę dość dokładnie, by na 30 lvlu móc już wkraczać w jakieś ambitniejsze rzogrywki. Punkty na koncie które nafarmisz spokojnei starczą na 1-2 zestaw run (wiele z nich jest uniwersalnych w różnych buildach) + kilka postaci, które nadają się do ambitnej gry. A w miarę jak grasz dalej, spokojnie dozbierasz sobie na inne postacie i zestawy run.

Jeżeli jest jakakolwiek wada tego systemu płatności, to to, że gra masa debili, ale na to jest sposób, o którym piszę od dawna.

Swoją drogą te wszystkie cwaniaki, co robią z siebie takich prosów, mówiąc, że LoL jest dla nich za łatwy. Niech dobiorą sobie ograny team (nie wierzę, że osoba co ma +700 rozegranych gier, nie ma żadnych znajomych w tej grze!) i pokaże jak daleko w rankingu dojdą w 5 vs 5.
; )
No właśnie to jest wadą tej gry F2P.

Niejednokrotnie już ludzie udowadniali, że gówno wiedzą o tej grze po wbiciu 30lvl m.in. zaczynając grać rankedy po wbiciu 30lvl. Chyba każdy wie jak to się kończy  hahaha


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2451 dnia: Wrzesień 17, 2011, 07:30:40 pm »
tak, ale niektórzy mają ++500 lub więcej gier i dalej na rankedy się nie nadają. Tu gra pełno upośledzonych debili i nic tego nei zmieni, bo gra jest darmowa i popularna.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2452 dnia: Wrzesień 17, 2011, 07:33:10 pm »
Tzn na rankedy się nadają, po prostu potrzebują trochę więcej czasu żeby "znaleźć się na swoim elo" a do tego czasu mogą kilka osób pociągnąć ze sobą.  :oops:


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2453 dnia: Wrzesień 17, 2011, 07:41:48 pm »
Przeczytałem całe, widać, że koleś ma największe doświadczenie w DoT'ie, kilka drobnych rzeczy przekłamał dot. LoL'a, ale znaczna większość jest prawdą. Ja nigdy nei kłóciłem się, że LoL > DoT'a. Dla mnie akurat rozbija się to o to, że naprawdę wielka część moich znajomych gra w LoL'a (w sumie znaczna ich część do znajomi z reala). Grając w LoL'a staramy się grać ostatnio rankedy i buildować od jakiegoś czasu naprawdę competetive drużyny i wiem, że do DoT'y porównania to nie ma specjalnego.

Trzeba wziąć jedynie pod uwagę, że jak wbije się na gry rankingowe 5 vs 5 (pre made teams) rozgrywki są wtedy naprawdę na wysokim poziomie, podczas gdy 90% gier solo, to miejsce zgrupwania plebów, warzyw, retardów wszelkiej maści, wynikającej głównei z faktu, że gra jest darmowa. Dlatego jak się chce gier na poziomie, nie ma innego wyjścia, jak złożyć swój stały pre made i grać. Wtedy dopiero widać jaka jest przepaść między skillem ludzi.

Nie mogę się tylko zgodzić w tym artykule z wadą F2P LoL'a. Koleś traktuje to jako wadę, ale gdzie tu wada? Nie ma w sklepie itemów dających przewagę nad inną osobą (np. mocniejsze runy niż te darmowe itd.). Wszystko spokojnie można wyfarmić.

Że od początku nie ma 30 lvlu? Akurat do tego 30 lvla konta, pozna się grę dość dokładnie, by na 30 lvlu móc już wkraczać w jakieś ambitniejsze rzogrywki. Punkty na koncie które nafarmisz spokojnei starczą na 1-2 zestaw run (wiele z nich jest uniwersalnych w różnych buildach) + kilka postaci, które nadają się do ambitnej gry. A w miarę jak grasz dalej, spokojnie dozbierasz sobie na inne postacie i zestawy run.

Jeżeli jest jakakolwiek wada tego systemu płatności, to to, że gra masa debili, ale na to jest sposób, o którym piszę od dawna.

Swoją drogą te wszystkie cwaniaki, co robią z siebie takich prosów, mówiąc, że LoL jest dla nich za łatwy. Niech dobiorą sobie ograny team (nie wierzę, że osoba co ma +700 rozegranych gier, nie ma żadnych znajomych w tej grze!) i pokaże jak daleko w rankingu dojdą w 5 vs 5.
; )
przeczytam pozniej to odpisze bo wychodze, tylko co do poczatku to tez nie mam zamiaru sie klocic co jest lepsze ;) imo da best jest dota, ale i tak wiadomo co jest popularniejsze.


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2454 dnia: Wrzesień 18, 2011, 08:05:33 pm »
Przeszedlem na west z kumplami i o dziwo gra sie o wiele ciekawiej.Nie wbijam juz na liniach 6/0, trzeba troche bardziej sie nameczyc.Nie wiem czy to kwestia szczescia, czy tak jest.Pozyjemy zobaczymy.



  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2455 dnia: Wrzesień 21, 2011, 05:45:01 pm »
GO SMURF US! PLAY DOMINION! :D

EDIT:
4 mecze, jest mega! xD
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 07:19:22 pm wysłana przez mpxx24 »
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2456 dnia: Wrzesień 21, 2011, 06:15:10 pm »
Zajebsicie chaos na tym dominion, ale fajne. :D

A co do riotu i ich zmianie elo to tylko pogratulowac bezmozgu. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2457 dnia: Wrzesień 22, 2011, 01:16:03 pm »
A co do riotu i ich zmianie elo to tylko pogratulowac bezmozgu. :D

-_-'! 2 mecze i 2x -48 elo... to jest chore...
miałem 1420 elo jeszcze przed ich zmianami 'elo gain' ...

teraz win +42 elo... a to już 12 mecz w tym 'Sezonie'
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2011, 01:18:54 pm wysłana przez mpxx24 »
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2458 dnia: Wrzesień 22, 2011, 01:42:50 pm »
Dominion był zabawny. Widać, że będzie duży dysbalans w użyteczności postaci (jeszcze większy niż w SR). Zastanawia mnie, czy to tak będzie bezmózgowo wyglądać cały czas (chociaż nas była 4 i po drugiej grze zaczęliśmy już jakieś wnioski wyciągać), czy będą też jakieś dobra taktyki itd.

Grało się przyjemnie mimo wszystko te 5 gier.

Ktoś ma info, kiedy następne takie bety i o ich godzinach?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2459 dnia: Wrzesień 22, 2011, 02:42:48 pm »
A co do riotu i ich zmianie elo to tylko pogratulowac bezmozgu. :D

-_-'! 2 mecze i 2x -48 elo... to jest chore...
miałem 1420 elo jeszcze przed ich zmianami 'elo gain' ...

teraz win +42 elo... a to już 12 mecz w tym 'Sezonie'
To samo mialem, przed zmiana tego ELO zanim byly te dwa dni downu, nabilem 10 gier, zrobilem 1360 ELO, wiec zostaly mi jakies 3 mecze na tym "wielkim elo", 3 przegralem, spadlem do 1200 i potem dostawalem juz +20, fakt teraz znowu mam prawie 1400 ale

KURWA MAC JAK MOZNA BYC TAKIM KRETYNEM, ZEBY ZMIENIAC TE ELO A NIE WYKASOWAC LUDZIA MECZY KTORE GRALI PRZED JEGO ZMIANA... TERAZ TAKIE PLEBY KOLES O NICKU Shark Prince, SA W TOP 10, WCZORAJ O NIM NA TS GADALI, ZE TRAFIAL IM SIE WTEAMIE HOT SHOT, BIGFAT, CHAUSTER, SV, ELEMENTZ BADZ CHAOX, I GO WYCARROWALI. :<

Yea, jestem mad, bo riot to chyba najgorsze co moze byc. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2460 dnia: Wrzesień 22, 2011, 03:34:47 pm »
Rankedy wróciły to i temat odżył.


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2461 dnia: Wrzesień 22, 2011, 04:43:52 pm »
dominium na EU


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2462 dnia: Wrzesień 22, 2011, 06:43:51 pm »
Yep. Cztery walki, trzy winy, naprawdę świetna sprawa. Taki szybki system Arathi Basin odpowiada mi dużo bardziej niż pięćdziesięciominutowe, standardowe normale, zwłaszcza jeśli ma się na grę czas tylko późnym wieczorem i tylko ze dwie godziny, by zdążyć wyspać się na kolejny dzień :P


//Soulern ma już 20 level w LoLu, yay.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2463 dnia: Wrzesień 22, 2011, 08:02:58 pm »
Świetny mod, super się gra  :D
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2464 dnia: Wrzesień 22, 2011, 09:43:04 pm »
<chwali się> dzisiaj stracilem już chyba ponad 200 elo i jestem już poniżej jakiegokolwiek poziomu grania... (coś koło 1250...) </chwali się>

i za każdy przegrany ranked nadal -48 elo... parodia :D


a dominion jest spasiony, tyle, że 'lekki' dysbalans między championami widać :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2011, 09:45:13 pm wysłana przez mpxx24 »
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2465 dnia: Wrzesień 22, 2011, 10:20:42 pm »
ale tryb rządzi :D nie wiem co oni zrobią bo jak to wejdzie live to założę się ze min. 80% graczy będzie grac dominiom. Jest dużo bardzie casual, szybsze bardziej emocjonujące itd. do ostatniej minuty wszytko się możne wydarzyć i to jest piękne. Jak w starym dobrym Base Asalt w UO.


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2466 dnia: Wrzesień 22, 2011, 10:50:59 pm »
dobry jako odskocznia od SR, ale na dłuższą metę i jeżeli ktoś gra regularnie rankedy to raczej dla tylko dla zabawy... ^^
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2467 dnia: Wrzesień 22, 2011, 11:31:05 pm »
<chwali się> dzisiaj stracilem już chyba ponad 200 elo i jestem już poniżej jakiegokolwiek poziomu grania... (coś koło 1250...) </chwali się>

i za każdy przegrany ranked nadal -48 elo... parodia :D


a dominion jest spasiony, tyle, że 'lekki' dysbalans między championami widać :D
To samo, mam juz match making z Karthusem z blue, bot linia GP i Kennen, oj zle sie dzieje, zle.. :/

Jeszcze tylko dwa tyg meczarni, potem oni spadna na te swoje 1k i bedzie cool. :  d
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2468 dnia: Wrzesień 23, 2011, 12:00:54 am »
dobry jako odskocznia od SR, ale na dłuższą metę i jeżeli ktoś gra regularnie rankedy to raczej dla tylko dla zabawy... ^^

zgadza się. Ale to dobrze, może tam pójdzie większość debili na dłuższą metę, kto wie?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2469 dnia: Wrzesień 23, 2011, 12:37:32 am »
dobry jako odskocznia od SR, ale na dłuższą metę i jeżeli ktoś gra regularnie rankedy to raczej dla tylko dla zabawy... ^^

zgadza się. Ale to dobrze, może tam pójdzie większość debili na dłuższą metę, kto wie?
wątpię :<
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2470 dnia: Wrzesień 23, 2011, 01:04:29 am »
no ja napewno odejdę :D


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2471 dnia: Wrzesień 23, 2011, 07:07:11 am »
dobry jako odskocznia od SR, ale na dłuższą metę i jeżeli ktoś gra regularnie rankedy to raczej dla tylko dla zabawy... ^^

zgadza się. Ale to dobrze, może tam pójdzie większość debili na dłuższą metę, kto wie?
no ja napewno odejdę :D
:oops:
Alarion co za różnica dla ciebie? Przecież Ty grasz tylko full premade.  :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2472 dnia: Wrzesień 23, 2011, 11:10:09 am »
ogólnie 90% czasu tak, ale ostatnio próbuję sporadycznie  ze Słoniem, Kubą lub Mieszkiem zagrać trochę solo Q i sprawdzić ile możemy w duo wycare'ować

: D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2473 dnia: Wrzesień 23, 2011, 03:50:47 pm »
a dominion jest spasiony, tyle, że 'lekki' dysbalans między championami widać :D
Postacie zalezne od itemow (np trynda). Bardzo fajnie sie tam spisuja, bo jest ogromny gpm i nikt nie jest w stanie 'odciac' ich od farmy.



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2474 dnia: Wrzesień 23, 2011, 04:44:23 pm »
Generalnie jeszcze tanky, mobline postaci mają tam łatwiej. Z kolei ap carry, to trochę useless są.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."