Witaj
Gość

Wątek: Tanki - Prezentacja  (Przeczytany 39708 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 23, 2007, 12:44:39 pm »
10 lub 12 nigdy nie liczylem ale jest tak ze skonczy sie arrest condition i zaraz masz reuse jakiegos z tych skilli.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Gram bo lubie :P
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 26, 2007, 05:11:06 pm »
ile dodaje angelic icon ?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 26, 2007, 05:22:09 pm »
Cytuj
Angelic Icon 1   P.Def. +50%, M.Def. +50%, HP restored from heals -80%
Cytuj
Angelic Icon 2   P.Def. +50%, M.Def. +50%, Accuracy +6, Critical +69, Speed +20, Atk. Spd. +20%, HP restored from heals -80%
Cytuj
Angelic Icon 3   P.Def. +50%, M.Def. +50%, Accuracy +6, Critical +100, Speed +30, Atk. Spd. +30%, HP restored from heals -80%


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Gram bo lubie :P
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 26, 2007, 06:58:40 pm »
Cytuj
Angelic Icon 1   P.Def. +50%, M.Def. +50%, HP restored from heals -80%
Cytuj
Angelic Icon 2   P.Def. +50%, M.Def. +50%, Accuracy +6, Critical +69, Speed +20, Atk. Spd. +20%, HP restored from heals -80%
Cytuj
Angelic Icon 3   P.Def. +50%, M.Def. +50%, Accuracy +6, Critical +100, Speed +30, Atk. Spd. +30%, HP restored from heals -80%
god mode ON ^^
tylko szkoda ze leczenie bedzie słabe podczas działania tego skila


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 26, 2007, 07:15:59 pm »
30% zycia to malo.Nie jestes orkiem zebys byl grozny na 30%.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 10, 2007, 12:15:55 am »
ja do expienia polecam +int -wit - leech life daje nam tyle hp ile tracimy bijąc moba h2h ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 09, 2007, 11:32:32 am »
mam pytanko, ktory tank jest na RB najlepszy? wybierzcie mi takiego
po 2 - chce se zrobis sube tanka, bede jej uzywal tylko na rb, wiec druga kwestia - ktory tank ma takie smieszno-ciekawe skille :D, takie nie wiem jak wam to wytlumaczyc - hmm takie np. co pomoga party, wkurza bardzo jakiegos przeciwnika np - jak hawkeye ma taki co mu zwieksza speed (to wkurwia na pvp), przydatne dla innych ludzi. POMOCY! , ciezko mnie zrozumiec xD


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 09, 2007, 11:35:58 am »
Według mnie na RB najlepszy jest TK, najwiecej defa i najszybciej biega, a to sie glownie liczy bo HP zajmują sie healerzy.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 09, 2007, 12:45:55 pm »
Ale RB z obstawa czy bez?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 09, 2007, 12:55:46 pm »
do wkurzania przeciwnika ma talent SK ^^
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 09, 2007, 02:06:39 pm »
Cytuj
najlepszy jest TK, najwiecej defa

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa JAKIM ZASRANYM CUDEM TK MA WIECEJ P.DEF NIZ DA/PAL/SK ??? Ktos mi to wytlumaczy bo chyba ja gram w L1 albo L3...


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 09, 2007, 02:48:04 pm »
Może spojrzał na to z takiej strony: TK najczęściej blokuje co za tym idzie najmniej obrywa czyli ma jakoby najwięcej defa  :P



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 09, 2007, 02:52:40 pm »
Dobra powoli to wytlumacze:
W Koreii mieszkal chlopiec imieniem Hideki Ishyama ktory nie mial przyjaciol bo byl brzytki jak noc,nosil cyngle jak stepien i mial pryszczata gebe.Wszyscy go wyzywali,bili,ponizali i pluli mu w twarz.Wtedy powiedzial sobie "bede kims" i stal sie jeszcze bardziej Anty-Socialny i spedzal duzo czasu grajac i programujac.Wtedy tez dorosl skonczyl pr0 szkole i wyprzystojnial a na studiach zaliczyl kazda.Wtedy tez pewien typek przyszedl do niego i powiedzial:"jestem z NCSoftu firmy retardow ktora bedzie robic gre Lineage 2 a skille klas ktore maja byc od C1 beda dopiero 10 update pozniej".I tak oto Hideki sie zgodzil i pracowal dla NCSoftu ktory mu placil tyle ze nasz prezydent by musial zapi*****c 10 lat(ale on sie i tak obija tylko) na taka sama pensje.No i tak sobie raz pomyslal "Hmm Hmm Hmm czmu Tank ma miec tyle samo P.def niz warrior?" I tak oto wprowadzil osobne Mastery dla:kaplanow,warriorow i tankow.Dlatego tez kazdy Tank(czyli Dark Avanger,Paladin,Temple Knight i Shillien Knight) maja tyle samo p.def na czysto(jezeli liczyc taki sam sprzet i buffy) co nie jest zalezne od zadnych CON,DEX,STR,Dlugosci Penisa czy innych rzeczy tylko od mastery,buffow i sprzetu.

Cytuj
Może spojrzał na to z takiej strony: TK najczęściej blokuje co za tym idzie najmniej obrywa czyli ma jakoby najwięcej defa

Dobra kolejna Historia:
Hidekiemu jednak "cos" nie pasowalo bo to troche glupie,ludzie maja duzo HP a elfy tylko blokuja sie o 4-5% lepiej.Wiec wymyslil pare rzeczy ktore zmienily ta gre diametralnie.I tak tez wpadl sobie na pomysl zeby zrobic Guard Stance ktory zwieksza p.def oraz dodaje modyfikator 1.50 do bloku tarcza.Ale zeby jeszcze zrobic roznice dodal dla Elfow Aegis dzieki ktoremu blokowali ataki z kazdej strony.Balans polegal na tym ze mimo ze Elfy mroczne i Jasne mialy mniej HP to jednak dzieki lepszemu blokowi ta roznica robila sie mniejsza.I tak wszyscy bylli happy bo ludzkie tanki wyciagali po 15k hp kiedy elfy po ~14k i 100% bloku (-_-'isty balans ale co tam...).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2007, 02:56:50 pm wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 09, 2007, 02:57:38 pm »
Dobra powoli to wytlumacze:
W Koreii mieszkal chlopiec imieniem Hideki Ishyama ktory nie mial przyjaciol bo byl brzytki jak noc,nosil cyngle jak stepien i mial pryszczata gebe.Wszyscy go wyzywali,bili,ponizali i pluli mu w twarz.Wtedy powiedzial sobie "bede kims" i stal sie jeszcze bardziej Anty-Socialny i spedzal duzo czasu grajac i programujac.Wtedy tez dorosl skonczyl pr0 szkole i wyprzystojnial a na studiach zaliczyl kazda.Wtedy tez pewien typek przyszedl do niego i powiedzial:"jestem z NCSoftu firmy retardow ktora bedzie robic gre Lineage 2 a skille klas ktore maja byc od C1 beda dopiero 10 update pozniej".I tak oto Hideki sie zgodzil i pracowal dla NCSoftu ktory mu placil tyle ze nasz prezydent by musial zapi*****c 10 lat(ale on sie i tak obija tylko) na taka sama pensje.No i tak sobie raz pomyslal "Hmm Hmm Hmm czmu Tank ma miec tyle samo P.def niz warrior?" I tak oto wprowadzil osobne Mastery dla:kaplanow,warriorow i tankow.Dlatego tez kazdy Tank(czyli Dark Avanger,Paladin,Temple Knight i Shillien Knight) maja tyle samo p.def na czysto(jezeli liczyc taki sam sprzet i buffy) co nie jest zalezne od zadnych CON,DEX,STR,Dlugosci Penisa czy innych rzeczy tylko od mastery,buffow i sprzetu.

Cytuj
Może spojrzał na to z takiej strony: TK najczęściej blokuje co za tym idzie najmniej obrywa czyli ma jakoby najwięcej defa

Dobra kolejna Historia:
Hidekiemu jednak "cos" nie pasowalo bo to troche glupie,ludzie maja duzo HP a elfy tylko blokuja sie o 4-5% lepiej.Wiec wymyslil pare rzeczy ktore zmienily ta gre diametralnie.I tak tez wpadl sobie na pomysl zeby zrobic Guard Stance ktory zwieksza p.def oraz dodaje modyfikator 1.50 do bloku tarcza.Ale zeby jeszcze zrobic roznice dodal dla Elfow Aegis dzieki ktoremu blokowali ataki z kazdej strony.Balans polegal na tym ze mimo ze Elfy mroczne i Jasne mialy mniej HP to jednak dzieki lepszemu blokowi ta roznica robila sie mniejsza.I tak wszyscy bylli happy bo ludzkie tanki wyciagali po 15k hp kiedy elfy po ~14k i -_-'isty balans ale co tam...).
Piękna historia, zwłaszcza fragment o retardach z ncsoftu :poklony:



  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 09, 2007, 02:59:59 pm »
Ryltar. Prosze cie napisz całą historie Hideki Ishyam'y oraz gry l2..
to nie jest zart poprostu twoje opowiadanie bedzie slawne bez kitu
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 09, 2007, 03:37:10 pm »
Cytuj
Piękna historia, zwłaszcza fragment o retardach z ncsoftu

xD Bo taka prawda ze daja skille 10 czesci pozniej :D

Cytuj
Ryltar. Prosze cie napisz całą historie Hideki Ishyam'y oraz gry l2..
to nie jest zart poprostu twoje opowiadanie bedzie slawne bez kitu

:D Jak mnie zlapie vena(tak to sie pisze?) tworcza to sie pomysli :D


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 10, 2007, 02:54:08 pm »
Dzieki za opisanie tanka. Jestem nowy i bardzo duzo sie dowiedzialem o postaci ktora wybralem. Przychylam sie do pochwaly ktora sie nalezy za czas ktory poswiecil zeby pomoc piszac ta strone :idea:


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

  • Silver Ranger
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 26, 2007, 10:05:20 pm »
Powiem tak po pierwsze grałem trochę TK nawet trochę więcej :P i Solo sie bardzo fajnie expi może nie jest to jakaś rakieta ale expi sie przyjemnie  i TK jest jedyną postacią za której plecami czuje się naprawdę pewnie

Co do tego że TK ma najwięcej P defa to jest to prawda ale tylko dlatego żę ma Defens aura (self buff) i GS dlatego na solo bez buferow polegając tylko na własnych skilach ma najwięcej defa co oczywiście w raidach odpada

co do szans w pvp Tk to są one takie jak i innych tanków w c5 szczególnie ze jest skil tribunal  :] który zadaje niezły dmg jak na Tk i ma mały re use
Jedna strzała jeden trup


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 26, 2007, 10:30:47 pm »
Cytuj
Co do tego że TK ma najwięcej P defa to jest to prawda ale tylko dlatego żę ma Defens aura (self buff) i GS dlatego na solo bez buferow polegając tylko na własnych skilach ma najwięcej defa co oczywiście w raidach odpada

Kurwa mac...mam ci udowodnic ze nie najwiecej p.def i ZE KAZDY TANK MA TYLE SAMO ZASRANEGO P.DEF BO KORZYSTAJA Z TAKIEGO SAMEGO MASTERY?

Cytuj
o do szans w pvp Tk to są one takie jak i innych tanków w c5

Ty chyba sobie jaja robisz...jak najbijasz tak pvp jak SK czy DA to nie komentuje...


Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 26, 2007, 10:53:33 pm »
Cytuj
Co do tego że TK ma najwięcej P defa to jest to prawda
to jest gowno prawda bo SK ma to samo ...


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

  • Silver Ranger
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 27, 2007, 11:33:17 am »
Cytuj
Co do tego że TK ma najwięcej P defa to jest to prawda
to jest gowno prawda bo SK ma to samo ...


Mój błąd SK i TK mają najwięcej p defa

Cytuj
Co do tego że TK ma najwięcej P defa to jest to prawda ale tylko dlatego żę ma Defens aura (self buff) i GS dlatego na solo bez buferow polegając tylko na własnych skilach ma najwięcej defa co oczywiście w raidach odpada

-_-'a mac...mam ci udowodnic ze nie najwiecej p.def i ZE KAZDY TANK MA TYLE SAMO ZASRANEGO P.DEF BO KORZYSTAJA Z TAKIEGO SAMEGO MASTERY?

Cytuj
o do szans w pvp Tk to są one takie jak i innych tanków w c5

Ty chyba sobie jaja robisz...jak najbijasz tak pvp jak SK czy DA to nie komentuje...

Tak naprawdę to w pvp liczy sie gracz nie postać wiele razy kładłem SK, z DA był już większy problem bo ma panterkę i stuna którego SK i TK powinni mieć a nawet tylko TK i SK powinni mieć shield stuna ponieważ są to postacie które najlepiej władają tarczą w grze a jak wiadomo TK dopstaje stuna na 76 lvl i to takiego co ci sie ładuje 5 minut i prawie nie wchodzi :P
Jedna strzała jeden trup


Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 27, 2007, 12:01:43 pm »
Cytuj
Tak naprawdę to w pvp liczy sie gracz nie postać wiele razy kładłem SK, z DA był już większy problem bo ma panterkę i stuna którego SK i TK powinni mieć a nawet tylko TK i SK powinni mieć shield stuna ponieważ są to postacie które najlepiej władają tarczą w grze a jak wiadomo TK dopstaje stuna na 76 lvl i to takiego co ci sie ładuje 5 minut i prawie nie wchodzi :P

eeee ze co? na jakim ty serwie grasz ze TK na 76 dostaje stuna?
jak juz to ET na 77 dostaje shield bash ktory bardzo czesto wchodzi i reuse ma krotki ... podstawowy reuse ma chyba 10 sekund, na zmniejszenie reuse ma wplyw atk.speed

« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2007, 12:20:36 pm wysłana przez bula »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 31, 2007, 04:16:22 pm »
Nie,postac tez sie liczy bo zarowno DA jak i SK sa tankami przystosowanymi do pvp i beda zabijac szybciej i skuteczniej niz Tk/Pal.


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 06, 2007, 12:44:18 pm »
Teraz to mam problem, SK 67lvl o gdzie dalej solo expic, bufy z CH, ale gdzie tu poleżć?
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tanki - Prezentacja
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 06, 2007, 03:37:34 pm »
Forest of the Dead.