Witaj
Gość

Wątek: high five kronika - nowy start  (Przeczytany 1300 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

high five kronika - nowy start
« dnia: Luty 24, 2017, 02:35:22 am »
Witam,

Krótka notka wyjaśniająca: moja wiedza i doświadczenie na serwerach opierała się dotychczas na kronikach takich jak c4, interlude i przez krótką chwilę na jakiejś z gracji - natomiast nigdy nie próbowałem swoich sił na HF oraz innych.

Wiem, że poznam wszystkie "nowinki" z czasem, natomiast chciałbym dowiedzieć się od bardziej oblatanych po serwerach i kronikach graczy kilku przydatnych(jeśli można to tak nazwać) na start informacji odnośnie HF.
Orientuje się, że doszedł(już wcześniej) kamael i kilka nowych terenów oraz domyślam się, że lvl postaci/skille/zbroje/bronie i zostały mocno rozbudowane/przebudowane. Jeśli posiadacie jakiś link gdzie mógłbym o tym poczytać to byłoby git. Bo w chwili obecnej nawet nie umiałbym odpowiedzieć gdyby ktoś zapytał mnie o maksymalny poziom postaci na HF. 90?
Jedną z kwestii, które mnie ciekawią jest system pvp. Czy jest ona na tej kronice bardziej wyrównana? czy jakaś klasa przewyższa w pvp tak ja kto magowie/łucznicy w c4/interlude.
Kolejną kwestią jest sam system pve. Jako, że planuje grać solo(przynajmniej na początku) mocno zastanawiam się nad wyborem rasy i klasy - a nie chciałbym sprawdzać większości własnoręcznie. Czy pewny mag bądź jakiś glad/tyrant(jak to kiedyś było) na solo exp jest dalej pewny?
Czy ktoś z Was, drogich użytkowników sypnie jakąś dobrą radą w tej materii?

Z góry dziękuje za pomocne odpowiedzi i poświęcony czas.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2017, 02:40:34 am wysłana przez Sintag »