Witaj
Gość

Wątek: jak grać ? serwer naia 2017 powrót do gry po wielu latach  (Przeczytany 2383 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

jak grać ? serwer naia 2017 powrót do gry po wielu latach
« dnia: Luty 24, 2017, 07:49:53 am »
Witam,

Na starcie powiem że dawniej grałem na dragon network x15 czyli moje doznania mogą się różnić od oficjalnej wersji gry.

Powiem szczerze jestem zagubiony :) właściwie to jak bym od nowa zaczynał .

Zacznijmy od tego czy dziś opłaca się grać Prophet albo Bladedancer ?

I na czym polega dzisiejsza gra? Bo z tego co widzę większość expi na RB.

Jak by ktoś zarzucił linkiem  youtube do kanału na czasie będę wdzięczny. ew jakiś aktualny poradnik na www.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: jak grać ? serwer naia 2017 powrót do gry po wielu latach
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2017, 07:12:27 pm »
PP i BD będą Iss Enchanterami po 85lvl (niezbędne w każdym party).
Więcej o tych klasach:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,382.0.html

Twoje doznania będą zupełnie inne, bo gra jest zupełnie inna. Dla niektórych lepsza, dla innych gorsza. Nikt Ci jednak nie opisze wszystkiego tutaj, bo jest to zdecydowanie za dużo.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: jak grać ? serwer naia 2017 powrót do gry po wielu latach
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2017, 08:21:31 pm »
Dzięki za odp.
A jak bym miał Prophet/iss to potem suba na co ? dawniej pamiętam robiło się chyba na Hawkeye przynajmniej na dragonie.


Ale w skrócie można by mi na pisać od Xlvl do Xlvl exp szybko na rb a potem zainteresuj się tym i tym.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: jak grać ? serwer naia 2017 powrót do gry po wielu latach
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2017, 08:37:45 pm »
Na oficjalnych serwerach nie bedziesz mial stacksub, suba to taka kolejna postac jakby, jak na mainie bedziesz issem, a na subie lukiem to zadne skille z luka nie beda dostepne kiedy bedziesz gral issem i na odwrot.

Lvl 1 do 40 lecisz chain quest
Potem robisz daily i wszystko co ci wyskakuje z pytajnika plus rb
Po 85 robisz daily plus instancje

Uzywaj wszystkich dopalek do xp jakie dostaniesz w miedzyczasie


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: jak grać ? serwer naia 2017 powrót do gry po wielu latach
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2017, 08:46:08 pm »
o i już coś wiem dzięki


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: jak grać ? serwer naia 2017 powrót do gry po wielu latach
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 25, 2017, 04:07:45 pm »
Nie używaj od razu dopałek. Jak znasz angielski wstukaj w google "Lineage 2 GoD Exp Guide" (albo coś w ten deseń) i na boards.lineage2.com masz dobry poradnik jak expić.

Chodzi o to, żeby nie kończyć całych quest chainów w danej lokacji tylko zrobić 1, góra 2 i zapisz sobie powiedzmy ile w danej lokacji zrobiłeś, potem na subie możesz skończyć i dostać tego Maphra 1h (100% xp). Ponadto drugim czynnikiem, żeby tego nie robić jest to, że do 65lvl+ expisz na tyle szybko, że stracisz dużo czasu na przemieszczanie się itd. To takie optymalizacyjne wskazówki. Więcej jestw poradniku na oficjalnym forum.

Jak nie zależy Ci na czasie, to rób jak chcesz. Powodzenia.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: jak grać ? serwer naia 2017 powrót do gry po wielu latach
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 25, 2017, 07:47:28 pm »
A jaka jest sytuacja gdybym chciał sobie zapiąć bufera na plecy i expić go jakimś dd. Czy może nie jest to tu zbyt mile widziane ?

Edit:

Zarabianie jak mniej więcej to teraz wygląda ??  dawniej buffowałem i używałem spoila o katakumbach nie wspomnę.

Dał mi co prawda ktoś 11mln na star ale za ładną dupe R grade nie kupie.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2017, 08:43:34 pm wysłana przez neao1 »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: jak grać ? serwer naia 2017 powrót do gry po wielu latach
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2017, 10:52:32 am »
Podstawowe R-grade dostaniesz z Path of Awaking (chyba to jest na NC West, czyli Naia) lub z mentoringu za certyfikaty. Potem no cóż, z adeną jest ciężko. Najlepiej znajdź jakąś grupę do gry. Jeśli język to nie problem, nie powinno być strasznie ciężko, na Naia gra dużo casuali. Musisz liczyć na dobry drop albo jakoś ciułać, szukać okazji, poznać rynek. Ewentualnie jeśli nie masz problemu z dotacją, możesz coś kupić i sprzedać w grze albo od razu kupić od kogoś adenę na serwerze, co jest zabronione (ale i tak nikt Cię nie sprawdzi).

Co do buffera, są lokacje do exp'u solo (z boxem), ale jeśli jesteś powiedzmy "niedzielnym" graczem to będzie wypruwanie sobie żył. Taki exp jest opłacalny tylko jak masz dobry przemiał (= dobre eq, epiki itd.) + tonę odpałek na sobie. Normalnie expi się w party i raczej tylko w party. Nie wiem jak tam działa dualbox czy jest od razu dostępny czy musisz coś kupić (na Core musisz mieć PA na koncie, żeby odpalić drugie konto itd.).

Good Luck


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: jak grać ? serwer naia 2017 powrót do gry po wielu latach
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2017, 05:16:35 pm »
Cytuj
Podstawowe R-grade dostaniesz z Path of Awaking

tylko na 30dni.....

ale co bo nie kumam mam liczyć tylko na drop ? Jak mogli tak zepsuć system zarabiania!!!!


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: jak grać ? serwer naia 2017 powrót do gry po wielu latach
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 28, 2017, 02:21:21 pm »
Jeżeli nie chcesz wydawać $ na grę, to jedynymi opcjami na jako taki zarobek są właśnie drop (instancje,open world exp) bądź handel na rynku. Do tej drugiej opcji potrzebna jest dobra znajomość rynku oraz solidny wkład początkowy.