Witaj
Gość

Wątek: Klient się wyłącza;(  (Przeczytany 2067 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Klient się wyłącza;(
« dnia: Czerwiec 09, 2017, 10:14:42 pm »
Mam dość dziwny problem z grą:( pobrałem ją ze strony 4game. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale wolałem wspomnieć. Skrót nie odpala gry tylko odsyła mnie do strony 4game gdzie nie mam opcji "graj" tylko "zainstaluj" (co samo w sobie jest dziwne bo skoro gra pobrana z tej strony to czemu strona nie widzi, że grę już mam skoro skrót gry do tej strony odsyła?;P

Ale nieważne - już z paroma mmo tak miałem, że domyślny skrót o kant d... rozbić i znalazłem "dobre" exe w katalogu gry. Sęk w tym, że L2.exe przez chwilę zdaje się normalnie odpalać, ale po krótkim wczytywaniu ekran robi się czarny w tle słychać takie pyknięcie (troszkę brzmi jakby w menu gry ktoś jakąś opcję wybierał) i gra się wyłącza. I tak za każdym razem. Zainstalowałem program diagnostyczny 4game, dodał parę plików których nie było, usunął jakiś jeden zbędny a błąd jak był tak jest...

Próbowałem pograć w L2 parę miesięcy temu, ale właśnie ten błąd mi nie dał. Zainstalowałem wtedy tą grę w 2 różnych wersjach (klasik i jakaś nowsza) i w obu to samo:( teraz postanowiłem powalczyć z tym błędem, ale żadnej skutecznej porady nie znalazłem;( jakieś pomysły? używam windows 10 (nie wiem czy ma to znaczenie)...

Proszę o pomoc bo L2 to gra w którą grałem niedługo i dawno temu, ale mam z niej piękne wspomnienia i bardzo chciałbym do niej wrócić:(


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Klient się wyłącza;(
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2017, 12:17:43 am »
Po ściągnięciu gry strona jakiś czas nie widzi jej, najlepiej zamknąć i otworzyć przeglądarkę jeszcze raz, jeśli nadal nie masz "play" to czasami pomaga restart kompa.
Nie uruchomisz jej poprzez L2.exe, musisz to zrobić poprzez stronkę.
Upewnij się, że ścieżka dostępu jest poprawna.


Odpowiedzi na najczęstsze błędy:
https://4gameforum.com/forums/463/
https://4gameforum.com/forums/466/

Jest też kilka na temat win.10


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Klient się wyłącza;(
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2017, 12:45:00 am »
dzięki za pomoc w międzyczasie sam zdążyłem sobie jakoś poradzić - okazało się, że to wina przeglądarki. W firefoxie nie widziało zainstalowanej gry, ale coś mnie tknęło by ten sam link spróbować w microsoft edge (której nie używałem odkąd mam kompa:P) i kurde gra hula jakby nigdy nic:P

Tylko, że ta nowa gra mnie wkurza nabiłem 10 poziom biegając po mieście (wtf - wspólna początkowa lokacja dla wszystkich ras?:|) i chyba spróbuję pokombinować z classiciem gdzie każda rasa po bożemu zaczyna u siebie i jest jakoś tak klimatyczniej (levele trzeba sobie wyekspiać a nie podbiegasz do npc mówisz "cześć" i skacze Ci poziom^^)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Klient się wyłącza;(
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2017, 12:48:43 am »
na nowych kronikach ułatwili levelowanie, za to pvp na 85+ jest znacznie ciekawsze i dynamiczniejsze... POLECAM!


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Klient się wyłącza;(
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2017, 10:47:16 pm »
no i kupa:(
Darmowa wersja jest prosta i nudna, było banalnie do 20 poziomu, a na nim dostałem Dgradowy sprzęt gratis i biorę wszystko na 1-2 hity:(
Wersja classic bardziej mnie jara, ale jest płatna.
Próbowałem ją na prywatnych serverach żeby doswiadczyć bardziej hardcorowych klimatów dawnych czasów - ale też liczba bonusów i prezentów żeby przyciągnąć graczy troszkę uniemożliwia nazwanie tego hardcorowym graniem bo też dużo od początku jest ułatwione (pomijam, że  w początkowych obszarach ani razu żadnej osoby żywej nie spotkałem).

Long story short odpuszczę sobie lineage na razie:(
Wierzę, że kiedyś zrobią classic ofiacjalnie F2P a wtedy dam tej grze jeszcze jedną szansę;P