Witaj
Gość

Wątek: Pomysł na projekt  (Przeczytany 1614 razy)

  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 7

Pomysł na projekt
« dnia: Luty 09, 2012, 05:24:03 pm »
Hejka! Patrząc po forum i widząc tysiące tematów z pytaniami o questy/instancje itp. postanowiłem stworzyć projekt na bazie silnika wiki, która była by rozwijana przez samych graczy tak jak jest rozwijana wikipedia.

Skrypt dziś zainstalowałem na hostingu http://l2quest.site50.net ( na razie darmowym, jeśli pomysł wypali, kupię domenę i lepszy hosting) i napisałem parę przykładowych Questów i NPC.

Wiem wiem, jest sporo stron z opisami Questów, lecz większość to przestarzałe opisy ze starych kronik, które mają się nijak do obecnych, nie ma zdjęć bo linki wygasły itp.

Stąd moje pytanie co o tym sądzicie i prośba o pomoc w opisywaniu Questów, no bo popatrzcie, Ruscy mają swoje wikipedie na temat questów w L2 w swoim ojczystym języku to dlaczego my nie mogli byśmy mieć takiej?

(temat założyłem wyłącznie z powodu sporej ilości tematów zakładanych na forum, nie odświeżanych postów, zdjęć. nie mam na celu ściągania ludzi do siebie lecz "odciążeniu" forum od niepotrzebnych postów i tematów)
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 05:26:55 pm wysłana przez P4CZU »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Pomysł na projekt
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2012, 01:23:00 pm »
Pomysl dobry, aczkolwiek nie wiem czy znajdzie sie na tyle duza grupa odbiorcow, by sie oplacalo poswiecic czas na rozwiniecie takiego projektu. A z pewnoscia zajmie to miesiace. Tez kiedys o czyms takim myslalem, ale na wlasnym silniku, lecz zrezygnowalem, gdyz uznalem, ze sie to po prostu nie oplaca.