Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 489195 razy)

  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #550 dnia: Maj 01, 2008, 10:59:44 pm »
No jesli tak to tylko destro, warlord albo glad.. Ale glad jest jak destro.. wolno biega (chociaz ma tam jakiegos swojego dasha, a destro ma zealota ktory tez cos tam speeda podnosi) i ciezej go wykoksac, bo jego sila tkwi w skillach a wiadomo, mana rzecz ulotna ;) Ja bym ci radzil destro - mimo ze wolny, to w ciasnych pomieszczeniach jest swietny.

To bedzie subka dla SK? Jak tak to swietnie bedzie glad wygladal ;)


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #551 dnia: Maj 01, 2008, 11:06:59 pm »
na PvP myślę, że Glad. To samo exp. W porównaniu z daggerami a już z tymi, któych podałeś, glad to maszynka do expa.
lolololol.
Glad maszynka do expa why? Z broni leje jak dagger (bo crity rzadkie) , tylko wolniej. Do pvp na fullbuffie/mass ssie na maxa.
Daggerem sie uber klimatycznie gra (imo) glad na kazda postac f1->f2->f2->f3->f57

Destro tez fajnie na subie wyglada (tzn. dziwnie) glad w sumie tez.

Ja radze Destra (sam go nie lubie ale nvm)


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #552 dnia: Maj 01, 2008, 11:13:17 pm »
Tak, to ma byc subka dla SK.

Destro zdecydowanie odpada, ma dopiero sile gdy wbije frenzy i zaelot a do tego potrzeba 30% hp a ja takich "zabaw" nie lubie. Gladiator - niby fajna postac ale ciezka do wyexpienia. Do party nie chca, solo 70+ tez ciezko idzie. A co myslicie o HE w Mj Heavy - obecnie widuje sporo takich buildow. Evasion HE i tak ma kiepskie a Mj daje spory boost do p.atk i p.defa.
new future.


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #553 dnia: Maj 01, 2008, 11:14:13 pm »
jako set zastepczy czemu nie ... ale na dluzsza mete nie bardzo


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #554 dnia: Maj 01, 2008, 11:55:13 pm »
Jeszcze male pytanko dot. destro. Ile trwa reuse frenzy przy zerku2, haste2, sztylecie rsk.haste?
new future.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #555 dnia: Maj 02, 2008, 08:54:58 am »
Mam dylemat w związku z postacią...zaczynam grac na servie (x7) i myślę nad:

Spsem-----> Th------->i Summonerem

Glównie chodzi mi o pvp ......o expienie mniej

Najbardziej  ciagnie mnie do Warlocka ale......nie jestem pewiem xD  czy mogłby ktos powiedziec mi jak Sie nim gra (pvp i pve)
Chodzi mi o jakąś doświadczoną osobe xD....


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #556 dnia: Maj 02, 2008, 09:55:33 am »
mam dylemat:P

już dziś startuje Thunder Storm i mam zamiar sie szybko wyexpić i mieć dobrą postać do pvp...

Myśle nad Sk,Aw i Necro lub sh


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #557 dnia: Maj 02, 2008, 10:17:28 am »
Necro, dzieki CDL + summon wyexpisz szybko a i w pvp z TP daje rade.
new future.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

  • Soten ni zase, Hyorinmaru
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #558 dnia: Maj 02, 2008, 10:48:04 am »
mam dylemat:P

już dziś startuje Thunder Storm i mam zamiar sie szybko wyexpić i mieć dobrą postać do pvp...

Myśle nad Sk,Aw i Necro lub sh

1.Sk na szybki exp odpada, w pvp różnie to nie jest łatwa postać  :P
2.Aw exp jest w miare szybki i przyjemny ale kosztowny. Pvp zależy od umiejętności.
3.Necro od dawna pokazuje swoja siłe w expie jak i w pvp, nie lubie tej postaci ale to kwestia gustu  :oops:
4.Sh najlepsza postać do expienia solo, a i w pvp może nieźle namieszać :)

Daiguren Hyorinmaruelki


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #559 dnia: Maj 02, 2008, 11:18:20 am »
na PvP myślę, że Glad. To samo exp. W porównaniu z daggerami, a już z tymi, których podałeś, glad to maszynka do expa.

Czyli uważasz, że PW expi szybciej? Zaciekawiło mnie to, uzasadnij swoją wypowiedź.

Mam dylemat w związku z postacią...zaczynam grac na servie (x7) i myślę nad:

Spsem-----> Th------->i Summonerem

Glównie chodzi mi o pvp ......o expienie mniej

Najbardziej  ciagnie mnie do Warlocka ale......nie jestem pewiem xD  czy mogłby ktos powiedziec mi jak Sie nim gra (pvp i pve)
Chodzi mi o jakąś doświadczoną osobe xD....

Z spsem bez manodajki będziesz miał im dalej tym ciężej. TH nie wiem, nie gram nim. Warlock... ja nim gram na x4 i szczerze mówiąc jestem średnio zadowolony, zależy ile masz czasu na gre i gdzie expisz, ale to mniej więcej wygląda tak:
Jak dużo grasz to sie nie przejmuj, bo i tak to będzie szybki koks szczególnie w cata gdzie lvl idzie tak szybko, że się nawety nie zorientujesz kiedy nabiłeś z 40 na 50 ;),
Jak grasz mało to tylko w katach, bo tam szybko idzie exp, ale ja bym na twoim miejscu naprawił swój błąd i pograł czym innym jak masz mało czasu, szczególnie jak jesteś w klanie ponieważ im szybciej nabijesz lvl similar do twoich klanowiczów tym szybciej z nimi będziesz chodził na pt. Exp summonera na początku jest okropny, a później kiedy inni nie dają rady expić solo, to akurat ty expisz nie dość, że solo to jeszcze dużo szybciej.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2008, 11:26:53 am wysłana przez Zarean »


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #560 dnia: Maj 02, 2008, 11:27:11 am »
Warlockiem jest fajny exp jako buffodajka w party lucznikow
new future.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #561 dnia: Maj 02, 2008, 12:01:20 pm »
Warlockiem jest fajny exp jako buffodajka w party lucznikow

Następny heretyk co by warlocka wstawił tylko do PT łuczników wszędzie :|

Warlock już lepiej radzi sobie solo, bo przynajmniej ma co do roboty, a nie siedzi z queen i tylko co 2 minuty daje buffa. Może pt da rade jak sami mamy łuk, ale na siege możemy kaikiem narozrabiać dużo niż siedzieć za murami i buffować łuczników.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #562 dnia: Maj 02, 2008, 12:11:16 pm »
Warlockiem jest fajny exp jako buffodajka w party lucznikow

Następny heretyk co by warlocka wstawił tylko do PT łuczników wszędzie :|

Warlock już lepiej radzi sobie solo, bo przynajmniej ma co do roboty, a nie siedzi z queen i tylko co 2 minuty daje buffa. Może pt da rade jak sami mamy łuk, ale na siege możemy kaikiem narozrabiać dużo niż siedzieć za murami i buffować łuczników.
Powiedz, że to taki joke...ok :?:
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #563 dnia: Maj 02, 2008, 12:40:50 pm »
Jeszcze male pytanko dot. destro. Ile trwa reuse frenzy przy zerku2, haste2, sztylecie rsk.haste?
Ja z samym daggerem z rsk haste (tym low C) i potka na haste 2 czekam okolo poltorej minuty na frenzy, z zerkiem bedzie mniej.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #564 dnia: Maj 02, 2008, 01:30:24 pm »
a jak w pvp? (Warlock)


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #565 dnia: Maj 02, 2008, 01:35:55 pm »
W malych pvp mozna dosc efektywne powalczyc a w wieekszych przewaznie robi sie za buffodajke
new future.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #566 dnia: Maj 02, 2008, 06:58:58 pm »
Warlockiem jest fajny exp jako buffodajka w party lucznikow

Następny heretyk co by warlocka wstawił tylko do PT łuczników wszędzie :|

Warlock już lepiej radzi sobie solo, bo przynajmniej ma co do roboty, a nie siedzi z queen i tylko co 2 minuty daje buffa. Może pt da rade jak sami mamy łuk, ale na siege możemy kaikiem narozrabiać dużo niż siedzieć za murami i buffować łuczników.
Powiedz, że to taki joke...ok :?:
No jasne, dla ciebie wszystko, ale i tak jestem oburzony tym co NCSoft zrobił z Warlockiem :|
A co do kaika to mi chodziło, że to jest małe szybkie i trochę silne, mało kto zwraca uwagę na takiego kotka pałętającego się po ogromnym polu walki.

Może ja zadam wam takie pytanie: Jakaś ciekawa postać z Elfów, D.Elfów lub Orków, która robi na froncie i daje radę w małym pvp jak i dużym(ale nie aż tak, gram na serwie gdzie gra ok.400 ludu). Co do pve szybko się koksa(przynajmniej do ok.60 lvla[i mean solo raczej]) i może expić non-stop(ale chodzi mi tu raczej o fightera więc to za dużego znaczenia nie ma). Mile widziana postać, która szybko biega. Aha i żeby zadawała dość duży dmg.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #567 dnia: Maj 02, 2008, 07:09:56 pm »
Solo do 60 non stop, z duzym atakiem i zeby szybko biegala? Takie rzeczy to tylko w erze. Jedynie co mi sie na mysl nasuwa to elficcy summonerzy (ludzie wolno biegaja raczej, ale ich summony szybciej ;)) i sk..


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #568 dnia: Maj 02, 2008, 07:16:03 pm »
Nie chodzi mi tu o jakiegoś uber sprintera, ale żeby miał te ponad 160 speeda z ww2.
Poza tym zwróć uwagę na to, że ma robić na froncie i nadawać się na większe pvp. Z summonera zrobią buffodajkę(no tylko z psa nie), a sk ma taką mieszaną rolę na mass.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #569 dnia: Maj 02, 2008, 07:43:57 pm »
Bierz PW, na x4 do 52 jakos solo doexpilem na lolgryocerypotek buffie, wiec do ~60 z 7s potkami jakos by sie dalo.


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #570 dnia: Maj 02, 2008, 07:58:51 pm »
tyrek :)


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #571 dnia: Maj 02, 2008, 08:45:18 pm »
A właśnie jak to ma się z SK, właściwie nigdy mnie ta klasa nie interesowała, ale zawsze można zobaczyć.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #572 dnia: Maj 02, 2008, 09:03:13 pm »
SK to tak ofensywny tank z mnostwem debuffow i mozliwoscia nukowania. Dzieki banish seraphim mozna dosc komfortowo expic nawet do 70+
new future.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #573 dnia: Maj 02, 2008, 09:28:25 pm »
Tego mi nie mów, bo to wiem, mi chodzi w praktyce. Jak to mniej więcej idzie.
Poza tym banish seraph dopiero na 55 lvlu, a co wcześniej?


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #574 dnia: Maj 02, 2008, 09:37:21 pm »
Z expem do 65lvl nie ma wiekszych problemow. Mieczyk z focusem + hex i mamy naprawde wysoki dps.
new future.