Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 489192 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3225 dnia: Czerwiec 22, 2011, 07:27:06 pm »
@up

możliwe ze creed to jakis klan i mi sie cos powaliło, 


mam pytanie ktory z melee dd jest najlepszy do pvp 1v1 oraz mass pvp ?


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3226 dnia: Czerwiec 22, 2011, 07:34:14 pm »
glad


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3227 dnia: Czerwiec 22, 2011, 07:43:45 pm »
@up

możliwe ze creed to jakis klan i mi sie cos powaliło, 


mam pytanie ktory z melee dd jest najlepszy do pvp 1v1 oraz mass pvp ?
zależy jaka kronika :> ale tyrek jest imo bardzo dobry, glad daje radę, noże są dobre :)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3228 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:29:31 pm »
kronika to  freya /gf


i jeszcze jedno ;p

co to sa "ss'y"?

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2011, 08:35:42 pm wysłana przez dawidb »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3229 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:12:45 pm »
kronika to  freya /gf


i jeszcze jedno ;p

co to sa "ss'y"?
zapewne soulshoty, na gf bierz slh, albo zerka, najlepsze postacie na tej kronice :)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3230 dnia: Czerwiec 25, 2011, 10:45:29 am »
Kim najlepiej grać? SH Tyrek czy PW ? chodzi o expa/pvp/rb żeby było wytrzymałe:P grałem pw pare lat ale już mi sie troche znudził ;d no to prosze was o odpowiedz tyrek sh czy dalej pw ktora jest według was najlepsza ?


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3231 dnia: Czerwiec 25, 2011, 11:09:33 am »
IMO Tyrek najbardziej się nadaje.


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3232 dnia: Czerwiec 25, 2011, 01:21:21 pm »
Rb zdecydowanie SH, jednak jeśli chodzi o exp to przy posiadaniu manodajek i full buffie to i w tym SH jest lepszy. PvP raczej tyr, jednak wykoxany SH miażdży :)
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3233 dnia: Czerwiec 25, 2011, 01:42:55 pm »
Exp/pvp/rb tyr na limicie miażdzy ale to tylko moje zdanie i każdy ma prawo się nie zgodzić :P A i nie lubię magów i może dlatego xD


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3234 dnia: Czerwiec 25, 2011, 02:41:29 pm »
Rb zdecydowanie SH, jednak jeśli chodzi o exp to przy posiadaniu manodajek i full buffie to i w tym SH jest lepszy. PvP raczej tyr, jednak wykoxany SH miażdży :)
Jakoś nie słyszałem o tym, żeby SH robił większy DPS na RBkach niż tyrek na limicie (Frinta, Freya, Zaken, Tiat, Insta zamek/forta, etc.)
Jedyne RBki na których rzeczywiście nuki są lepsze to Antharas i Valakas gdzie trzeba i tak mieć cały klan żeby się tam przebić

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3235 dnia: Czerwiec 25, 2011, 02:44:14 pm »
no i freya extreme jak nuki są na anakimach. Jedyny sposób by sukę ubić ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3236 dnia: Czerwiec 26, 2011, 11:46:42 am »
ktoś oprócz warlorda może zwykłym atakiem  atakować wszystko co koło niego?
jak sobie on radzi w pvp?


edit:
sprecyzuje ;p

grałem ostatnio na hr serwerach zeby poprobowac postacie(zanim pojdę na jakis mid serwer)  i tak może nie miałem jakiegoś extra eq czy coś,
grałem daggerem ale strasznie szybko ginąłem (brak skilla ofc:P) wiec pomyslałem ze lepiej bedzie zrobic pierwsze postac z dobrym hp obroną ale nie tanka :P  i tak warlord , tyrant i chyba destroyer (gladem dziwnie mi sie grało :P przez to ładowanie energi :D )

warlord mi sie podoba bo nawala wszystko co koło niego :D tylko jak on sie w pvp sprawuje (raczej nie musi byc to pvp 1v1 , wole masspvp )


ile jest rodzai buffów co przez atack odnawia sie hp , typu Dance of Vampire czy tylko ten 1 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 02:14:27 pm wysłana przez dawidb »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3237 dnia: Czerwiec 26, 2011, 04:18:00 pm »
ktoś oprócz warlorda może zwykłym atakiem  atakować wszystko co koło niego?
jak sobie on radzi w pvp?


edit:
sprecyzuje ;p

grałem ostatnio na hr serwerach zeby poprobowac postacie(zanim pojdę na jakis mid serwer)  i tak może nie miałem jakiegoś extra eq czy coś,
grałem daggerem ale strasznie szybko ginąłem (brak skilla ofc:P) wiec pomyslałem ze lepiej bedzie zrobic pierwsze postac z dobrym hp obroną ale nie tanka :P  i tak warlord , tyrant i chyba destroyer (gladem dziwnie mi sie grało :P przez to ładowanie energi :D )

warlord mi sie podoba bo nawala wszystko co koło niego :D tylko jak on sie w pvp sprawuje (raczej nie musi byc to pvp 1v1 , wole masspvp )


ile jest rodzai buffów co przez atack odnawia sie hp , typu Dance of Vampire czy tylko ten 1
Dance of Vampire(Blade Dancer)
Chant of Vampire(Warcryer)
Chant of Blood Awakening(Warcryer, nie stakuje z Chant of Vampire)
Vampiric rage(Shilien Elder, nie stakuje z buffami WC)
Lord of Vampire(Shilien Saint, skill z 83)
Prophecy of Wind(Shilien Saint)
Vampiric Impulse(Inspector)

Biżuteria: Zaken Earring, Blessed Zaken Earring, Antharas Earring, Olympiad's warrior Earring(taki gorszy Zaken)

Z pamięci pisałem, jak komuś się coś przypomni to może dopisać ;p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3238 dnia: Czerwiec 26, 2011, 09:46:42 pm »
sos
 oraz chyba kazdy lvl spirita daje :)


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 1

  • Tak suche że aż stodoła się zapaliła
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3239 dnia: Czerwiec 27, 2011, 12:05:31 pm »
Mam dylemat między spsem sh olem aw i pw
Polskie Polaczkowo Pol PL :D
Nxi EE 72 i jakoś tam się zmienia :D.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3240 dnia: Czerwiec 27, 2011, 12:07:21 pm »
Do czego postać? Jaka kronika? Buffer na servie jest?


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3241 dnia: Czerwiec 27, 2011, 12:08:48 pm »
Serwer Valdaron, x3, klimatyczny i zastanawiam się czy grać tam tankiem czy by jednak nie zmienić profesji : (
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 1

  • Tak suche że aż stodoła się zapaliła
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3242 dnia: Czerwiec 27, 2011, 12:32:17 pm »
 a jeśli o mnie chodzi to ruoff więc h5 raczej do pvp bo maina robie dopiero
Polskie Polaczkowo Pol PL :D
Nxi EE 72 i jakoś tam się zmienia :D.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3243 dnia: Czerwiec 27, 2011, 04:41:58 pm »
aw,  ,warlord , Hawkeye/PR
do pvp/masspvp

server freya/gracia Epilog  (serwer mid rate 20-30x ) z buffem i gmshop (do B-A grade)

1) który lepszy łucznik HE czy PR z buffem
2) warlord jak sobie radzi w pvp i czy brany jest na jakies farmy czy jak to sie w l2 nazywa:P
 



  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3244 dnia: Czerwiec 28, 2011, 12:19:12 pm »
Koleżanka chce zmienić server więc i nową postać chce zacząć robić. Kronika Gracia Final potem ma podobno być h5 ale nie wiadomo. Zależy jej na postaci głównie przyjemnej do expa, żeby samodzielnie (+jakiś buffer wc lub ee) mogła w różnych lokacjach do wysokiego lvla grać. Nie chce grać magiem ani summonerem. Postać ma być głównie do farmy ale też taka która w razie czego też kogoś ciachnie w czasie walki o spot. Macie jakieś pomysły ? Zastanawiała się głównie nad destro (tylko on chyba cienko w pvp wypada w terenie), gladem lub czymś podobnym, do tyrka nie jest przekonana.


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3245 dnia: Czerwiec 28, 2011, 02:43:51 pm »
SK sie fajnie expi, i do pvp jest dobry :D
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3246 dnia: Czerwiec 28, 2011, 03:26:55 pm »
@dawidb: HE

@mały raziel: IMO tyrant dobrze pasuje to tych wymagań

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 1

  • Tak suche że aż stodoła się zapaliła
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3247 dnia: Czerwiec 28, 2011, 09:27:27 pm »
A ja mi chodzi o postać dobrą do expa ale też żeby w pvp dawała sobie radę byle nie summoner
Polskie Polaczkowo Pol PL :D
Nxi EE 72 i jakoś tam się zmienia :D.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Never forget, the World is Yours.
    • My Youtube Channel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3248 dnia: Czerwiec 29, 2011, 08:59:12 am »
Mam taki problem, grałem sobie na serwerze l2 Scryde (faction) high rate freya (full buffer etc) serw bazuje głównie na Mass-PVP :D
grałem gladem, zrobiłem full itemy, hero , 2k pvp etc ale poprostu glad mi się znudził :D
myśle nad czymś nowym, i właśnie tu jest ten problem. Na serwerze non stop jest mass pvp, jest dużo robe-userów i odziwo łuków też sporo biega. a oprócz tego masa daggerów , slh i troche rzadziej tanki. Myślę nad klasą która będzie się sprawować najlepiej na mass pvp ale również i na oly (żadne farmienie nie wchodzi w gre :D )
epiki i oe skilli nie będzie dużym problemem, i od razu mówię, że typowy nuker/dager nie wchodzi w gre. próbowałem Trickstera, ale niestety, jak nietrudno się domyślić, trapy nie działają tak jak powinny (i nie tylko trapy, bo większość skilli :D ) a trickster real target + f1 f1 f1 to żadna frajda dla mnie. jakieś propozycję? :D

L2 Evolution x25 Hero Duelist.

http://www.youtube.com/user/pyraczek


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3249 dnia: Czerwiec 29, 2011, 09:06:33 am »
Mam taki problem, grałem sobie na serwerze l2 Scryde (faction) high rate freya (full buffer etc) serw bazuje głównie na Mass-PVP :D
grałem gladem, zrobiłem full itemy, hero , 2k pvp etc ale poprostu glad mi się znudził :D
myśle nad czymś nowym, i właśnie tu jest ten problem. Na serwerze non stop jest mass pvp, jest dużo robe-userów i odziwo łuków też sporo biega. a oprócz tego masa daggerów , slh i troche rzadziej tanki. Myślę nad klasą która będzie się sprawować najlepiej na mass pvp ale również i na oly (żadne farmienie nie wchodzi w gre :D )
epiki i oe skilli nie będzie dużym problemem, i od razu mówię, że typowy nuker/dager nie wchodzi w gre. próbowałem Trickstera, ale niestety, jak nietrudno się domyślić, trapy nie działają tak jak powinny (i nie tylko trapy, bo większość skilli :D ) a trickster real target + f1 f1 f1 to żadna frajda dla mnie. jakieś propozycję? :D

Jak nie będzie problemu ze sprzętem i oe skilli to chyba pal będzie najlepszy na wyfarmionego pala nie ma mocnych  :D