Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380267 razy)

  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #450 dnia: Czerwiec 02, 2009, 06:16:05 pm »


Proponował bym poprawić... Fruzia czyli ja mam title "GreenStreatElite"
a TosT to mój alt więc na raz nie da rady odpalić:/ ale bardzo mi się podoba... co prawda zawsze byłem najwyższy ale... chudo wyglądam jak na 105kg

No wiesz....pewne niedociagniecia da sie zauwazyc ;)

Mówię wam co zróbcie :P zamiast bezsensownie wyzywać się przez 10 stron w temacie :D zróbcie sobie pvp kto jest lepszy i będzie a frapsa wrzućcie tutaj chyba że obydwa team-y pękają :P to nie moja sprawa możecie się dalej wyzywać ^^ ale frapsa chętnie bym obejrzał, bo przysłowiowo to w gębie każdy jest mocny :P.POZDRAWIAM
Bylo niejedno pvp i kazde przegralo odrodzenie, to chyba wszystko wyjasnia. Ja po prostu szukam dramy bo nudzi mi sie, w grze odrodzenie nie stanowi dla mnie zadnego przeciwnika wiec chce chociaz troche na mordy powalczyc:P

Piekna ironia,prowokacja marna :D Skwituje to usmiechem :)

Ja tam nic ironicznego nie widze  :o


O,tu...pogrubilem ironie :D
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #451 dnia: Czerwiec 02, 2009, 06:40:36 pm »
haha wreszcie przebilem sie przez 10stron flejmu od mojego ostatniego posta. Wiec wychodzi na to ze to ja jestem najgorszy i wszystko moja wina hehehe. Super. Ciekawe ile razy probowalem zalagodzic konflikt mimo ze byl z Waszej winy (zatakowaliscie nasze party na rb i jak Was zabili to dostalem pm ze to nasza wina i ze bedziemy za to placic do konca serwera)
Jestescie legit? a jak koksacie w rifcie? jezeli tylko driver jest online to znaczy ze cale party jest legit?
Wczoraj polowalismy na RB - widze ze wasze party tez, i przebiegalo ze 3 razy kolo mnie i nie mowcie mi ze to byl legit train haha







poza tym jako ze znudzilo sie nam Wasze podejscie do Nas i na dodatek jestescie tak bezszczelni zeby nas straszyc na forum HoD
http://hawksofdoom.aforumfree.com/infos-about-hod-clan-s-forum-f9/first-and-last-warning-read-it-with-open-mind-t597.htm
http://hawksofdoom.aforumfree.com/infos-about-hod-clan-s-forum-f9/a-jeszcze-jedno-darth-t598.htm
my tez mamy alty do pekowania o czym przekonali sie Wasi koledzy Spirion,Miciunio i Jac3x (czy jakos tak nie pamietam) - kiedy wczoraj pod Goddard zlapalismy ich minitraina na autorezie - WC to tez chyba z lewel w dol polecial zanim go wylogowaliscie).
Od teraz i my mamy na kazdym spocie gdzie expicie (iop, frozen lab,varka, toi no moze poza riftem) czujki ktorych nickow nie znacie, i tez bedziemy Was pekowac w podobny sposob - czy pod crestem czy bez, jak Miciunio ktory zdjal cresta ale to go nie uratowalo. Do tej pory olewalem ten konfikt ale mam juz tego dosc i jako ze w tygodniu nie mam zbyt czasu na gre to poswiece te kilka godzin dziennie na szukanie Was po spotach , a jak ja bede smacznie spal zajma sie tym inni. Zobaczymy czy posmakuje Wam zupka ktorej sami sobie naważyliście.

PS. Czemu Bielak zawsze piszesz pod fake-nickami? Wiem ze mowiles ze byles w wojsku w wywiadzie szpiegiem ale to Cie nie uratuje, adres ip/mac adres karty sieciowej powie wszystko.

PS.2.
Mam wielu swiadkow ze unikalem konfilktu z Odrodzeniem, nawet kilka dram bylo u nas na forum a teraz ja jestem glownym sprawca tej nienawisci? heh rozmieszyliscie mnie. MH zeszlo w cien u szczytu slawy (mielismy zamek i silny klan, w sumie najliczniejszy polski klan na Franz) wiec nie sadze ze ucieklismy ze strachu przed Wami, jak na razie jestesmy w opozycji do najsilniejszych klanow na serwerze bo nie chcielismy zeby server stal sie 1-side pod wladza Fusion.
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #452 dnia: Czerwiec 02, 2009, 06:47:32 pm »
Proponował bym poprawić... Fruzia czyli ja mam title "GreenStreetElite"
a TosT to mój alt więc na raz nie da rady odpalić:/ ale bardzo mi się podoba... co prawda zawsze byłem najwyższy ale... chudo wyglądam jak na 105kg

Ciekawe...


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #453 dnia: Czerwiec 02, 2009, 06:51:37 pm »
aaaa i zapomnialem, ale to wy macie teraz wojne closed, z naszej strony jest otwarta juz dlugi czas
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #454 dnia: Czerwiec 02, 2009, 07:03:40 pm »
Darth... nie ma sprawy
nie wiem co te screeny pokazują... raczej nic
nie widziałem ani jednego posta w którym ktoś pisał by o tym że jesteśmy legit... chyba że alarion ale on od nas nie jest
Mam nadzieje że to ostatnie co mówię to wy zaczęliście tu płakać na forum MÓWIĆ ŻE JESTEŚMY NAJGORSI I A WY JESTEŚCIE SUPER i niech tak zostanie bo już nie chce mi się czytać tych wypocin alariona i twoich mało ciekawych screenów...

Youkidian... Na siege liczy się każda para rąk a kolega nie miał co robić... a co do title to kiedy często zmieniałem... ale ostatnio mam takie same non stop...

i coś na zakończenie (niestety kto z kim przystaje takim się staje) muszę od was odpocząć...



na razie
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #455 dnia: Czerwiec 02, 2009, 07:40:23 pm »
slon mozesz wkleic screena z fragami ktore dales rade nabic na tym zerku? ^^
W moim pt robi screeny alarion bo jest nabsterem i nie ma co robic;D A tak naprawde, to mam troche drewnianego kompa i nie robie screenow w trakcie pvp bo mam wtedy straszna zwieche, najwyzej tuz przed pvp albo po tym jak padne. A odrodzenie ma zbyt wielkie jajca zeby poczekac na ziemi na zdjecie, od razu leca do miasta;P
Ta walka pod rb o ktorej wspominal darth zaczela sie troche inaczej, bo zanim wpadli nam na plecy. Otoz ja szukalem rb, poszedlem pod iposa i stali tam Spirion, EPROM(alt bielaka, co widac po stylu pisania) i her0s. Ci panowie rzucili sie na mnie, mimo, ze nie bylo miedzy nami zadnej otwartej wojny, ja ich zniszczylem (trudno inaczej nazwac pvp 3 vs 1, i nie przekopanie sie w trojke nawet przez ilosc cp kamaela), po czym wrocili dopiero po tym jak my bylismy w jakiejs polowie hp rb. I jedyne, co udalo wam sie osiagnac to spekowanie naszego boxa (nawet nie bota, ale boxa!). Wiec dlaczego nie mamy sie chwalic jacy to fajni jestesmy?:D Rozpoczeliscie konflikt, ktorego skutki zaczynaja byc dla was marne.
?? Serfer kor



Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #456 dnia: Czerwiec 02, 2009, 08:06:18 pm »
nie widziałem ani jednego posta w którym ktoś pisał by o tym że jesteśmy legit... chyba że alarion ale on od nas nie jest
Cytuj
jak widac ten dzial poswiecony jest kilku boterom z MOSTHATED


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #457 dnia: Czerwiec 02, 2009, 09:07:06 pm »
Youkidian... Na siege liczy się każda para rąk a kolega nie miał co robić... a co do title to kiedy często zmieniałem... ale ostatnio mam takie same non stop...

Po 1 Yukidian :P
Po 2 ja to co napisałeś zrozumiałem tak, że nie możesz odpalić alta ponieważ jest na tym samym koncie LOL.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #458 dnia: Czerwiec 02, 2009, 09:14:37 pm »
nie widziałem ani jednego posta w którym ktoś pisał by o tym że jesteśmy legit...

Posta może nie , ale screenów jest masa , gdzie bielak nazywa nas boterami , co analogicznie daje do zrozumienia, że wy nie botujecie .


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #459 dnia: Czerwiec 02, 2009, 09:40:11 pm »


Proponował bym poprawić... Fruzia czyli ja mam title "GreenStreatElite"
a TosT to mój alt więc na raz nie da rady odpalić:/ ale bardzo mi się podoba... co prawda zawsze byłem najwyższy ale... chudo wyglądam jak na 105kg

No wiesz....pewne niedociagniecia da sie zauwazyc ;)

Mówię wam co zróbcie :P zamiast bezsensownie wyzywać się przez 10 stron w temacie :D zróbcie sobie pvp kto jest lepszy i będzie a frapsa wrzućcie tutaj chyba że obydwa team-y pękają :P to nie moja sprawa możecie się dalej wyzywać ^^ ale frapsa chętnie bym obejrzał, bo przysłowiowo to w gębie każdy jest mocny :P.POZDRAWIAM
Bylo niejedno pvp i kazde przegralo odrodzenie, to chyba wszystko wyjasnia. Ja po prostu szukam dramy bo nudzi mi sie, w grze odrodzenie nie stanowi dla mnie zadnego przeciwnika wiec chce chociaz troche na mordy powalczyc:P

Piekna ironia,prowokacja marna :D Skwituje to usmiechem :)

Ja tam nic ironicznego nie widze  :o


O,tu...pogrubilem ironie :D

Dodaj Grubasa za Fruzie :P That's all




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #460 dnia: Czerwiec 02, 2009, 10:25:59 pm »
A pan Bielak rzucił raz do mnie, że widzi jak bocę na varce :<
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #461 dnia: Czerwiec 02, 2009, 10:58:20 pm »
A do mnie, że jestem pedałem bo mam królicze uszy :(


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #462 dnia: Czerwiec 02, 2009, 11:30:19 pm »
A pan Bielak rzucił raz do mnie, że widzi jak bocę na varce :<



Uważaj Dev! Bo nawet twoje leechowanie na varce może się dla ciebie źle skończyć! QQ




Mówię wam co zróbcie :P zamiast bezsensownie wyzywać się przez 10 stron w temacie :D zróbcie sobie pvp kto jest lepszy i będzie a frapsa wrzućcie tutaj chyba że obydwa team-y pękają :P to nie moja sprawa możecie się dalej wyzywać ^^ ale frapsa chętnie bym obejrzał, bo przysłowiowo to w gębie każdy jest mocny :P.POZDRAWIAM

A mało wklejałem screenów i opisów różnych scen PvP? Ok, raz jeszcze pozwolę sobie:



Atakowali nas 3x podczas gdy my tłukliśmy Iposa. Tak jak Słoń pisał, jedyne co udało im się osiągnąć to PK naszego BD na dual boxie, bo akurat nie patrzylismy co się działo... 3 x rushe na nas = 3 x masakra party Pana Białego bez start po naszej stronie. (do tej pory myśli, że nasz support to bot, mimo że Quentim i wielu innych pisze tu na forum :P)

Z innych udokumentowanych osiągnięć to zabranie fortu w 1  nasze const party mimo że ODRODZENIE mieli 1 party do obrony + zawołali Fussion do pomocy + NPC po ich stronie + oni się respawnowali +120 x a u nas nie było nawet 1 zgona + oni mogli wpadać co chwilę, my nawet flagi postawić nie mogliśmy, bo nie miałem uprawnień do tego. 

Było tego jeszcze trochę, co dokumentuję skrupulatnie, żeby komuś z nich nie zachciało się powiedzieć, że kłamiemy (wg Pana Białego to i tak wyższa teoria spiskowa, ale nie wyprowadzajmy go z błędu, bo był przecież w wywiadzie!)

Co do propozycji PvP i frapsa pozwolę sobie sam siebie zacytować:




Nie wiem ile macie Esek w waszym klanie, dla mnei możecie mieć ich nawet 500000 tylko do cholery przyjdźcie na PvP z nami, na dowolnych waszych warunkach, a nie jedynie szukacie nas o 04:30 (GF Youki kolejnego nieowocnego poszukiwania nas, która to już noc z kolei? chyba już grubo ponad tydzień nawet nas nie zobaczyliście). Ale nei martwcie się chłopaki, ja czekam tylk ona PM od was, gdzie chcecie się zoabczyć. Tylko proszę, nie bierzcie znów lokacji gdzie nei można wejść w 1 osobowe full PT z przedziału lvlowego 71-79, ok? Możecie campić spota już na nas, możecie przyść 2-3 party na nasze jedno, tylko plx wpadnijcie i nei palcie b soe jak zbliży się ktoś od nas do was, ok? Całe forum jest świadkiem, że dostosujemy się do waszych warunków, czego można chcieć więcej? Ba powiem więcej, możemy bić RB nawet w czasie kiedy na nas wpadniecie, ok? 


Co pisałem kilka stron wcześniej, ale Panowie fiuson tim (joł!) udają, że nie widzą mojego posta :(


Tak więc ja jestem zawsze chętny i otwarty na propozycję, ale sami widzicie :)


nie wiem co te screeny pokazują... raczej nic


Masz rację fruziu, nic nie pokazują... (Prawda panowie?) Idź poszukaj naszego PT o 04:30, tylko dorwijcie nas wreszcie, bo tak straszycie i straszycie a jakoś +2 tygodnie już i żadnego PK na nas.

nie widziałem ani jednego posta w którym ktoś pisał by o tym że jesteśmy legit... chyba że alarion ale on od nas nie jest

Stary, jeżeli wyzywasz kogoś od boterów, to siłą rzeczy siebie traktujesz jako legit... Znasz przysłowie "Przyganiał kocioł..." ? Ale masz rację, my w Rift jeszcze nie botowaliśmy jak do tej pory :P


Mam nadzieje że to ostatnie co mówię to wy zaczęliście tu płakać na forum MÓWIĆ ŻE JESTEŚMY NAJGORSI I A WY JESTEŚCIE SUPER i niech tak zostanie bo już nie chce mi się czytać tych wypocin alariona i twoich mało ciekawych screenów...

Czy są mało ciekawe, to oceniają inni ludzie. Skoro te screeny pokazują wasz poziom (Zarówno kultury, skilla PvP, i innych aspektów) to wiadomo, że dla ciebie, jako dla osoby zainteresowanej będą mało ciekawe, bo w końcu obnażają was, a nie nas.

I jeszcze jedno, gdzie ktoś płakał? Ja tylko konsekwentnie chcę doprowadzić do tego, żeby każdy kto gra w L2 wiedział jacy jesteście naprawdę i nie popełnił tragicznego błędu, jakim jest dołączenie do "fiużon tim joł".


Youkidian... Na siege liczy się każda para rąk a kolega nie miał co robić... a co do title to kiedy często zmieniałem... ale ostatnio mam takie same non stop...
Wygodnie mam nadzieję się operuje na dualu podczas siege? Active heal + live DD, hmm nice, to dlatego tak szybko padaliście. Ile swoich altów zalogował Pan Biały? z 10 to jak nic musiało być, żeby ze 2 PT uzbierać na pokaz chociaż...


i coś na zakończenie (niestety kto z kim przystaje takim się staje) muszę od was odpocząć...



na razie


Słyszę to już któryś raz :)

Plz piszcie więcej, bo tak nudno będzie bez was :<

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #463 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:42:34 am »
http://www.collegehumor.com/video:1907543

We Didn't Start the Flame War!   :mrgreen:
Ordinay - lolSwM @ Franz / lolCleric [Elyos] @ Telemachus



its a moo point. why? cause its liek a cow's(zombie's) opinion. it jus doesnt matter. ITS MOO!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #464 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:51:43 am »
hehe fajny filmik Ordi xD

Kiedy idziemy znów na RB? Podobało się tankowanie? :P
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #465 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:54:45 am »
 Mi tam najbardziej podobalo sie jak Niunia (plec piekna) pojechala BIELAKA a on wyzwal ja od pedalow...;D
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #466 dnia: Czerwiec 03, 2009, 02:07:49 am »
Myślałem, że już tego nie mam na dysku, ale jednak... "Evening with Mr White" part 2





Tak jeszcze drobna opowieść o dokonaniach Pana BIELAKA podczas Wigilii i sylwestra... Zgadnijcie, co robi Pan BIELAK podczas gdy ludzie siedzą z rodziną za stołami, albo bawią się na imprezie sylwestrowej? Tak, dobrze myślicie, szukali Dartha po wszystkich spotach. Mam nadzieję, że jak ktoś z rodziny was widzi, to jeszcze was poznaje... (Chociaż ja na ich miejscu bym się w ogóle nie przyznawał do tego...)

znam jedno przysłowie pasujące do tego...
w dup :oops: byłeś gów :oops: widziałeś
nie wiesz nie znasz to nie mów to to jest według mnie żałosne.....


Czyżby? :



Kiedy wreszcie przestaniesz kłamać i spojrzycie wprawdzie w oczy? Kurde, Może zaprosimy Pana Białego następnym razem na jakiegoś sylwestra, co wy na to panowie? Szkoda mi chłopaka trochę :<


A co do "Tunelu Bielaka" i auto rezu... IMHO epic:






Fak faktem tylko 20 CRP, ale akcja przednia. Link który dałem na youtube jest trochę lepszy, bo tam było +200 CRP :P

I kto botuje po kątach i w ciemnych zaułkach Panie Biały?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #467 dnia: Czerwiec 03, 2009, 09:08:20 am »
Alarion, jak bedziecie robic jakies RBki, chetnie sie wprosze, co ty na to ? :D
Chyba nie pogardzisz judgementem hmm ? :p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #468 dnia: Czerwiec 03, 2009, 10:43:01 am »

Kiedy idziemy znów na RB? Podobało się tankowanie? :P

wystarczy pm  :P
Ordinay - lolSwM @ Franz / lolCleric [Elyos] @ Telemachus



its a moo point. why? cause its liek a cow's(zombie's) opinion. it jus doesnt matter. ITS MOO!


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #469 dnia: Czerwiec 03, 2009, 11:45:44 am »
Myslalem ze juz sie nie doczekam a jedan ,Alarion rozumiem ze twoich 7 mlodszych braci ktorych yo zdjecie umiesciles  powyzej zagladaja ci przez ramie i podgladajac zobaczyli jak dostajecie po dupie postanowili nadac sobie title walecznych wojownikow z klanu ODRODZENIE ;) Powiedz im ze im pozwalamy , a dla ciebie Alarion jak cie spotkam bez klanu zachowalem najpiekniejszy nick  (RolnikPL) mam nadzieje ze bardzo ci sie spodoba i bedziesz dumnie kroczyl z podniesiona glowa ;)

Darth  ty sie jednak nic nie zmienisz kreciles i dalej bedziesz krecil ;)

Wynik dzisiejszego poranka:

CIACHO - 4 %
BEKSA  - 4 %
BOKSER  - 4 %

Male sprostowanie odnosnie bredni Dartha - SPIRIONA nie dorwaliscie na PK.


ps.Darth  wojne odwolalismy poniewaz  lepiej jest was zabijac na PK - ciao
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 11:47:16 am wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #470 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:12:17 pm »
Nie bo lepiej nas pkowac tylko dlatego, ze jestescie tchórzami, boicie sie stanac do walki, wymigujecie sie caly czas a pojawiacie sie tylko jezeli macie za soba ludzi z Fusion...Taka prawda...

Skoro nie boicie sie nas pkowac po nocach to po wczorajsze bsoe Sw33ty'iego ?? Takie kozaki z Was pkowac ale jak juz przyjdzie powalczyc z kims kto nie afkuje to uciekacie...

Nie wiem co moze byc zabawnego w zabijaniu ludzi na afku, no ale widze, ze innym to sprawia przyjemnosc QQ

Szkoda mi Was, naprawde.

PS I tak Was dorwe QQ



http://www.collegehumor.com/video:1907543

We Didn't Start the Flame War!   :mrgreen:

uwielbiam to <3 Juz wczesniej to slyszalem. To jest genialne :)


Myslalem ze juz sie nie doczekam a jedan ,Alarion rozumiem ze twoich 7 mlodszych braci ktorych yo zdjecie umiesciles  powyzej zagladaja ci przez ramie i podgladajac zobaczyli jak dostajecie po dupie postanowili nadac sobie title walecznych wojownikow z klanu ODRODZENIE ;) Powiedz im ze im pozwalamy , a dla ciebie Alarion jak cie spotkam bez klanu zachowalem najpiekniejszy nick  (RolnikPL) mam nadzieje ze bardzo ci sie spodoba i bedziesz dumnie kroczyl z podniesiona glowa ;)

Darth  ty sie jednak nic nie zmienisz kreciles i dalej bedziesz krecil ;)

Wynik dzisiejszego poranka:

CIACHO - 4 %
BEKSA  - 4 %
BOKSER  - 4 %

Male sprostowanie odnosnie bredni Dartha - SPIRIONA nie dorwaliscie na PK.


ps.Darth  wojne odwolalismy poniewaz  lepiej jest was zabijac na PK - ciao


Imo słaba riposta. Popracuj jeszcze troche. Moze kiedys Ci sie uda.

btw screeny mile widziane.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #471 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:19:03 pm »
Powtarzasz sie jak zwykle Arissa ;/ Wlasnie delevelowanie was to najmilsza przyjemnosc ;)
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #472 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:28:51 pm »
'e'mazing  :shock:
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #473 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:30:47 pm »
Powtarzam sie, bo tak sie robi jak ktos czegos zrozumiec nie potrafi.

Fajne screeny :) Teraz oficjalnie wiadac, kim jest ZUZIA QQ

btw wrzucalbys linki z imageshack'a bo nie chce mi sie ich sciagac zeby je ogladnac..tak beznadziejnie je wrzuciles :(

w8ing 4 moar !!
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #474 dnia: Czerwiec 03, 2009, 12:36:42 pm »
ale ich nie trzeba ściągać nabie ^^ :D

w00t w00t 900
League of Legends