Witaj
Gość

Ankieta

Berserker jest fajny?

Tak
30 (55.6%)
Nie
11 (20.4%)
A co to jest ?
13 (24.1%)

Głosów w sumie: 54

Wątek: Berserker jest fajny?  (Przeczytany 9123 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 16, 2009, 08:02:56 am »
Soul Hound'ów też tak cisną? Może jak wylosuje się tanka to trzeba zrobić log out bo w zasadzie według tego co powiedziałeś to szanse są bliskie zeru.

Btw czym różniły się pliki na Lollancerze od tych z RPG?

z zerkami jest tak im wyższy levele tym są słabsi w stosunku do niektórych klas

Nie wiesz co to PTS? różnice były między pts a gf jakie? nie pamiętam to było 1 kronikę temu
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 16, 2009, 07:38:27 pm »
ja sie tak lekko wtrace, roznica miedzy x30 a x1 jest naprawde wielka, nie wazne jak podobne pliki by byly


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 16, 2009, 08:38:20 pm »

ehę te pliki to pts więc nie gramy (graliśmy) na tych samych.

Co do reszty tych wypocin to trudno coś napisać.

każdy tank zjada zerka. Przy SK to ty skila nei skastujesz do tego dostaniesz tyle debufów że nie będziesz nic innego robił tylko clease walił. DA tak cię wycanceluje do tego phisical mirror i sor o ile ty się obudzisz ze stuna :). więcej pisać nie trzeba. TK Pal to samo.

Inne klasy? luzik: ogarnięty nóż (każdy), tyrant deska glad tanki to w sumie daje kolo 8-10 klas

Chociażby zamiast kociarza.  :D

to już wole tanka niż zerka ale to może dlatego że gram tankiem :)

jedna wielka bzdura, Berserk jest jednym z czolowych farmerow na olimpadzie i wlascie tylko soulhunt ma z nim szanse. Disarm +rush ze stune zalatwia wszystkich
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 17, 2009, 08:20:28 am »
oczywiście :)

zerk to ownator i leje all :) żyj dalej w swoim świecie :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 17, 2009, 09:01:19 am »
oczywiście :)

zerk to ownator i leje all :) żyj dalej w swoim świecie :)

zaloguj się na teon i zobacz jak gra Isterica doombringer.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 17, 2009, 09:05:59 am »
i co na podstawie jednego kolesia który ma 84+ i vespery full epicki i skile na +++++ mam wyciągać wnioski?

a jak gra DLM? i kilku innych tanków z offa.

guzik możesz tankowi zrobić. Już pomijam że jak ci się odbije ten twój imba stun z rusha to jest po walce z każdym tankiem. Tanka nie zabijesz na 2 skile jak większość klas. Dissarm (też się może odbić) akurat tankom nie przeszkadza bo tarczy im nie zdejmiesz.

itd itd nie chce mi się pisać ale tanki każdy>zerk
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 17, 2009, 04:26:31 pm »
to o czym pisze montezuma to poprostu roznica w lvl/equipie ale to nie ma nic wspolnego z tym jaka klasa jest lepsza i tu sie niestety musze zgodzic z Azella(qq)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 17, 2009, 04:54:07 pm »
i co na podstawie jednego kolesia który ma 84+ i vespery full epicki i skile na +++++ mam wyciągać wnioski?

a jak gra DLM? i kilku innych tanków z offa.

guzik możesz tankowi zrobić. Już pomijam że jak ci się odbije ten twój imba stun z rusha to jest po walce z każdym tankiem. Tanka nie zabijesz na 2 skile jak większość klas. Dissarm (też się może odbić) akurat tankom nie przeszkadza bo tarczy im nie zdejmiesz.

itd itd nie chce mi się pisać ale tanki każdy>zerk

ty sierota jesteś? Myślisz ze jedynie isterica na teonie jest 84+ i nikt więcej? On walczy przeciwko 84+ tankom full epic i także vesper broniami, 50% walk wygrywa z tankami. TO ze na jakimś piracie ktoś nie umie grac Doombringer nie oznacza ze nie oznacza ze jest tak samo na offie. Jak pisałem wyżej, zrobi sobe trail konto, zaloguj na teon i pooglądaj olimpiad od ~20 grudnia. Tylko idiota wydala by opinie o jakiejś klasie po paru godzinach gry na jakimś piracie

Co do shield stun, naprawdę trudno jest zastunowac Doombringer 85 z full epic i majestic set
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2009, 05:01:24 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 17, 2009, 06:20:15 pm »
ty sierota jesteś? Myślisz ze jedynie isterica na teonie jest 84+ i nikt więcej? On walczy przeciwko 84+ tankom full epic i także vesper broniami, 50% walk wygrywa z tankami.
to te 50% z tankami na 78 chyba...
TO ze na jakimś piracie ktoś nie umie grac Doombringer nie oznacza ze nie oznacza ze jest tak samo na offie.
problem w tym, ze niektorzy ludzi na offie tez nie umieja grac
Co do shield stun, naprawdę trudno jest zastunowac Doombringer 85 z full epic i majestic set
i naprawde latwo jest zabic zerka w mj secie


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 17, 2009, 06:29:51 pm »
ty sierota jesteś? Myślisz ze jedynie isterica na teonie jest 84+ i nikt więcej? On walczy przeciwko 84+ tankom full epic i także vesper broniami, 50% walk wygrywa z tankami.
to te 50% z tankami na 78 chyba...

nie, niemal każdy 81++ zabija tanka 78, wszystko co ma mniej niż 81 jest jedynie mięsem armatnim na olimpiadzie. Isterica wygrywa z top tankami na serwerze, a taki top tank to 84++
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 17, 2009, 07:32:34 pm »
nie, niemal każdy 81++ zabija tanka 78, wszystko co ma mniej niż 81 jest jedynie mięsem armatnim na olimpiadzie.
jakbym nie wiedzial :P
Isterica wygrywa z top tankami na serwerze, a taki top tank to 84++
to on walczy z mega retardami chyba. zaden woj nie ma najmniejszych szans z ogarnietym PK 83+, z reszta tankow tez bardzo ciezko, no ale skoro on jedzie wiekszosc tankow... nie wiem jakim cudem wygrywa z destro, z tyrantem/gladem tez ciezko


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 17, 2009, 07:37:41 pm »
disarm na czas i liczenie ze sie nie odbije :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 17, 2009, 08:27:15 pm »
Moja puenta na Wasza dyskusje : montezuma>>>Wy wiedza montezumy>>>>>>>>>>>wasza wiedzia. :)

Pozdrawiam! i bez flamu prosze :D


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 17, 2009, 09:16:54 pm »
nie, niemal każdy 81++ zabija tanka 78, wszystko co ma mniej niż 81 jest jedynie mięsem armatnim na olimpiadzie.
jakbym nie wiedzial :P
Isterica wygrywa z top tankami na serwerze, a taki top tank to 84++
to on walczy z mega retardami chyba. zaden woj nie ma najmniejszych szans z ogarnietym PK 83+, z reszta tankow tez bardzo ciezko, no ale skoro on jedzie wiekszosc tankow... nie wiem jakim cudem wygrywa z destro, z tyrantem/gladem tez ciezko

skad wiesz  zkim walczy jak  nie ogladales? a no tak ty wiesz lepiej sry

poza tym mowienie o zerku na jakims privie to ejst jak bysmy mowili o innej kalsie zupelnie bo kamaele to sa takie jakie ich admin sobie upatrrzy. na roznych privach gralem zerkiem i albo byl zrobiony tak ze wystaryzlo spamowac rush impactem albo stun z rusha nie wchodzil bleed nie wchodzil i disarm nie wchodzil. nigdy nei spotkalem sie z "dobrym" ustawieniem
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2009, 09:18:56 pm wysłana przez shevra »
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:46:48 pm »
i co na podstawie jednego kolesia który ma 84+ i vespery full epicki i skile na +++++ mam wyciągać wnioski?

a jak gra DLM? i kilku innych tanków z offa.

guzik możesz tankowi zrobić. Już pomijam że jak ci się odbije ten twój imba stun z rusha to jest po walce z każdym tankiem. Tanka nie zabijesz na 2 skile jak większość klas. Dissarm (też się może odbić) akurat tankom nie przeszkadza bo tarczy im nie zdejmiesz.

itd itd nie chce mi się pisać ale tanki każdy>zerk

ty sierota jesteś? Myślisz ze jedynie isterica na teonie jest 84+ i nikt więcej? On walczy przeciwko 84+ tankom full epic i także vesper broniami, 50% walk wygrywa z tankami. TO ze na jakimś piracie ktoś nie umie grac Doombringer nie oznacza ze nie oznacza ze jest tak samo na offie. Jak pisałem wyżej, zrobi sobe trail konto, zaloguj na teon i pooglądaj olimpiad od ~20 grudnia. Tylko idiota wydala by opinie o jakiejś klasie po paru godzinach gry na jakimś piracie

Co do shield stun, naprawdę trudno jest zastunowac Doombringer 85 z full epic i majestic set

no tak bo te tanki które walczą i są składane nie mają epicków? epic u tanka epic u zerka czyli nikt nic z tego nie ma. (jezeli chodzi o stuna)

gl z maj setem. Samym jugdmentem czy tribunalem zabijasz zerka w maju. Pomijając sor u da i inne cuda u pozostałych tanków.

tak zapytam: kiedy ten zerk zaczyna modlitwy: przed czy po rzuceniu skila żeby się nie odbił od takiego tanka?

dziś byłem na moim lolprivie (lancer) na oly. Miałem walkę z Zerkiem +80 (dokładnie nie wiem) z epickami (to wiem) w dynasty secie i z icarusem (chyba). Na 3 dissarmy dostał 2 a na 5 szarż 3. Fakt miałem fart.

Ok ale zakładając że się nic nie odbije. Rozumiem że 3 ud to też nie istotny problem dla zerka. I rozumiem że na moim lol privie też grają same nuby pomimo tego że tam grają ludzie oficjalnych serwerów.

Poza opowieściami kapitana misia jakoś argumentacja mnie nie przekonuje. Prz enchantowanym bashu co ty chcesz zerkiem zrobic? stać i próbować odejśc??? Mozesz mieć master work na tym maju i cały +6 a i tak będziesz łykał stuny.

itd itd. To nie nuker że padnie od szarży i 1 skila.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 18, 2009, 09:14:32 am »
skad wiesz  zkim walczy jak  nie ogladales? a no tak ty wiesz lepiej sry
problem w tym, ze gralem kiedys na offie (2 miechy ale zawsze) i widzialem co niektorzy pr0 gamerzy na oli wyprawiaja... no ale jak np. ludzie pisza ze tyrant nie ma szans z zerkiem/gladem na oli, a mnie na rpg clubie nie pocisnal zaden, no to wiadomo ze moge zaczac watpic w umiejetnosci i wiedze graczy z offa
poza tym mowienie o zerku na jakims privie to ejst jak bysmy mowili o innej kalsie zupelnie bo kamaele to sa takie jakie ich admin sobie upatrrzy. na roznych privach gralem zerkiem i albo byl zrobiony tak ze wystaryzlo spamowac rush impactem albo stun z rusha nie wchodzil bleed nie wchodzil i disarm nie wchodzil. nigdy nei spotkalem sie z "dobrym" ustawieniem
na rpg club czy lancerze (Azella) raczej nie sa zbugowani za bardzo...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 18, 2009, 09:28:39 am »
nie nie ja gram na zbugowanym privie a poza tym u mnie na serverze są same nuby. To nie euoff gdzie gra 500 ludzi i taki zerk może klepać jakieś sieroty które jeszcze tam graja a pojecie muszą mieć wybitne skoro ich akurat ten kurczak klepie :)

@montezuma skoro ja z moim lol sprzętem jestem wstanie sklepać zerka w draco czy dynasty to nie wiem jak mozna przegrać mając 83+ vespery i epici.

Ten biedny zerk walcząc zemną głównie cleansa używał bo sobie sam debufy wrzucał a po tod i kociaku nie miał prawie bufków. Nie wiem co by z nim tak sk zrobił.

Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 23, 2009, 12:13:04 pm »
nie nie ja gram na zbugowanym privie a poza tym u mnie na serverze są same nuby. To nie euoff gdzie gra 500 ludzi i taki zerk może klepać jakieś sieroty które jeszcze tam graja a pojecie muszą mieć wybitne skoro ich akurat ten kurczak klepie :)

@montezuma skoro ja z moim lol sprzętem jestem wstanie sklepać zerka w draco czy dynasty to nie wiem jak mozna przegrać mając 83+ vespery i epici.

Ten biedny zerk walcząc zemną głównie cleansa używał bo sobie sam debufy wrzucał a po tod i kociaku nie miał prawie bufków. Nie wiem co by z nim tak sk zrobił.



Pro gamer, idąc tropem twoich wypowiedzi wynika z tego że: jak u nich grają Cioty i Retardy na tankach to u ciebie Grają piczki na Berkach


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 23, 2009, 01:40:09 pm »
za to trzeba byc pr0 gamerem, zeby przegrac na oli tankiem z jakimkolwiek wojem


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker jest fajny?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 27, 2009, 12:43:57 am »
krigan więc powiedz mi co ty zerkiem możesz zrobić grając z tankiem (jakimkolwiek) bo ja szans nie widzę :(

jak wystąpisz w maju to zginiesz od atri jak w draco to nie obudzisz się ze stuna. Jak używasz dubuffów to ci wracają i jest jeszcze weselej.

Nie bardzo wiem jak miałby zerk wygrać. Nawet jak będzie miał swoje ud i ud z talizmanów to i tak u gudzik da. FF też nie przyda mu się za wiele.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!