Witaj
Gość

Wątek: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna  (Przeczytany 271153 razy)

  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1375 dnia: Wrzesień 14, 2009, 01:26:13 am »
Nieraz widzialem jakiegos czlonka DA pozno w nocy na bocie ( nietwierdze ze inni klanowicze i cl o tym wiedzieli i pozwalali na to ) a co do ebayowania adeny i postaci to rzeczywiscie jest to u nich powszechne. Tu nasuwa mi sie mysl co jest tak naprawde gorsze botowanie i jednak zdobywanie itemow,enchatowanie,crafcenie samemu czy kupowanie gotowych itemow za adene kupiona przez internet. No coz, niech zyje gra LEGIT xD


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1376 dnia: Wrzesień 14, 2009, 07:26:03 am »
jeden ma 9 2gi - 18 postow... wow napewno slepo wam uwierze i bede ich potepial za to!!  :shock: ja swego czasu jak gralem na lunie to mialem pare potyczek z DA i calkiem fajnie sie walczylo ^_^; a to jak sobie radza to raczej srednio mnie obchodzi, wazne ze daja rade :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 07:27:55 am wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1377 dnia: Wrzesień 14, 2009, 09:18:20 am »
@Sin3R,Astilia <- a wy kto?, bo w grze takich nickow nie spotkalem, to tak odnosnie tego "braku jaj"
ohohoho, znow ktos po dupie dostal w pvp i przyszedl polakac :P
a tak w ogóle o co chodzi?
my tam w portfelach ludziom nie siedzimy, wiec nie oceniamy i nie zazdroscimy, jesli komus znudzila sie jakas klasa na 78 lvl i ja sprzedal i kupil sobie inna to co mi do tego? jego sprawa, niemniej podstawa to zywi ludzie w klanie, swego czasu nawet zdarzalo sie, ze przyjmowalismy ludzi i postacie, ktore/ktorzy botowali, bo chcieli sprobowac zyc bez bota (kazdemu trzeba dac szanse, a my nie jestesmy fanatykamii potrafimy nawet rozmawiac z ludzmi grajacymi za pomoca wspomagaczy, a zdarza sie, ze nawet po jednej zstonie w pvp walczymy :) ) , ale to tak uzaleznia, ze co najwyzej 1 m-c wytrzymywali :)

ps. poprosze moda o przeklejenie tego do jakiegos nowego tematu, bo z rekrutacja ma to niewiele wspolnego, a jak widze jest chec dyskusji, przed ktora raczej nie bede sie uchylac :)

Proszę bardzo ;)
/Fro
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 09:54:27 am wysłana przez Frohike »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1378 dnia: Wrzesień 14, 2009, 09:48:39 am »

 ale to tak uzaleznia, ze co najwyzej 1 m-c wytrzymywali :)



Ejj noo :(

Btw. zeby nie bylo...Ja ich nie znam ^^
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1379 dnia: Wrzesień 14, 2009, 10:08:53 am »
(kazdemu trzeba dac szanse, a my nie jestesmy fanatykamii potrafimy nawet rozmawiac z ludzmi grajacymi za pomoca wspomagaczy, a zdarza sie, ze nawet po jednej zstonie w pvp walczymy :) ) , ale to tak uzaleznia, ze co najwyzej 1 m-c wytrzymywali :)
Proszę bardzo ;)
/Fro

Ta byłem w tym klanie grałem wtedy z palca miałem 40 lvl a ktoś genialny zabrał mi prawa do ch  bo nie siedziałem na tsie jak expiłem solo. Co do kupowania kasy i postaci poza serwerem to prawda. Ale cóż oni są PB(jeb....ć bota)100% !

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1380 dnia: Wrzesień 14, 2009, 10:28:52 am »
Ta byłem w tym klanie grałem wtedy z palca miałem 40 lvl a ktoś genialny zabrał mi prawa do ch  bo nie siedziałem na tsie jak expiłem solo. Co do kupowania kasy i postaci poza serwerem to prawda. Ale cóż oni są -_-'....ć bota)100% !
dokladnie tak, bycie w klanie dla nas = obecnosc na vencie, jesli ktos ci odebral prawa do CH to pewnie bylo tylko ostrzezenie, zapene za chwile bys z klanu wylecial, jak dochodzisz do klanu to warto sie zorientowac w zasadach w nim ponujacych by pozniej nie smarkacm sie

zajrzyj do posta rekrutacyjnego, tam jest napisane:
Czego oczekujemy:
- aktywności w grze,
- kultury osobistej,
- korzystania z komunikatora głosowego,
- aktywności na forum.

wiec sie nie osmieszaj glupimi postami
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1381 dnia: Wrzesień 14, 2009, 10:51:43 am »
Ta byłem w tym klanie grałem wtedy z palca miałem 40 lvl a ktoś genialny zabrał mi prawa do ch  bo nie siedziałem na tsie jak expiłem solo. Co do kupowania kasy i postaci poza serwerem to prawda. Ale cóż oni są -_-'....ć bota)100% !
dokladnie tak, bycie w klanie dla nas = obecnosc na vencie, jesli ktos ci odebral prawa do CH to pewnie bylo tylko ostrzezenie, zapene za chwile bys z klanu wylecial, jak dochodzisz do klanu to warto sie zorientowac w zasadach w nim ponujacych by pozniej nie smarkacm sie

zajrzyj do posta rekrutacyjnego, tam jest napisane:
Czego oczekujemy:
- aktywności w grze,
- kultury osobistej,
- korzystania z komunikatora głosowego,
- aktywności na forum.

wiec sie nie osmieszaj glupimi postami
Tylko wiesz to było śmieszne bo na 4 osoby na moim lvlu tylko mi zabrano dostęp do ch XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1382 dnia: Wrzesień 14, 2009, 11:13:26 am »
Kard mam inny nick na lunie i inny na tym forum( na forum posluguje sie starym nickiem z priva). Jeszcze niepadlem od reki DA bo niemamy wara wiec niepochlebiaj sobie az tak bardzo. Ja osobiscie nic do was niemam, znam kilka osob od was z klanu i sa wporzadku ludzmi, napisalem tylko ze nieraz widzialem kogos od was na bocie i tyle a kupowanie adeny i postaci przez internet dla mnie niejest graniem legit i rowna sie z tym samym co urzywanie bota  ktorego notabene tak bardzo sie wyrzekacie.

P.S I tak radzicie sobie calkiem niezle jak na polski klan grajacy w 30% legit. Szacun.

jeden ma 9 2gi - 18 postow... wow napewno slepo wam uwierze i bede ich potepial za to!! 
A co ma wspolnego ilosc postow na forum do gry na danym serwerze?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 11:46:03 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1383 dnia: Wrzesień 14, 2009, 12:15:11 pm »
Tylko wiesz to było śmieszne bo na 4 osoby na moim lvlu tylko mi zabrano dostęp do ch XD
nie chce cie obrazac, ale prowokujesz niezle :P
widocznie tych 3 uzywalo ventrilo

Kard mam inny nick na lunie i inny na tym forum( na forum posluguje sie starym nickiem z priva).
to podaj z Luny przynajmniej bede wiedzial z kim mam przyjemnosc :P
  napisalem tylko ze nieraz widzialem kogos od was na bocie
bardzo mozliwe, upilnowac wszystkich sie nie da, dlatego miedzyinnymi wymagamy obecnosci na ventrilo, niemniej jezeli ktorys z oficerow taka sytuacje zauwazy (bo nie wystarczy by ktos napisal a on botuje, nawet nasz klanowicz, warunkiem by ktos wylecial z klanu jest opinia oficera, lepiej miec 3 boterow w klanie, niz wywalic jednego uczciwego gracza) to gracz wylatuje.

i tyle a kupowanie adeny i postaci przez internet dla mnie niejest graniem legit i rowna sie z tym samym co urzywanie bota  ktorego notabene tak bardzo sie wyrzekacie.
juz tyle razy to pisalem, ale jak ktos nie ma sie do czego dopierdoloc, to bedzie to jak mantre powtarzal, czlowieku ogarnij sie tak troszke choc i znajdz gdzies w tekst, ze jestesmy 100% legit klanem, zeby taki klan stworzyc i utrzymac to chyba lider musialby mies dostep do wszystkich kont i portfeli :P
czy tak ciezko zrozumiec, ze dla nas L2 to nie miejsce w ktorym musimy sie wyzyc i wszystkich pozabijac, zdobyc wszystkie zamki i w ciagu dnia miec 85 lvl? my logujemy się po to by sie zrelaksowac, posiedziec na vencie ze znajomymi i dobrze sie bawic, zapewniamk cie, ze nie ma na to szans gdy polowa ludzi siedzi na bocie, a gdy nam się jeszcze przy tym uda cos osiągnąć, to tym wieksza mamy z tego satysfakcje


Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1384 dnia: Wrzesień 14, 2009, 02:28:29 pm »
jeden ma 9 2gi - 18 postow... wow napewno slepo wam uwierze i bede ich potepial za to!! 
A co ma wspolnego ilosc postow na forum do gry na danym serwerze?
to ze napewno predzej uwierze osobie, ktora sie stale udziela na forum odnosnie danego serwera niz osobie, ktora sie ledwie zarejestrowala i zaczyna najezdzac
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1385 dnia: Wrzesień 14, 2009, 02:47:44 pm »

jeden ma 9 2gi - 18 postow... wow napewno slepo wam uwierze i bede ich potepial za to!! 
A co ma wspolnego ilosc postow na forum do gry na danym serwerze?
to ze napewno predzej uwierze osobie, ktora sie stale udziela na forum odnosnie danego serwera niz osobie, ktora sie ledwie zarejestrowala i zaczyna najezdzac
Bynajmniej niezaczalem najezdzac tylko wyrazilem swoje zdanie nikogo nieobrazajac :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 02:59:29 pm wysłana przez Sin3R »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1386 dnia: Wrzesień 14, 2009, 09:31:30 pm »
jeden ma 9 2gi - 18 postow... wow napewno slepo wam uwierze i bede ich potepial za to!! 
A co ma wspolnego ilosc postow na forum do gry na danym serwerze?
to ze napewno predzej uwierze osobie, ktora sie stale udziela na forum odnosnie danego serwera niz osobie, ktora sie ledwie zarejestrowala i zaczyna najezdzac
Ja za was mam największego e-penisa postowego więc pójdź za moim głosem :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1387 dnia: Wrzesień 14, 2009, 09:48:36 pm »
nie bo masz dwa minusy a to oznacza -2000 postow czyli masz najwieksza e-dziure  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1388 dnia: Wrzesień 15, 2009, 12:11:51 am »
nie bo masz dwa minusy a to oznacza -2000 postow czyli masz najwieksza e-dziure  :oops:
Pfyyy zazdrościsz mi bo sam nie masz minusów:P Pamiętaj 2 minusy dają plus

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1389 dnia: Wrzesień 15, 2009, 09:55:59 am »
i tyle a kupowanie adeny i postaci przez internet dla mnie niejest graniem legit i rowna sie z tym samym co urzywanie bota  ktorego notabene tak bardzo sie wyrzekacie.
juz tyle razy to pisalem, ale jak ktos nie ma sie do czego do-_-'oc, to bedzie to jak mantre powtarzal, czlowieku ogarnij sie tak troszke choc i znajdz gdzies w tekst, ze jestesmy 100% legit klanem, zeby taki klan stworzyc i utrzymac to chyba lider musialby mies dostep do wszystkich kont i portfeli :P
czy tak ciezko zrozumiec, ze dla nas L2 to nie miejsce w ktorym musimy sie wyzyc i wszystkich pozabijac, zdobyc wszystkie zamki i w ciagu dnia miec 85 lvl? my logujemy się po to by sie zrelaksowac, posiedziec na vencie ze znajomymi i dobrze sie bawic, zapewniamk cie, ze nie ma na to szans gdy polowa ludzi siedzi na bocie, a gdy nam się jeszcze przy tym uda cos osiągnąć, to tym wieksza mamy z tego satysfakcje

cos ty tak umilkl?, a taki wygadany i wszystko wiedzacy byl...prawie, ze wierzchem na kocie jeachal i cisza...
nadal czekam no odpowiedz "leperze l2", pytanie masz pogrubiona czcionka, masz jaja czy tlko szczekac potrafisz?



Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1390 dnia: Wrzesień 15, 2009, 11:31:35 am »
Widze Kard ze sie ostro przejales obiektywna opinia kogos kto ani z wami nietrzyma ani niema z wami wara. Czy ja w ktoryms z moich postow napisalem ze twierdzicie ze jestescie 100% legit klanem? Wyrazilem tylko swoja opinie i stwierdzilem ze gracie w 30% legit ( w 30% dlatego ze ebayujecie i czasem zobacze na jakims spocie w srodku nocy bota z waszym crestem). Grajcie sobie jak chcecie a opinia o was jest tylko opinia.

''leperze l2''- hehe dobre xD


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1391 dnia: Wrzesień 15, 2009, 12:28:55 pm »
proponuje specjaliste, bo takie zaniki pamieci moga byc niebezpieczne :)
pare postow wczesniej
No coz, niech zyje gra LEGIT xD
pewnie, ze mnie ruszylo ale nie twoje bzdury o tym ze wiekszosc to allegro itp. ale to, ze zarzuciles, ze klamiemy w postach rekrutacyjnych i osukujemy ludzi
 
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1392 dnia: Wrzesień 15, 2009, 01:20:40 pm »
To ja Tobie proponuje nie specjaliste ale cofnac sie do pierwszej klasy szkoly podstawowoej i przypomniec sobie jak sie czyta cos ze zrozumieniem bo twoje zarzuty robia sie juz smieszne. Dopowiadasz sobie jakies rzeczy ktorych  w moich postach nawet niema. A wiec napisze mam nadzieje ze po raz ostatni:

1. Nienapisalem ze wiekszosc kupuje z allegro tylko ze jest to powszechne (mam nadzieje ze rozrozniasz znaczenie tych dwoch slow).
2. Nigdzie ale to przenigdzie niezarzucilem ze klamiecie ludzi i oszukujecie ludzi w postach rekrutacyjnych, zupelnie niemam pojecia skad Ci sie to wzielo.
3.''niech zyje gra legit''- po pierwsze to akurat sarkazm a po drugie pokaz mi tam cyfre 100%.(sam napisalem ze jestescie klanem grajacem w 30% LEGIT)
4. Przytocze cytat z jednego z moich postow na rozluznienie atmosfery: '' Ja osobiscie nic do was niemam, znam kilka osob od was z klanu i sa wporzadku ludzmi''

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2009, 01:22:11 pm wysłana przez Sin3R »


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1393 dnia: Wrzesień 15, 2009, 01:42:17 pm »
To przejdzmy do konkretow:
1. Nienapisalem ze wiekszosc kupuje z allegro tylko ze jest to powszechne (mam nadzieje ze rozrozniasz znaczenie tych dwoch slow).
na podztawie czego wnioskujesz, ze jest to powszechne?

3.''niech zyje gra legit''- po pierwsze to akurat sarkazm a po drugie pokaz mi tam cyfre 100%.(sam napisalem ze jestescie klanem grajacem w 30% LEGIT)
jak to 30% wyliczyles, rozumiem, ze jakas ankiete robiles?

bo jesli nie to pieprzysz od rzeczy, a powdu nie znam, bo jakos nick swoj boisz sie podac
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1394 dnia: Wrzesień 15, 2009, 02:07:25 pm »
Wnioskuje to po rozmowach z klanowiczami od was ktorzy mowia ze w klanie panuje zasada ze kazdy sam sobie sprzet sklada i zalatwia tylko czasem z lekka pomoca klanowiczy i mowiacych mi lub moim znajomym tekst: '' chyba bede musial kupic z 300/500kk'' oraz z tego ze ludzie sprzedaja posty od was z klanu oraz takowe kupuja.
30% to tak w przyblizeniu liczba graczy od was ktorzy nieurzywaja trzecich programow ani nie ebayuja ( od razu zaznaczam ze ze dla mnie niebotowanie rowna sie rowniez niepuszczanie bezklanowych altow typu bufer/spoil na botach i nieurzywanie programow typu ckliker/autotarget i cpspam).

Btw sadze ze ta dyskusja i tak do niczego nieprowadzi bo ty bedziesz meznie bronil swojego klanu( co jest zupelnie zrozumiale) a mnie tak naprawde nieobchodzi jak gracie bo niemama z wami nic wspolnego. Wiec zycze milej zabawy w grze i preznego rozwijania klanu.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1395 dnia: Wrzesień 15, 2009, 02:41:22 pm »
Wnioskuje to po rozmowach z klanowiczami od was ktorzy mowia ze w klanie panuje zasada ze kazdy sam sobie sprzet sklada i zalatwia tylko czasem z lekka pomoca klanowiczy i mowiacych mi lub moim znajomym tekst: '' chyba bede musial kupic z 300/500kk'' oraz z tego ze ludzie sprzedaja posty od was z klanu oraz takowe kupuja.
a czy ci sami klanowicze przypadkiem nie wspomnieli ci o tym, ze klan pozyczyl im okolo 18kkk adeny na sprzet?, a czy ci klanowicze nie wspominaja, ze klan zaczyna przeznaczac czesc wlasnych srodkow na zakup osoba wbijajacym 80 lvl zbroji S80?, a czy klanowicze ci nie wspomnieli przypadkiem, ze CL aktywnym graczom sam szuka sprzetu i jesli uzna, ze sie nalezy otrzymuja go?, czy ci wspaniali informatorzy nie opowiadali ci o SPADA licytacji gdzie sa wystawiane rzeczy zdbyte przez klan z fortec (KE) i zamków (np. GC), a licytuje sie punktami zdobytymi za obecnosc np. na siege?
co oznacza "sprzedaj posty" nie mam zielonego pojecia :P

30% to tak w przyblizeniu liczba graczy od was ktorzy nieurzywaja trzecich programow ani nie ebayuja ( od razu zaznaczam ze ze dla mnie niebotowanie rowna sie rowniez niepuszczanie bezklanowych altow typu bufer/spoil na botach i nieurzywanie programow typu ckliker/autotarget i cpspam).
ok, ale jak to okolo 30% wyliczyles?, zeby takie cos okreslic to bez ankiety w ktorej nie wypowie sie 97% osob (3% na blad statystyczny :) ) nie jest mozliwe, wiec jestm nadal ciekawy jak tego dokonales...

Btw sadze ze ta dyskusja i tak do niczego nieprowadzi bo ty bedziesz meznie bronil swojego klanu( co jest zupelnie zrozumiale) a mnie tak naprawde nieobchodzi jak gracie bo niemama z wami nic wspolnego. Wiec zycze milej zabawy w grze i preznego rozwijania klanu.
skoro cie nie obchodzi jak gramyn to dlaczego o takie rzeczy wypytujesz naszych klanowiczy, dlaczego postujesz na naszym forum rekrutacyjnym?
oj misiu placzesz sie...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1396 dnia: Wrzesień 18, 2009, 01:19:49 pm »
Przeglądalem sobie rozne fora i trafilem na filmik idealnie pokazujacy gre "legit" w DA.

http://rapidshare.com/files/281710774/New_track_1.avi.html

Tylko sie nie kompromituj piszac o boxach, macro i innych cudach, bo kazdy, kto kiedykolwiek odpalil bota wie o co chodzi.


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1397 dnia: Wrzesień 18, 2009, 02:55:36 pm »
reupload bo to co dales mozna tylko 10x sciagnac, limit juz wykorzystny.
wrzuc na filefront.com albo speedyshare.com plz
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Banned
  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0