Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017  (Przeczytany 27064 razy)

  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 23, 2017, 06:30:50 pm »
Widzę ból dupy strasznie Ci doskwiera. Proponuję wyjść z domu - tam też jest życie :) A tak ogólnie to zanim coś napiszesz następnym razem to pomyśl, to nie boli.

Graj sobie w Simsy z Jokerem i Kesym. Co to baranów to nie porównywałbym Ciebie i Twojej "Graveland ekipa Show" z tymi zwierzętami. Bardziej pasuje do Ciebie stwierdzenie niezbyt inteligentny patachołek. Wreszcie możesz wyjść z miasta i zobaczyć takie spoty jak DV, może pierwszy fort zaliczyć - same plusy dzielny wojowniku!

tak btw. napisałeś cztery takie same posty i nawet twoja przysadka mózgowa nie zatrybiła :)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 23, 2017, 07:19:17 pm »
Widać kto inny nie ma życia skoro musisz się na forach wyżalić jak źle się gra na serwerze gdzie już nawet nie grasz.
A co do spotów to zdradzę ci sekret że znam lepsze od DV, chyba że twoim finalnym osiągnięciem była własnie ona QQ
Problem masz w tym że na moje kontrargumenty odnośnie serwa nie odpisujesz niczego co by się trzymało kupy(no może z wyjątkiem twojego nicku na forum). Piszesz żebym czasem pomyślał nim coś napisze a to twoje posty są pozbawione jakiejkolwiek treści merytorycznej i do powtarzania się tez jesteś pierwszy. Jakoś uczepiłeś się totalnie bezpodstawnego założenia iż każda osoba wypowiadająca się pozytywnie o serwerze jest jego Adminem i mimo że jak sam twierdzisz napisałem identyczne posty, to chyba w każdym była informacja że nim nie jestem. Więc jakby ci to powiedzieć, tak by twoja przysadka miała szanse "zatrybić"?
"niezbyt inteligentny patachołeku" jakieś może sensowne kontrargumenty czy tylko wyzwiska?

POzdro dla kumatych(no wiecie, znaczy się dla tych co myslą o tym jak tylko rozdupczyć serwer, pobugować, powyzywać, no wiecie kumaci jesteście co nie?:D)


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 23, 2017, 07:30:07 pm »
Dzieciaku gram obecnie na RPG x7. Jeżeli chcesz zobaczyć co to L2 to zapraszam. Ale z drugiej strony poza Giran i low lokacjami dużo nie zobaczysz, więc lepiej gnij na tym syfiastym podrabianym GLu ze swoją ekipą i ciotowatymi GMami :)

I nie pisz mi tutaj o argumentach, bo tyle ile w tym temacie mocnych argumentów zostało opisanych nie tylko przeze mnie, dawno nie widziałem. Kumasz czy nie kumasz?


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 23, 2017, 09:32:25 pm »
Czytanie ze zrozumieniem twoja przysadka czasem trybi?:D
Czy ja cię pytałem na jakim serwie grasz? masz ból dupy bo wyleciałeś z GLa na którym tak bardzo nie chcesz grać XD a się "przechwalasz" gdzie teraz śmigasz póki nie przerośnie cię konkurencja i znów typowo bot/bug by pokazać jakim się jest kozakiem, potem otworzysz nowy temat na forum "RPGx7 ssie" XD
Btw pisze o twoich "argumentach" a nie o całym temacie i o twoich urojeniach na temat GMów w każdym klanie który w danym momencie nie niszczy serwera razem z całą waszą patologią
Rerekumkum :D


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 24, 2017, 03:30:37 pm »
lol ktos jeszcze gra na tym scierwie jak GL ?


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 25, 2017, 01:22:20 am »
Nie wstyd Ci takich słów w wigilie używać? :D


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Graveland - H5 x4 - START 18.08.2017
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 01, 2018, 02:17:38 am »
Przedstawiamy nową odsłonę serwera !