Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017  (Przeczytany 7345 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 01, 2017, 12:22:43 pm »
jak ktos bedzie chcial pograc na starcie to pm na forum :afro:


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 01, 2017, 04:54:47 pm »
Armor Dynasty -  about 1365
Weapon Dynasty +SA - 1250
Jewels Dynasty set - 1120

Dobra dota  8)


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:07:57 pm »
Armor Dynasty -  about 1365
Weapon Dynasty +SA - 1250
Jewels Dynasty set - 1120

Dobra dota  8)

też mnie to śmieszy :D spoko by było ale po 2 tygodniach....


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:28:04 pm »
grajac na beta testach widzialem to w  gm shopie tez bylo to do kupienia ,

jak cos to zapraszam do ekipy na starcie  pm Exiir


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 01, 2017, 09:50:46 pm »
Jaki online na tym czymś?


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 02, 2017, 07:31:09 am »
Też dołączam się do pytania: jaki online na starcie? 50+ czy mniej ?


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 02, 2017, 10:49:23 am »
Na starcie było około 50 osób wchodziły, wychodziły. Gracze się mijali. Miejmy nadzieję, że jakoś się rozkręci. Nie wiem dlaczego nasi rodacy nie grają na włąsnych serverach, które tak naprawdę nie odbiegają jakością od reszty.:bump:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2017, 10:53:56 am wysłana przez sebastianp »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 03, 2017, 07:54:23 am »
Fajny serwer, szkoda ze taki maly online. Cudze chwalicie swego nie znacie :D


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 03, 2017, 09:15:21 am »
no wczoraj juz ponad 50 osob bylo .... tak wiec powoli cos sie dzieje , aczkolwiek ludzie potrafia tylko narzekac bo to , bo tamto ....


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 04, 2017, 10:29:09 pm »
geniusze stawiac x7 h5 l2java, jak rpg wstal 2 tyg temu tez x7 l2off  hahaha hahaha hahaha


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 05, 2017, 05:41:28 am »
Fakt jest taki jak byś nie zauważył. Hallate był reklamowany parę miesięcy wcześniej niż RPG. Ale niestety nie żebym pałał nienawiścią jakąś do ruskich, ale zrobili to po chamsku zresztą to już nie pierwszy raz, po prosty ogłosili start RPG tuż przed startem Hallate. Robią zawsze tak samo (czyżby obawiali się małego polskiego servera). Resztę dopowiedzcie sobie sami. Jeśli chcecie pakować kasę na RPG to pakujcie, ale nie piszcie głupich rzeczy jak nie znacie faktów. Po prostu ruskie bo trzeba to w końcu powiedzieć nie dopuszczą do powstania polskich serverów. Tutaj admin nie zauważa reklamy innego servera co świadczy o tym forum i stronniczości. Poprzednia odsłona Hallate była tu dosłownie zmieciona hatem nawet przed startem servera co skazało go na pewny fail. Może czas stworzyć własne "polskie" nie stronnicze forum bo to raczej już jest spalone i do nie stronniczych nie należy co jest doskonale widoczne . Pozdrawiam administrację.  :oops:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2017, 05:46:37 am wysłana przez sebastianp »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 05, 2017, 07:51:34 am »
Fakt jest taki jak byś nie zauważył. Hallate był reklamowany parę miesięcy wcześniej niż RPG. Ale niestety nie żebym pałał nienawiścią jakąś do ruskich, ale zrobili to po chamsku zresztą to już nie pierwszy raz, po prosty ogłosili start RPG tuż przed startem Hallate. Robią zawsze tak samo (czyżby obawiali się małego polskiego servera). Resztę dopowiedzcie sobie sami. Jeśli chcecie pakować kasę na RPG to pakujcie, ale nie piszcie głupich rzeczy jak nie znacie faktów. Po prostu ruskie bo trzeba to w końcu powiedzieć nie dopuszczą do powstania polskich serverów.
No tak... ruski gigant akurat specjalnie otwiera swoj swerwer, żeby ci dokuczyć, daje stówę, że oni nie mają pojęcia co to hallate, gdyby chcieli Cię zniszczyć to by Cię DDOSem zabili.


Tutaj admin nie zauważa reklamy innego servera co świadczy o tym forum i stronniczości. Poprzednia odsłona Hallate była tu dosłownie zmieciona hatem nawet przed startem servera co skazało go na pewny fail. Może czas stworzyć własne "polskie" nie stronnicze forum bo to raczej już jest spalone i do nie stronniczych nie należy co jest doskonale widoczne . Pozdrawiam administrację.  :oops:
Możesz rozwinąć? Jak nie zauważa reklamy innego serwera? (nie, żeby nie było akurat bannera polskiego serwera na górze). Skąd wiesz, że nie widzę akurat reklam polskich serwerów... mam wzrok wybiórczy, czy jak? To, że Cię polacy zhejtowali to nie moja zasługa, więc wypraszam sobie! Jeśli nazywasz kogoś niestronniczym to przynajmniej rzuć jakimś przykładem, bo wygląda to trochę na desperację.
Oskarżając nasze forum i jego administrację o stronniczość i to w stronę ruskich (omg!) robisz sobie tylko pod górkę.

Pozdrawiamy
Stronniczy Admini o.O


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 05, 2017, 08:49:55 am »
Bez obrazu ale mysle ze RPG nawet nie wie o istnieniu Twojego serwera :D


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 05, 2017, 09:19:31 am »
Powiem tak szkoda dyskusji i kłótni i spierania się kto ma racje bo nie po to jest to forum. Nie jestem zdesperowany, tylko to są moje spostrzeżenia. Proponuję zająć się bardziej promocją i promować chociaż w jakimś stopniu nasze rodzime servery. Wiem, że do rosyjskich gigantów nam daleko, ale myślę, że bacznie obserwują nasze poczynania bo sporo naszych rodaków pompuje w ich kieszenie kasę. Taka jest prawda. Widzę nawet jakieś  światełko w tunelu bo wreszcie nawet podjedliście współprace z serverem Emi opartym na kronice interlude. I chwała wam za to. Mam nadzieję, że weźmiecie sobie do serca te uwagi i trochę da wam to do myślenia jeśli chcecie by to forum dalej jakoś funkcjonowało a nie odpychało i demotywowało innych do pracy. Pozdrawiam.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 05, 2017, 09:57:19 am »
Powiem tak szkoda dyskusji i kłótni i spierania się kto ma racje bo nie po to jest to forum.
Pragnę przypomnieć, że to Ty zacząłeś oskarżeniami rzucać w twarz. Przeprosiny mile widziane.

Nie jestem zdesperowany, tylko to są moje spostrzeżenia.

Możesz jaśniej o tych spostrzeżeniach, bo nadal nie wiem co Cię tak rozjuszyło.

Proponuję zająć się bardziej promocją i promować chociaż w jakimś stopniu nasze rodzime servery.

Że co proszę? A nie wypadlibyśmy nieco stronniczo?

Wiem, że do rosyjskich gigantów nam daleko, ale myślę, że bacznie obserwują nasze poczynania bo sporo naszych rodaków pompuje w ich kieszenie kasę. Taka jest prawda.

To już omawialiśmy. Jeden DDOS i nie pozbierałbyś się, więc skoro tego nie robią, znaczy, że się dla nich nie liczysz, przykro mi, ale taka prawda.

Widzę nawet jakieś  światełko w tunelu bo wreszcie nawet podjedliście współprace z serverem Emi opartym na kronice interlude. I chwała wam za to.

Ależ proszę Pana... bo wychodzi na to, że to dzięki Panu ta współpraca...

Mam nadzieję, że weźmiecie sobie do serca te uwagi i trochę da wam to do myślenia jeśli chcecie by to forum dalej jakoś funkcjonowało a nie odpychało i demotywowało innych do pracy. Pozdrawiam.

Reasumując uwagi, które mamy sobie wziąć do serca:
- nie dyskutować, nie kłócić się i nie spierać (bo forum nie jest od tego)
- zająć się promocją polskich serwerów (żeby nie być stronniczymi)
Jeśli nie to nasze 13 letnie forum przestanie funkcjonować i upadnie.

Pozdrawiam serdecznie
Stronniczy Admin.


PS. Moja wrodzona grzeczność nie pozwala mi na to, ale uwierz mi, chętnie też bym Ci coś poradziła. Grrr!


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 05, 2017, 10:04:10 am »
To forum nie upadnie tylko już upada, sama o tym dobrze wiesz. I nie jest to tylko moje spostrzeżenie. Powodzenia w dalszym administrowaniu.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 4

  • :)
    • ew
Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 07, 2017, 05:36:48 pm »
Nie to żebym komuś przyznawał racje ale z jednym się zgodzę, nie byleś kompletnie żadnym zagrożeniem dla ruskiego serwera. Gdyby tak było nie dali by Ci nawet wystartować. Co do polskich serwerów ludzie po prostu się zrazili, większość które kiedyś startowały były to serwery czysto pod dote. Ot tak zarobić na święta czy na wakacje. Bywały serwery bez beta testów z bugami nieogarniętą administracją itp. Dlatego większość woli jednak zagraniczne serwery ponieważ są bardziej dopracowane, nie twierdze że akurat Hallate taki jest ale bywało rożnie.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 08, 2017, 08:38:26 am »
Zgadzam się z tobą w zupełności. Początki były trudne, ale lata praktyki robią swoje. Teraz się to w zupełności zmieniło. Praktycznie w tej chwili nie odbiegamy przynajmniej Hallate, nie wiem jak inne polskie servery od innych powiedzmy profesjonalnych starych wyjadaczy. W tej chwili nasze servery stoją na takich samych maszynach co reszta. Pliki jakich używamy nie odbiegają od innych. Nie wchodzę w temat plików off, z wiadomych powodów. W Rosji można wszystko u nas już od dawna nie, więc nie będę się bawił w łamanie praw autorskich.Dobre pliki java też nie są złe. Myślę, że trzeba w końcu przełamać stereotypy i zmienić punkt myślenia, że Polacy to już nic nie potrafią a reszta jest the best. Napewno nie mamy takich funduszy jak konkurencja. Na serverze nie zarobiłem praktycznie ani euro, tylko praktycznie co miesiąc dokładam by utrzymać server. Jest to dla mnie pasja i tyle. Dota jest praktycznie ograniczona do minimum. Póki są jacyś chętni gracze server będzie funkcjonował i będzie w dalszym ciągu udoskonalany. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 08, 2017, 08:59:59 am »
Początki były trudne, ale lata praktyki robią swoje.
dokladnie

Praktycznie w tej chwili nie odbiegamy przynajmniej Hallate, nie wiem jak inne polskie servery od innych powiedzmy profesjonalnych starych wyjadaczy.
gowno prawda, twoja java, a java averii czy innych topowych ruskich l2j oprocz nazwy nie ma ze soba nic wspolnego

Myślę, że trzeba w końcu przełamać stereotypy i zmienić punkt myślenia, że Polacy to już nic nie potrafią a reszta jest the best.
ale serio nikogo to nie obchodzi, serwer z czysto polskim community nie ma prawa bytu, polakow jest za malo zeby taki serwer mogl funkcjonowac; zmienila sie tez mentalnosc graczy, zauwaz ze obecnie zaden h5 priv nie stoi dluzej niz miesiac dwa(no dobra, stoja, ale hype zanika, topowi gracze ida na inny serwer i tak sie to kreci)


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 08, 2017, 10:06:41 am »
Polaków jest zbyt mało - fajna teza. Z geografii jeśli wiesz co to jest dla mnie pała. Co do plików myślę, że są to pliki jedne z lepszych, które istnieją na rynku. Nie mówię tu o dodatkach do CB, custom itemach i innych bajerach. Mnie to nie interesuje. Chcę by server był normalny a nie jakieś Star Wars.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2017, 10:14:12 am wysłana przez sebastianp »


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 08, 2017, 01:24:51 pm »
Polaków jest zbyt mało - fajna teza. Z geografii jeśli wiesz co to jest dla mnie pała.
nie mam pojecia co ma do tego  geografia ale tym razem postaram sie byc mily

polakow jest zbyt malo zeby zaludnic chociazby jeden serwer na dluzszy czas, jest to fakt, a nie teza

Co do plików myślę, że są to pliki jedne z lepszych, które istnieją na rynku.
fajnie, ale same pliki nie sprawia ze serwer bedzie grywalny; jakos nie widzialem ani jednego polskiego h5 l2j z turniejem 9vs9 na ktorym streamerzy uzywaja interfejsu obserwatora z AMC

Nie mówię tu o dodatkach do CB, custom itemach i innych bajerach. Mnie to nie interesuje. Chcę by server był normalny a nie jakieś Star Wars.
ja tez nie mowie o zadnych dodatkach, a co do star wars, to wlasnie masz tu przyklad dlaczego polakow jest "za malo" - ty nie chcesz star wars, ale stawiasz h5, ktory dla duzej czesci polskiej spolecznosci sam w sobie jest star wars

to byl ostatni post w ktorym bylem mily, ***





*edited
bez wyzwisk proszę
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2017, 02:01:10 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 4

  • :)
    • ew
Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 09, 2017, 02:04:15 pm »
Zgadzam się z tobą w zupełności. Początki były trudne, ale lata praktyki robią swoje. Teraz się to w zupełności zmieniło. Praktycznie w tej chwili nie odbiegamy przynajmniej Hallate, nie wiem jak inne polskie servery od innych powiedzmy profesjonalnych starych wyjadaczy. W tej chwili nasze servery stoją na takich samych maszynach co reszta. Pliki jakich używamy nie odbiegają od innych. Nie wchodzę w temat plików off, z wiadomych powodów. W Rosji można wszystko u nas już od dawna nie, więc nie będę się bawił w łamanie praw autorskich.Dobre pliki java też nie są złe. Myślę, że trzeba w końcu przełamać stereotypy i zmienić punkt myślenia, że Polacy to już nic nie potrafią a reszta jest the best. Napewno nie mamy takich funduszy jak konkurencja. Na serverze nie zarobiłem praktycznie ani euro, tylko praktycznie co miesiąc dokładam by utrzymać server. Jest to dla mnie pasja i tyle. Dota jest praktycznie ograniczona do minimum. Póki są jacyś chętni gracze server będzie funkcjonował i będzie w dalszym ciągu udoskonalany. Pozdrawiam.

Ja tez bym sobie życzył aby polskie serwery miały więcej graczy, może kiedyś to się zmieni :) jak by nie było powodzenia z projektem. Chętnie odwiedzę serwer ;)


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 09, 2017, 04:01:59 pm »
Powiem ci, że dziś odwiedziłem parę topowych serwerów H5. W przedziale x 20 do 50. Powiem tak wcale się nie dziwie, że gracze nie chcą u mnie grać. To już nawet nie chodzi o to, że to Polski server, bo może i nawet większość o tym nie wie. Kwestia jest innego typu. Powiem szczerze dawno nie wchodziłem na konkurencyjne servery H5, miałem swoją "wizję" servera i tego się trzymałem. Ale powstał pewien problem oprę się na przykładzie gdzie mnie to zszokowało w pewnym stopniu. Wchodzę do gry włącza się tutorial oczywiście kompletnie zmodyfikowany, ale nie w tym rzecz. Problem jest w tym, że ten tutorial gra praktycznie za ciebie i gracz skupia się praktycznie do łapania targetów, nie musi się martwić o nic bo tak naprawdę jest niezniszczalny. Tutorail teleportuje cię w inne miejsca by expić dalej. Oczywiście przy zmianie klasy automatycznie zmienia ci się armor i broń, wprost cudnie. Po dojściu do czterdziestego któregoś levela dałem sobie spokój z dalszą grą. Nie wspomnę o Giran gdzie to już prawdziwy Star Wars, kosmiczna liczba NPC i innych bajerów. Po prosty żenada. Nie dziwie się, że gracze po wejściu na Hallate nie chcą grać bo po prostu nie wiedzą co mają robić, gra staje się dla nich za trudna, wymaga pewnego myślenia, gdzie i tak są już duże uproszczenia. Chyba jestem już za stary, za dużo wymagam od graczy, którzy nauczyli się tylko bezmyślnie klikać. Szkoda więcej pisać, stare Lineage 2 umarło, to co teraz nazywa się Lineage 2 to jakaś porażka. Szkoda. Teraz utrzymać przy życiu jakiś duży low rate chyba mija się z celem i jest awykonalne. Może jedynie jeszcze Rosjanie mają szanse jakiś czas może z tym ujechać bo tam spory online i jak widzę chyba najbardziej rozgarnięte community (bez obrazy dla innych).


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 09, 2017, 04:09:09 pm »
przed postawieniem serwera powinienes byc rozeznany w konkurencji. Jakie ustawienia przyciagaja najwiekszy online ale przedewszystkim musisz sobie wyrobic marke. Bo nikt nie pojdzie na jakis swiezy serwer co postawil nie wiadomo kto. Ludzie pograja na tej edycji u Ciebie i jak zauwaza ze jest stabilna to przyjda na kolejna edycje z wieksza iloscia clanów i ludzi.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Hallate - H5 x7 - START 01.12.2017
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 09, 2017, 05:26:57 pm »
Mam nadzieję.