Witaj
Gość

Wątek: Kolejny problem dotyczący L2  (Przeczytany 972 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Kolejny problem dotyczący L2
« dnia: Sierpień 15, 2006, 02:55:22 am »
A wieć mam problem z l2 lecz nie jest to problem związany z logowaniem ani też z moim łączem w trakcie gry jak już się zaloguje (bez problemów) to po 5 min no czasem po 10 max do 15 ...może więcej ..gra mi staje w miejscu zawiecha po chwili muzyka wraca lecz już nie gra jeśli sam nie wcisne tego magicznego przycisku znajdującego się w dolnej częsci kompa to pc robi to za mnie po około 1 min co mam robić  ....dodam iż taki problem tam tylko w l2 inne gry mi śmigają pewnie chcecie wiedzieć jaki mam sprzęt oto on : AMD Athlon XP 2500+ , 1,84 GHz , 1,00 GM Ram
karta graf : Gforce 6600 GT 256 Gainward windows XP proffesional  z service packiem 2 dodam iż  posiada lącze DSL dla jednej osoby wieć z netem nie mam problemów ani z przepustowością . Mam nadzieję ,iż wyżej wymienione informacje pomogą wam w określeniu mojego problemu oraz z czym jest związany dziękuje za pomoc

Pozostaje mi czekać na waszą pomoc : ) jesteście moją ostatnią szansą


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 1

Kolejny problem dotyczący L2
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2006, 09:57:27 am »
hmm kieys mialem taki problem z ramami, ale inne gry dzialaja piszesz - moze jakies bledy na hdd, sprawdz czy nie masz jakiegos gownianego trojana, zadbaj by na czas gry bylo odpalonych jak najmniej dodatkowych programow i zaktualizuj wszystko co sie da - windows, grafe


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Kolejny problem dotyczący L2
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2006, 10:06:50 am »
Cytat: tribond
A wieć mam problem z l2 lecz nie jest to problem związany z logowaniem ani też z moim łączem w trakcie gry jak już się zaloguje (bez problemów) to po 5 min no czasem po 10 max do 15 ...może więcej ..gra mi staje w miejscu zawiecha po chwili muzyka wraca lecz już nie gra jeśli sam nie wcisne tego magicznego przycisku znajdującego się w dolnej częsci kompa to pc robi to za mnie po około 1 min co mam robić  ....dodam iż taki problem tam tylko w l2 inne gry mi śmigają pewnie chcecie wiedzieć jaki mam sprzęt oto on : AMD Athlon XP 2500+ , 1,84 GHz , 1,00 GM Ram
karta graf : Gforce 6600 GT 256 Gainward windows XP proffesional  z service packiem 2 dodam iż  posiada lącze DSL dla jednej osoby wieć z netem nie mam problemów ani z przepustowością . Mam nadzieję ,iż wyżej wymienione informacje pomogą wam w określeniu mojego problemu oraz z czym jest związany dziękuje za pomoc

Pozostaje mi czekać na waszą pomoc : ) jesteście moją ostatnią szansą


napisz do ncsoftu
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Kolejny problem dotyczący L2
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2006, 10:08:20 am »
Wczoraj się zdziwiłem bo myślałem już , że wszystko jest ok zainstalowałem starsze sterowniki i o dziwo grałem 2 godz..ale potem znowu ..zawiecha no niby moge teraz dłużej grać ale to mnie nie satysfakcjonuje co ja jeszcze moge zrobić sprawdzałem kompa Avastem , spybotem, ad aware także i tylko ciasteczka mi znajdowało nie takie ale już usunołem rok temu jak grałem w c3 nie miałem takiego problemu
nie wiem dlaczego nagle teraz w c4 mam pomocy .......
może wpadniecie na coś o czym ja nie pomyślałem :P a zapewne jest dodam , że przeinstalowanie gry w moim przypadku no chyba z 3 razy już to robiłem od wczoraj nic nie dalo pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejne odpowiedzi.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 1

Kolejny problem dotyczący L2
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2006, 02:02:27 pm »
jesli wykluczymy problemy software to pozostaje Ci pomyslec z jakim sprzetem gra moze sie gryzc - proponuje wyszukac problem w google uzywajac jako slowa kluczowe rowniez oznaczenia karty graficznej. Mi np kiedys kazda gra wylaczala sie po 5min od wlaczenia, pojawial sie niebieski monit windowsa XP i reset kompa. Pomogla zmiana taktowania FSB na plycie glownej.