Witaj
Gość

Wątek: Dark Avenger i pvp  (Przeczytany 3430 razy)

  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Dark Avenger i pvp
« dnia: Grudzień 05, 2005, 04:22:19 pm »
Wiem, że napewno ktoś odeśle mnie do inncyh wątków, ale nieznalazem odpowiedzi na swoje pytanie nigdzie :)

A dokładnie... chodzi mi o taktyke używania skilli tą postacia na pvp (tu licze na osoby ktore graly ta postacia :) ), jesli mozecie napiszcie od czego zaczac walke, kiedy dostrzec ze stun juz wszedl czym atakowac i jak atakowac :)

A ogólnie cała technika Dark Avengera na pvp

PS. Mam 60lvl


Z gory thx
God Creates Man...
Man Destroys God...
And Creates His Own...



  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2005, 05:16:50 pm »
na poczatku pantera,  hamstring by spowolnic wroga, drain z odleglosci, przechodzisz do zwarcia stun potem ssy , stun sie zregeneruje to walisz znowu jak masz malo hp drain,  w krytycznej sytuacji mozesz rzucic horror jesli wejdzie gracz powinien od ciebie uciekac w tym czasie mozesz zregenerowac sobie HP czy summonowac pantere gdy w czasie walki padnie


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2005, 08:31:46 pm »
Nigdy nie grałem DA, więc za bardzo nie mogę dać Ci rad, jednak odsyłam na arene i testowanie skilli co na kogo działa, jak często wcodzi, ile dmg zadaje itp. Jestem zwolennikiem bardziej praktyki niz teorii więc na arene go go go  :D
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2005, 10:44:19 am »
Jak korzystać ze skilli? Po pierwsze przy pvp staraj się mieć zawsze panterę. Generuje dodatkowy dmg i jest niezastąpiona przy walce z magami. Nie radzę otwierać walki drainem, lepiej zblizyć się do przeciwnika i poczekać, aż złapie kolor i wsadzić stuna. Zestunowanego poczęstować hamstringiem, drainem (używanie tego skilla czasem opłaca się dużo bardziej, niż napierdzielanie oponenta mieczem/bluntem...). Stuna staraj się ładowac zawsze, gdy się odnowi. Draina również, chybaże zauważysz, że robi strasznie niski dmg. Skilla corpse plague możesz użyć na panterce, jeśli ktos ci ją skiluje. W połaczeniu z aurą reflect dmg będzie zadawać przyjemny dmg twojemu wrogowi. Gdy stracisz panterę, wzywaj ją ponownie. Reasumując: najważniejsze skille do pvp to stun, na którym opiera się twoje całe pvp, pantera z racji dodatkowego dmgu i przeszkadzania spellcasterom i hamstring, który jeśli wejdzie, pozwoli ci dogonić i zestunować przeciwnika. Nie zapominaj również o drainie- jeśli oponent ma nie ma magic resistance, bądź dobrej biżuterii, wykończysz go dużo szybciej dzięki temu skillowi.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2005, 02:25:28 pm »
Jak pantera padnie to ja przywolaj ponownie? troche sie ja przywoluje wiec dostaniesz tengie baty a jak nie przywolasz to prawie nic nie bedziesz robic.Tak wlasnie zabija sie summonerem DA pierw pantere potem DA.


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2005, 04:19:56 pm »
ale pantere summonuje sie wtedy gdy na przeciwnika wejdzie stun, albo gdy jak powiedzialem wejdzie horror i nie bedzie nas atakowal


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2005, 04:27:32 pm »
Z summonerem to jest trudne :)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2005, 01:26:50 pm »


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 23, 2005, 04:08:40 pm »
Ten kolo wymiata, a nie walczy :) może kiedyś sie tak naucze :P na razie walcze jak walcze :D
God Creates Man...
Man Destroys God...
And Creates His Own...



  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 23, 2005, 09:52:40 pm »
Cytuj
w krytycznej sytuacji mozesz rzucic horror jesli wejdzie gracz powinien od ciebie uciekac w tym czasie mozesz zregenerowac sobie HP czy summonowac pantere gdy w czasie walki padnie


HAHAHAHA looooool, horror i tego typu skile działają tylko na moby ! haha wielki lol !!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 23, 2005, 11:53:29 pm »
HAHAAHA LooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL gowno sie znasz bo na summony wchodza strachy hahy wiec mi nie gadaj mialem 7 summonerow to cos wiem a to ze wiekszosc ich nie rzuca i tak laduja to juz inna sprawa.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:41:16 pm »
:P  :P  :P grasz na allseronie, sprawdz mi na które summony działa strach da, bardzo prosze  :twisted:


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:27:51 pm »
eeeeeeeeeetam nieznacie sie !!! po kiego chuja walic hamstringiem kiedy pozniej przechodzisz do zwarcie???? strata czasu i HP. Robisz tak napoczatku wysylasz panterkew i draina. I od razu zwarcie jezeli zaatakuje panterke to sie leczysz. panterka moze pasc wtedy jak padnie to walisz stuna horror i przywoljesz znowu panterke, ale to sie zadko zdarza zeby mi padla pierwsza. po drainie zwarcie panterka (ma moim lvlu) ma ok 800 dmg a ja z 350 (bo mam tattoo do attack speed a panterka reduguje mi dmg :P) jak BARDZO potrzebujesz zyc to walisz stuna i nie jak ostatni n00b draina ale leczenie, a jezeli niepotrzebujesz AZ tak bardzo to wtedy draina i ssy. na zmiane ssy i stun. w sytuacji krytycznej masz 2 wyjscia alebo hamstring po stunie i horror i nawalasz uciekajacego lub sie leczysz albo stun, UD. jezeli walczysz z n00bem to bedzie w swarciui ty wcale nie bedziesz tracil zec :P a on tak ale jezeli odejcie to wysylasz panterke i nawalasz z luku. i to chyba wszystko :P


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 20, 2006, 10:30:29 pm »
Chyba ty się nie znasz jak twierdzisz, że po rzuceniu harmstringa tracisz HP, i na jakim grasz serverze jak na playerów działa horror ?? :shock:
A harmstring walisz po to, że są kolesie szybsi od ciebie i bez harmstringa nawet do niego nie dobiegniesz...
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 21, 2006, 03:28:28 pm »
gdzie napsalem ze hamstring zabiera hp  :o a horror jezeli walczysz z m00bami  :|


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Re: Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 25, 2006, 08:17:47 am »
Cytat: Meduza
jesli mozecie napiszcie od czego zaczac walke, kiedy dostrzec ze stun juz wszedl czym atakowac i jak atakowac :)

A ogólnie cała technika Dark Avengera na pvp


Cytat: Cywil
walisz stuna horror i przywoljesz znowu panterke,


Cytat: Cywil

w sytuacji krytycznej masz 2 wyjscia alebo hamstring po stunie i horror i nawalasz uciekajacego


co za noob, trzeba byc totalnym nieudacznikiem zeby horror w pvp uzywac :)


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 25, 2006, 09:01:32 am »
Wiecie co, zastanawiam się nad jedną rzeczą, czy Horror różni się od na przykład Word of Fear albo Curse Fear? bo jeśli nie to na playerów też powinien wchodzić, no chyba że wszystkie serwery na których grałem i używałem tych skilli były jakieś lewe.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Re: Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 27, 2006, 01:04:07 pm »
Cytat: redmaster
Cytat: Meduza
jesli mozecie napiszcie od czego zaczac walke, kiedy dostrzec ze stun juz wszedl czym atakowac i jak atakowac :)

A ogólnie cała technika Dark Avengera na pvp


Cytat: Cywil
walisz stuna horror i przywoljesz znowu panterke,


Cytat: Cywil

w sytuacji krytycznej masz 2 wyjscia alebo hamstring po stunie i horror i nawalasz uciekajacego


co za noob, trzeba byc totalnym nieudacznikiem zeby horror w pvp uzywac :)




ciekawe napisal to koles ktory sam biega/biegal da z dualem... napisze tylko tyle buhahahaha... i horror np na arenie (gdzie jest ogrodzenie) mozna przeciwnikowi rzucic i z satysfakcja ogladac jak blokuje sie na plotku:)... co do walki na otwartej przestrzeni... raczej nie przydatny... no chyba ze jest naprawde ciezko i ta chwila spokoju jest nam w stanie dupsko uratowac:)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Dark Avenger i pvp
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 04, 2006, 08:32:13 am »
Cytuj
co za noob, trzeba byc totalnym nieudacznikiem zeby horror w pvp uzywac


Stary jestes idiota, horror to jest skill przeciwko summonom w PvE jest on praktycznie bezuzyteczny ( za wolno sie rzuca i za rzadko itp. ), do tego czesto wchodzi zwlaszcza jak walczysz z innym DA.

Co do PvP DA powiem tyle jest tak duzo do gadania o tym ze sobie oszczedze wszystkeigo i dam wam przyklady paru walk:

DA z SK
- pierwsze co musisz zrobic to rozkazac panterze zostac w rogu, potem prosto na SK biegniesz zeby mu stuna wsadzic, jak wejdzie zachdozisz go odtylu i lejesz wtedy wzywasz panterke, jak stun pusci stun znowu i drain i potem tylko dawaj panterce lac a ty tylko tam stoj i stunuj SK zeby nie mogl skilli uzywac.

DA z Nukerem
- od razu powiem tyle musisz sobie zalatwic staffa z SA mental shield, ten buff wejdzie na ciebei jak bedziesz sie buffowal trzymajac ja, potem zmien na normalna bron - teraz masz przewage, nuker sprobuje ciebie spowolnic wiec robisz tak panterka naprzod a ty dajesz hamstringa jesl iwejdzie to GG dal Nukera mzona tak powiedziec  :P . Jednak Jesli nuker jest naprawde dobry i to Sorc albo Sps to mzoe on ci poprostu dac cancela i potem dac sleepa.

DA z lucznikiem
- na arenie Da zawsze zabije lucznika ( chyba ze DA to idiota albo ten lucznik ma 10 leveli wiecej ) wiec nie musze tlumaczyc. Poza arena natomiast DA bedzie mial przewalone z lucznikami chyba ze jakims cudem uda mu sie hamstringa wsadzic - co jest malo prawdopodobne patrzac na to jak to DA sie wyposarzaja na ogol.

DA z Daggerami
- odkad daggery zostaly oslabione nie sa jzu one zagrozeniem dla DA ktory to poprostu ich zabija samymi drainami i to na serio : hamstring>stun>drain>kite>stun>kite>stun>drain> itd. oczywiscie w miedzy czasie panterka leje daggera.

DA z Destro
- Destro to najtrudniejszy przeciwnik dla DA zwlaszcza jesli ma luk.
Wiec pierwsze wymaganei to wiedziec jak wyglada lionheart jak go destro wlacza zeby wiedziec kiedy on je ma a kiedy nie ( lionheart trwa 60 sec. jesli sie nie myle ), wiec jesl idestro zacza walke z lionheartem wlaczonym to uciekamy przez te 60 sec az mu minie  :P , potem stun drain i tak lejemy wkoncu dochodzi do frenzy wtedy mzoemy dwie rzeczy zrobic (jesli arena to stun>czekamy>stun>czekamy>stunczekay tak z 6-7 razy jesli poza to uciekamy gdzie pieprz rosie ) az mu minie i go wykanczamy :)

DA z DA  :twisted:
Pochawale sie ze nigdy nie przegralem takiej walki.
- wyjmujesz daggera i biegniesz proston na DA twoj stun bedzie pierwszy jesl iwejdzie to zmienaisz bron i zabijasz mu panterke co dos szybko sie dzieje jesli ty i twoja pantera bedziecie lac po 7 sec. bicia pantery znowu zmieniasz na daggera i znowu wsadzasz DA stuna, konczysz z jego pantera, znowu stuna mu tak dajesz drain i zaczynasz go wykanczac juz normalnie.  :twisted: