Witaj
Gość

Wątek: Trzy pytania [Human Wizard - Sorc]  (Przeczytany 1060 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Trzy pytania [Human Wizard - Sorc]
« dnia: Maj 30, 2006, 09:23:29 pm »
Mam trzy pytania :)

Mam problem z questem na human wizarda. Do salamandry doszedłem, w map, które dostałem po rozmowie z salamandrą pisze, że mam zabijać Ratman Fightery (domyślam się że chodzi o ratman warriory). Za którym razem udało wam się zdropić ten key of fire czy jakoś tak? :)

I jaki sub polecacie dla Sorca ? Ja bym chętnie sobie jakiegoś buffera zrobił żeby ostry boost sobie dawać. I teraz pytanie trzecie - jeśli najlepszy byłby buffer, to co lepiej brać - shillen eldera z mpowerem czy może propheta z acumenem ??
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Trzy pytania [Human Wizard - Sorc]
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2006, 10:08:27 pm »
W opisie mapy jest błąd. Masz zabijać Pincer (takie pająki) które są na zachód od ruin. Subklasa to zależy - jeśli skille się łączą to bierz Propheta - dużo większy cast speed i do tego kop do m. ataku w postaci Berserkera, a jeśli nie to obojętne co - i tak skille masz z jednej postaci i dodatkowo jej statystyki.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Trzy pytania [Human Wizard - Sorc]
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2006, 01:50:48 pm »
1. Robiłem quest na Wizarda dosyć niedawno na Globalu. Klucz wypadł mi z 2 Ratmana.
2.Definitywnie Propeth. Empower jest dobry, ale moim zdaniem nie tak dobry jak Berserker. Wszakże taktyka Nukera polega na "Ubij, zanim dobiegnie", def odgrywa tutaj rolę drugorzędną. A  Acumen + Berserk + BtS są naprawdę zachęcającymi buffami.
3. w/w