Witaj
Gość

Wątek: PW - broń B grade  (Przeczytany 1666 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

PW - broń B grade
« dnia: Lipiec 10, 2006, 12:53:35 pm »
witam!
gram PW, wskoczyłem na poziom B grade, składam dooma, ale mam pytanko odnośnie daggera - czy lepszy słabszy p.atk. Kris z focusem czy mocniejszy Deamon's Sword z MM??


  • Wiadomości: 256

  • Pochwał: 8

  • :) Rominek is The BEST :D
PW - broń B grade
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2006, 01:49:18 pm »
moim zdaniem slabszy p. atk z focusem :) wtedy jest lepsza zabawa :D z takim czyms :D
PLAY:

WATCH:

----


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 11

PW - broń B grade
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2006, 03:01:23 pm »
To wszystko zależy od ustawień na twoim serwerze  , jeżeli szansa na wejście skila zależy od statystyki critical to nie ma się co zastanawiać , wtedy wybierasz krisa z focusem i masz częściej krytyki w expieniu i większe szanse na wejście skila , jeżeli natomiast skutecznośćskili zależy od dex'a to możnaby się zastanowić nad demon swordem z MM , będziesz miał wtedy większe szanse w pvp (bo tam używasz praktycznie tylko blow'ów) ale będzie się trochę gorzej expiło (bo tu prawie nie używasz blow'ów) Ale mimo wszystko wybrałbym jednak broń z focusem.
LCiR-SH-80/Necro-78+ OneWarriorNation  Alliance/Hussars Clan
Fircyk-HE-78+/AW-74+ HussarsAcademy CL


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

PW - broń B grade
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2006, 10:01:12 pm »
ostatnio expilem PW i latalem z demon swordem SA MM i poznije sie przezucilem na krisa z SA focus i faktycznie z tym pierwszym w PvP mi bardzo dobrze szlo, ale kris z focusem na mooby jest najlepszy ;) wiec decyzja nalezy do ciebie ;) co wolisz czy PvP czy PvE
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

PW - broń B grade
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2006, 09:32:49 am »
MM ten SA jest l;ipny i tak PW prawie wszystkie blowy wychodza, ja na twoim miejsu bralbym kris + evasion tez jest troche lipny ten SA ale critic rate PW tez ma dobry i raczej te 80 czy 60 z SA nie robi za duzej roznicy,zubei set + kris SA evasion moby cie nie trasfia a i w pvp jest to jakas alternatywa bo pw ma malo zycia,niestety ,ale i tak zrobisz jak chcesz bo kazdy ma inny pomysl na prowadzenie  Jasnego Piechura  :D  :P


Użytkownik zbanowany


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
PW - broń B grade
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2006, 10:17:17 am »
te evasion duzo nie daje. lepiej brac krisa z focusem bo pw ma najslabsze blowy z focus mu sie przyda bo mu trche zwiekszy power a lowy praktycznie kazde wchodza jak inni mowili... 8)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"