Witaj
Gość

Wątek: Phantom Summoner [PS]  (Przeczytany 154076 razy)

  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 06, 2007, 02:21:54 pm »
Osobiście nie expie w katakumbach, ale wiem* o czym mówisz ^^

*Atak niebieskiego działa na kilka mobów obok, jak aqua splash

Ale jak np. atakujesz 1 cel, w Hardins Academy, czy DV** to myśle że zjedzenie 1/5 życia za jednym ciosem jest przydatne ^^ A żeby splash zadziałał to trzeba rzeczywiście żeby mobki blisko siebie stały.

**Dragon Valley

A jak potwory są aggresive, to nawet jak zaatakujesz jednego, to i tak reszta sie rzuci : )


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 11, 2007, 07:40:03 pm »
Ja od 64 lvlu do 69 expilem sam w cata of the witsh sleep wchodzil jak w maslo (no oprocz w priesty ale i na nie czasem wszedl) a shadow z 4-5 dawal rady z palcem w (chyba d**y nie ma to nie wiem gdzie)... :P i wcale go tak znowu nie helowalem bo ma vr. a przyokazji nazbieralem matsow i kamieni ze glowa boli... A mam na sobie BW set light all+3, NM schield i AOBA+1+health...

zas od 40 do 2 expilem na dv. Szedlem od strony deathpass i dochodzilem do polowy dv i spowrotem i tak wkolko, potem juz w polowie caly czas... Wczesniej to gdzie popadlo kolo gludio i pod ct...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2007, 06:08:51 pm wysłana przez newmateusz »
AyGo


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 11, 2007, 08:51:31 pm »
Twój exp ma tendencję spadkową  :D
O ile mi wiadomo summonerzy nie rozwijają sleepa czy trance a ten niski level sleepa z wizarda na moby 64-59  :) raczej by nie właził.
Co do ekspa to najpierw najlepiej sprawdzić wszystkie moby na interesującym nas poziomie, zobaczyć co dropią i zastanowić się czy bardziej opłacalne jest dropienie np. spellbooków czy recek czy matsów.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:35:56 pm »
Lepiej to brac kose i bawic sie w zbieranie matow(nie pameitam jak to sie nazywalo Manor tak?) na armory i inne rzeczy.


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 14, 2007, 06:16:20 pm »
Twój exp ma tendencję spadkową  :D
O ile mi wiadomo summonerzy nie rozwijają sleepa czy trance a ten niski level sleepa z wizarda na moby 64-59  :) raczej by nie właził.
Co do ekspa to najpierw najlepiej sprawdzić wszystkie moby na interesującym nas poziomie, zobaczyć co dropią i zastanowić się czy bardziej opłacalne jest dropienie np. spellbooków czy recek czy matsów.
Juz poprawilem ta tendencje spadkowa (normalna pomylka przy pisaniu (ciemno bylo:P) )... Wiem ze mam sleepa tylko pozostalego z dark wizarda ale wchodzil calkiem dobrze na te moobki w witsh co wygladaja jak shadow (nie wchodzily na priesty i na bishopy)... Co do taktyki: szukalem wolnej komnaty, wpuszczalem shadowa nastepnie wracalem go , przyprowadzal te mooby co sa takie jak on:P dobijalem je z nim, wpadalem do komnaty atakowalem innego, slepowalem jak sie ktos przypierdizelil, a dzieki VR shadowa to leczyc spokojnie nadazalem a nieraz nie trzeba bylo:)... A chodzilem tam po to zeby kamienie na AA dropic i matsow i partsow tez lecialo sporo a SB czasem sie jakas trafila...



Wkoncu zlozylem talluma lighta set i musze zgodzic sie z ryltarem ze to naprawde spoko secik:0 Glownie o mane chodzi bo naprawde szybko sie regeneruje...
Teraz skladam MJ lighta...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2007, 09:40:27 pm wysłana przez newmateusz »
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 24, 2007, 05:34:58 pm »
czy ten summon z VR dodaje HP sobie czy summonerowi ? czy jedno i drugie jednoczesnie ?


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 24, 2007, 05:49:30 pm »
czy ten summon z VR dodaje HP sobie czy summonerowi ? czy jedno i drugie jednoczesnie ?

Sobie


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 26, 2007, 06:08:13 pm »
Siemka, mam pytako.. Gram PS lvl 56 mam BW LIghta , duale spirit +4 i chcialem sie was zapytacie jakie deye polecie. Ai jeszcze czy do expienia do Cata isc lejpiej z shadowem czy nigshade ?? A do mass pvp i solo pvp kogo lepiej; soullesa czy Shilloute ??  Dzieki z gory za Odp.

Pozdrawiam.
nudy... nudy... nudy ;]


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 26, 2007, 07:05:54 pm »
Dye zakładamy takie jak każdy summoner, czyli: -4Str +4Con, -4Int +4Wit, -4Int +4Men. To dye nastawione na pvp chociaż w pve lepszych chyba nie ma. Co do summonów: soullessa używałem tylko jak byłem w party z healerem, tankiem/tankami z brakiem dd, chociaż jak soulles znikał musiałem wracać do starego, dobrego shadowa, aby zregenerować mp. W catacombach/necropoliach zależy czy expisz sam czy w party, no i zależy też od składu party: jak brak healera albo tanka używaj Nightshade'a, jak potrzebny dd, albo jak expisz solo to shadow, soullessa w catach możesz użyć, ale tylko w sytuacji, którą podałem wyżej. Czemu odradzam używania soullessa jako tanka? Gdyż na niezbugowanych serwerach soulles wrzuca nam debuffa o nazwie Contract of Payment który zmniejsza "naturalną" regenrację mp. Nightshade nie nadaje się do solo expa ze względu na jego niski p.atk. Co do pvp 1vs1 to polecałbym shilhouette, a w mass pvp lub siege używaj nightshade albo shilhouette.


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 26, 2007, 08:19:21 pm »
Ja tam kompletnie olalem Soullessa (szkoda mi nawet SP na niego) i do expa solo uzywam Shadowa. Dlaczego? Proste:
1. Jego pasywny Vamp jest o niebo lepszy niz wszystkie skille Soullessa razem wziete (oszczedzam na manie i ewentualnych bss)
2. Shadow kosztuje D krysztalki, ktore sa tansze niz C, wiec mam wiekszy zysk :P
Co do party... Po co ci party? WL/ES moga se w party chodzic, ale PS to postac stworzona do expa solo :P Trzymajac sie bialych/zielonych mobow expisz bez resta (nie liczac powrotow po ss), majac zawsze full many :D No... Ale jesli juz tak bardzo chcesz biegac w party, to tylko z Nightshadem (uzywajac Shadowa tracisz za duzo expa i sp, a Soulless to smiec, o ktorym lepiej zapomniec...), albo jedz na samych cubach (Spark i Party Phantom)
Mass PvP (i 1vs1), to tylko Silhouette - tania (1 krysztal D) i ma Draina, wiec od biedy sobie ponukujesz :P  Nightshade to lewitujaca pomylka jesli chodzi o jakiekolwiek PvP... No chyba, ze masz go w party i jestescie atakowani, to mozesz sobie podebuffowac i czasem kogos healnac (po prostu nie ma czasu, by przyzywac Silhouette) ale jesli idziecie sie bic to tylko Silhouette


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 26, 2007, 11:51:13 pm »
A moe macie jeszce jakies rady dla mnie co do PS'a ?? :D
Wide ze gralisie/gracie ta postacia bo tak dobrze opisujecie.
WIe czekam na jakies podowiedzi itp :)
Pozdro.
nudy... nudy... nudy ;]


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 27, 2007, 06:28:55 pm »
Hm.. Ja dam ci dobra rade W pvp z nurkami naj lepiej zaczac sie bawic na 78 lvl jak wykupisz wszystkie skille z 3profki(w c4)
A na c5 nie wiem ale zdaje mi sie ze z nekro jest mniej problemow dzieki Betray. A co do expienia solo to masz dwa wybory albo shadow ktory nie zre many za to zre 30% expa albo soulles ktory ma wiekrzy p atak ale ma mniej hp i zabiera mp

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 27, 2007, 07:16:42 pm »
W C5 nukerzy sa latwiejsi do pokonania dzieki nerfowi ich sleepa (co nie znaczy, ze sa latwi...) Kluczem do zwyciestwa (jak dla mnie :P) jest bic sie h2h i liczyc na stuna :P Dzis mialem farta ubijajac tym "sposobem" necra lvl 56+ moim PS na 46 (Chain Stun :_delf_3_1:) Co do expa, to juz mowilem... Olac Soullessa... przy jego HP (i braku Vampa) bedziesz tracic mane na heale i jego jebany Contract (i ten wkurwiajacy dzwiek jakbys mial bleeda/poisona na sobie non stop przez +/- 30 min :dry:) co i tak w koncu zmusi cie do wyboru: Shadow, albo rest... Zreszta... 30% mniej expa to nei taki zly pomysl: +x mobow daje +x wiecej SP i kasy :P


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 27, 2007, 10:06:21 pm »
Dzieki, dzieki tak wrazie czego to gram na offie C4. Co do expa na moim lvl 56 expie a apo shadowem bez resta ( tylko po ss albo cd ) do pvp uzywam Shilloute ale strasznie trudno mi idzie z nukerami np albo gladem.
Pozdrawiam.
nudy... nudy... nudy ;]


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 28, 2007, 01:46:46 pm »
Ja raczej sceptycznie podchodzę do solowania w catach, no chyba, że mamy pp na dual boxie albo mental shield w broni. Bo jednak jak ktoś kiedyś powiedział: sleep w catacombach sumonerem to pewna śmierć, pamiętam 4 takie wypadki, że mob mnie uśpił, przeżyć udało mi się tylko 1. Chodząc w party nie większym niz 2-3 osoby mamy optymalny stosunek szybkości zabijania mobów do ilości kasy, expa i bezpieczeństwa. Jak jesteś z kimś w party to szanse na przeżycie(mam na myśli to, że i ty i summon przeżyje) sleepa wzrastają do 99% (jeśli ta osoba, którą mamy w party to nie lamka i nas obudzi). Do party najlepiej brać dd/nukerów chociaż bufferami też nie pogardzę. Idealne party dla PS to SH i jakiś melee dd, lub 2 SH albo 2 dd. Czemu takie? Bo są to takie postacie, które przy odpowiednim prowadzeniu mogą expić bez odpoczynku tak samo jak PS.
No i mam jeszcze jedno pytanie: mam PS 51 lvl i cierpie na niedobór SP :/ i nie wiem, którego skilla zaprzestać rozwijać, dodam jeszcze, że nie rozwijam skilla Mass Summon Phantom Cubic z powodu ceny(kryształy) i braku książki, wacham się między Summon Soulles, a Robe Mastery(w końcu chodze w lightcie)?


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 28, 2007, 05:23:02 pm »
Cytuj
Soulless
Do herdingu lub AoE party.
Mozecie mi to wyjasnic ??
Pozdro.
nudy... nudy... nudy ;]


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 28, 2007, 07:14:15 pm »
Souless i AoE... Taa... Aoe Wybuch Zwlok (w sensie: zwloki wybuchaja i raza AoE :P) i AoE Poison (AoE = Area of Effect) masakra... AoE Merrowa sie nie umywa :dry:

Co do party i cata... Hm... Ja jakos nie mam problemu z solowaniem... Trzymam sie zielonych mobow i nie jest zle ani z expem ani z kasa (zarabiam wiecej niz wynosi koszt krysztalkow i ss) Party z SH to nie jest dobry pomysl, bo raczej nas nie wezmie (chyba ze mamy Nightshade'a), bo podstawowy summon nie utrzyma aggro. Jedyne party w jakim bylem kazalo mi pozbyc sie summona i jechac tylko na cubach (w sumie nie wiem czy summon zre calemu party, czy mnie, czy mam zabugowany serv :P) i bylo calkiem fajnie (moja rola ograniczala sie do Mass Phantoma i Stuna :P) ale i tak wole solowac (wiecej SS = wiecej AA :P)

Skille... Jak jedziesz w Light to po co ci Robe? Soullessa mozna smialo olac, ale Mass Phantom bym bral (przyda sie na wieksze party jak Siege, RB albo duze Cata) SB zawsze mozna kupic :P


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 28, 2007, 08:39:06 pm »
Mass summon (cubic'a) to spory wydatek - jak obcy kolesie chcą mieć cuba to niech płacą albo dadzą szmatki d grade na rozbicie.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 29, 2007, 09:17:56 am »
Spory wydatek? Na moim (niskim wprawdzie, ale... :P) lvl kosztuja 12 krysztalkow D... Jesli juz mam party np. w Cata, to w 15 minut ich trwania zarobie 2-3 razy wiecej niz wydaje na ich przyzwanie (i to z samej adeny, a do tego dolicz SS i ewentualne smieci), wiec nie jest tak tragicznie (no moze na retailu jest to wydatek, ale dla mnie nie :P)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 01, 2007, 04:50:32 pm »
Mam pytanko na stronie http://www.lineage2.bo.pl/db.php?mode=skills&class=phantom_summoner jest napisane ze jedyne summony do przyzwania to Summon Silhouette, Shadow, Souless. To w takim razie skąd wziąć NightShade'a??

Proszę o odpowiedź


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 01, 2007, 05:08:15 pm »
Shade jest normalnym summonem, ktorego dostajesz tak samo jak queen cat.. Na 56 (o ile dobrze pamietam) lvlu go dostajesz


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 01, 2007, 11:55:02 pm »
Wiec ostatnio sprawdzam sobie dualki (jak nasz PS  sobie z nimi radzi) i powiem ze gra sie z nimi i zabija bardzo przyjemnie..
Kupilem slsy+7 i naprawde teraz to sie czuje prawidziwa rozkosz :P :P
Puszczam summona(w moim wypadku Shadowa) i podbiegam i wale dualami ile wlezie a jak jeszcze Spark wejdzie ze stunem to juz masakra..
Wiec moim zdaniem duale to tez dobry wybor jezeli chodzi o bron dla mrocznego summonera, chociaz wiem ze nie dodaje HP tak jak blunt + health ale jakos mozna sobie z tym poradzic..
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 02, 2007, 01:21:02 am »
ja widzialem juz summonerow doslownie ze wszytskim z czym sie dało ... :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 02, 2007, 04:53:55 pm »
Swoim summonerem bede skladal duale nightmare*sls (maja SA health).


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 04, 2007, 10:43:25 pm »
ja widzialem juz summonerow doslownie ze wszytskim z czym sie dało ... :P

Hehe Damascusa+Haste tez mialem i nie narzekalem:D:D:D

Bardzo przyjemna postac:D:D Spokojnie jade HE i Gladem na wyzszych lvlach...
AyGo