Witaj
Gość

Wątek: Gludio siege ;)  (Przeczytany 7176 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Gludio siege ;)
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 30, 2008, 01:08:12 pm »
Ta gra juz od ponad roku to jeden wielki cheet wiec nie ma co plakac, polecam Warhammera ;P tam jest 100% legit ;)


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Gludio siege ;)
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 24, 2008, 01:16:38 pm »
W warhammerze jest wiele ciekawych rozwiązań, ale odrzuca mnie grafika i brak możliwości wybrania sobie przyjaciół i wrogów... jeśli nie wyjdzie godna uwagi gra bez podziału na frakcje, to L2 będzie pewnie moim ostatnim MMO, tzn nie licząc bety Aiona^^

BTW mały update nonfactor siege ;P

http://img227.imageshack.us/my.php?image=statusww5.jpg
http://teonclanlist.servegame.org/teon/castle.php



  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Gludio siege ;)
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 24, 2008, 09:43:30 pm »
Ta gra juz od ponad roku to jeden wielki cheet wiec nie ma co plakac, polecam Warhammera ;P tam jest 100% legit ;)

oprocz tego, ze pvp przypomina quake'a pod wzgledem kary za przegrana (zerowa), ze jest to RvR, czyli jakis debil ktory wybral sobie moja strone jest mi frand a ktos kto moglby byc moim dobrym game kumplem wybral druga strone, to jest mi enemi, to podziekuje na wstepie :)


  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Gludio siege ;)
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 24, 2008, 10:48:59 pm »
Ta gra juz od ponad roku to jeden wielki cheet wiec nie ma co plakac, polecam Warhammera ;P tam jest 100% legit ;)

oprocz tego, ze pvp przypomina quake'a pod wzgledem kary za przegrana (zerowa), ze jest to RvR, czyli jakis debil ktory wybral sobie moja strone jest mi frand a ktos kto moglby byc moim dobrym game kumplem wybral druga strone, to jest mi enemi, to podziekuje na wstepie :)

+wiele denerwujacych bugow (ciagle obietnice o patchu ktory wszystko naprawi)
+ brak zbalansowanie pomiedzy Orderem a Destruction.
imo ta wszechobecna wojna ktora otacza graczy przygniotla who. Nie podchodzi sie do pvp/cs tak jak w L2 (przykladem moze byc zamierzona utrata zamku, by go odbic po krotkim czasie i zgarnac worki z nagrodami co jest bardziej oplacalne niz obrona ~~) W sumie pvp w who nie daje nic. Po przegranej nic sie nie traci - po wygranej nic sie nie zyskuje (prawie nic =))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Gludio siege ;)
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 25, 2008, 09:37:27 pm »
Falcon widzę że subke męczysz :P bo 76 na mainie nadal :D




  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Gludio siege ;)
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 26, 2008, 01:26:18 am »
Falcon widzę że subke męczysz :P bo 76 na mainie nadal :D

76 i prawie 90% już, a subka ma 59 lvl ;P ogólnie ostatnio mało gram :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Gludio siege ;)
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 26, 2008, 08:55:20 pm »
Ja dopiero do subki będę podchodził :P ale tak to jest jak sie chce mieć zawsze topy i trzeba handlować :P