Witaj
Gość

Wątek: R.I.P. Teon  (Przeczytany 10111 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 25, 2009, 02:56:08 pm »
Frohike:chodziło mi o żywych graczy bo wyłączając bot trainy spokojnie by się zmieścili i by jeszcze sporo miejsca było
Jest w tym sporo racji :)

U mnie w klanie teraz wszyscy mają title FREE WILLY, będzie epic dziś na siege^^
Haha :D


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 13, 2009, 01:23:17 pm »
Ja ostatnio na pvp widzialem sovenoka... czyli ze ktos na nim gra pewnie teraz...
Itt jest teraz w SH nie DH.... a petribas jesli jesl CL'em jednego z lepszych klanow na teonie to nie powinien byc tak glupi zeby botowac....
hmm...i jeszcze jedno.... TEON NIGDY NIE BĘDZIE R.I.P. :D:D:D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 13, 2009, 04:46:45 pm »
Keny lepiej mnie w sky wkręć :P na 2 sube za niedługo bish wejdzie :D




  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 13, 2009, 06:36:19 pm »
Teon juz jest martwy, ze zbugowanym npc do podnoszenia lvl KO SH nigdy nie bedze mialo szansy wygrac, Max liczba graczy w SH 140, w RedSky 220.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 13, 2009, 11:23:17 pm »
Ja ostatnio na pvp widzialem sovenoka... czyli ze ktos na nim gra pewnie teraz...
Itt jest teraz w SH nie DH.... a petribas jesli jesl CL'em jednego z lepszych klanow na teonie to nie powinien byc tak glupi zeby botowac....
widze info z pierwszej reki masz

tylko ze to ktos inny na postaci petibrasa podobno botowal, a nie on/a sam/a


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 13, 2009, 11:52:21 pm »
Sam tez powiedziales ze "podobno" więc nie wiadomo jak było... Swoją drogą ja jako CL klanu uważałbym komu passy daje ale zrobił jak chciał i są skutki :)
Teon nie bedzie dead bo bardzo dużo ludzi ciągle robi transfery na teon'a... Sporo na phoenixa ale to teon ma najlepsze pvp :P:D


Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 14, 2009, 12:05:38 am »
teon juz jest dead w porownaniu do tego co bylo wczesniej


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 14, 2009, 05:48:02 pm »
Teon juz jest martwy, ze zbugowanym npc do podnoszenia lvl KO SH nigdy nie bedze mialo szansy wygrac, Max liczba graczy w SH 140, w RedSky 220.

Czyli ITT będą dostawać wpierdal i zrobią emoquit, X po jakimś czasie znudzi się brakiem konkurencji i pójdzie grać w WOW a Teon odrodzi się niczym Feniks z popiołów, tylko będzie o 200-300 mniej online :D

wiem, dream on ;)


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 18, 2009, 12:50:09 am »
Imo prędzej ludzie z X się podzielą. Znam już takie przypadki z innych serwerów. 1 side szybko się skłóci, chociażby z nudów :p No chyba że lubią sobie żyć jak roślinka bez pvp, w końcu to ruscy więc nigdy nic nie wiadomo.

No i Teon nigdy nie umrze, chociażby z tego powodu że ma największą populacje ze wszystkich oficjalnych serwerów. Prędzej podczas umierania innych na teona dojdą nowi ludzi i klany. Zresztą to już ma miejsce.

Teon umrze wtedy kiedy umrze L2. :)
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2009, 01:08:07 am wysłana przez Strakollikus »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 18, 2009, 08:17:03 am »
Strakollikus:teon nie ma największej populacji z oficjalnych serwerów co najwyżej może być 10 pod względem populacji, a jak się doliczy koreańskie to 50+
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 18, 2009, 09:40:09 am »
Strakollikus:teon nie ma największej populacji z oficjalnych serwerów co najwyżej może być 10 pod względem populacji, a jak się doliczy koreańskie to 50+
mowimy o serwerach NA


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 18, 2009, 12:43:11 pm »

No i Teon nigdy nie umrze, chociażby z tego powodu że ma największą populacje ze wszystkich oficjalnych serwerów. Prędzej podczas umierania innych na teona dojdą nowi ludzi i klany. Zresztą to już ma miejsce.


nie napisane nigdzie ze z NA, tłumacze że ten malutki światek serwerów na/eu to nie są wszystkie oficjalne serwery, a ilość graczy tam grających to mały % ogółu ludzi grających na serwerach oficjalnych
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 18, 2009, 02:49:26 pm »
Mój błąd ze nie sprecyzowałem, miałem na myśli wszystkie NA serwery.

pozdr.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 18, 2009, 04:48:31 pm »
Według mnie powinni zrobić serwy World/Japan i tyle :P o wiele większe kontynenty i było by zajebiście :D




  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 18, 2009, 06:38:33 pm »
Według mnie powinni zrobić serwy World/Japan i tyle :P o wiele większe kontynenty i było by -_-'iście :D

Tutaj się zgadzam w 100% :):) to dopiero była by gra jeśli doszło by kilka mocnych ally... Większe współzawodnictwo...więcej pvp... ciężej coś osiągnąć :)
Tylko minus taki że nie można by było się oderwać... gank za bardzo wciąga :P


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 18, 2009, 08:13:56 pm »
musieli by stworzyc nowego klienta do l2, bo jak wiadomo ten nie dawałby rade z taka liczba online


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 18, 2009, 08:33:07 pm »
Wiadomo że sporo było by roboty... Serwery musiałyby być o niebo mocniejsze i klient inny tak jak mówisz, ale chyba każdy się zgodzi że fun byłby większy :)


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 18, 2009, 08:38:15 pm »
Wiadomo że sporo było by roboty... Serwery musiałyby być o niebo mocniejsze i klient inny tak jak mówisz, ale chyba każdy się zgodzi że fun byłby większy :)
ncsoft nigdy tego nie zrobi=kasakasakasakasakasa. sad but true :/

anyway - jak chcesz takiego mmo to idź w EVE Online pograć - 35-40k średnio ludzi online(na 1 serwerze żeby była jasność :D) :D
I'm offline.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: R.I.P. Teon
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 22, 2009, 07:09:11 pm »
WOW to samo :P(słyszałem tylko z opowiadań kumpla który gra na offie)No a serwy World musiały by być tak z 40-50 razy mocniejsze :D